Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с алармата.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проблеми с алармата.

    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
    Каза, че това "ошашавяване" на алармата може да се получи, при падане на напрежението.
    Мисля, че момчето от сервиза е имало предвид батерията в ключа/дистанционното.
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • #32
      От: Проблеми с алармата.

      Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
      Връзки ли? Ще го отнеса заради всички колеги .
      А дядо Владо е институция. Не бива да се хаби за дреболии
      Не се засягай, де. А ако проблемът се закучи, все едно ще финишираш при Дядо.

      Коментар


      • #33
        От: Проблеми с алармата.

        От схемата става ясно ,че отвън има само сирена , а електрониката е в купето,някъде скрита.Скоро да е имало пране на интериора?
        Кофти маса,слаба връзка +12В или захранване от неправилно място, а може и кабелите към сирената да минават от купето към мотора
        през гумен маншон ,който се е измъкнал/паднал - от там подлива водичка и белята станала.Най - добре една основна ревизия да и направят.
        На старта на КВ състезание се чувствам като комар на нудистки плаж - знам какво да правя,ама не знам от къде да започна.

        Коментар


        • #34
          От: Проблеми с алармата.

          Първоначално публикуван от Чичо
          Мисля, че момчето от сервиза е имало предвид батерията в ключа/дистанционното.
          Може и така да е било, но ми провери клемите на акумулатора. А и батерията на дистанционното е нова. Казах му го.

          Първоначално публикуван от LZ3YY Преглед на мнение
          ....Скоро да е имало пране на интериора?....
          Не. Въобще не е пран. То и колата не е виждала автомивка повече от месец. Дъжд не я е валял, защото е под навес. Абе...Мистерии.
          Като остане време, днес-утре, ще го направе "онзи" тест, който ми препоръча.
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • #35
            От: Проблеми с алармата.

            Надали алармата е вързана към имобилайзера, не и в тази фирма, точно толкова , колкото е и иаталианска, ама нейсе. Марката е хубава, ама дистрибуторът - куц. Те с тая аларма ми отнесоха Баленото, като бръмбар сламка. Добре , че имаше каско.
            Предполагам , че в цената на автомобила фигуруира перо от 300 лв. за аларма.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #36
              От: Проблеми с алармата.

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              ... А ако проблемът се закучи, все едно ще финишираш при Дядо.
              Ясене, остави ме да си помечтая за безпроблемно бъдеще, де. Поне по отношение на колата .
              А Дядо... Той като резервния парашут. Трябва да го има задължително, дори и поради психологически съображения.

              @ maystor, и аз съм с впечатление че не е вързана за имобилайзера, но щом става дума за техника - нямам доверие на впечатленията си .
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • #37
                От: Проблеми с алармата.

                Имобилайзерът е в контактния ключ, а алармата е вързана само с перото във фактурата, заради застрахователя.
                Проблемът не е само гръцки, вече доста дистрибутори се изучиха, директно мога да посоча и Автомо(н)тьор Кооперация.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X