Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на блока преди слагане на нова гарнитура на главата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ако само това им е кусура, халал да е. От това проблем няма да последва. По-големия проблем е жабурняка и антифриза с цвят на боза. Проблема с тапата най-вероятно от това е тръгнал

    Не ги защитавам, нито обратното - грешката е факт. Не ги знам и кои са, но и да ги знаех нямаше да има особено значение.

    От блока на двигателя, който аз ремонтирах, изсипак доволно количество варовихк на люспи. Което е по-големия проблем.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Ако само това им е кусура, халал да е. От това проблем няма да последва. По-големия проблем е жабурняка и антифриза с цвят на боза. Проблема с тапата най-вероятно от това е тръгнал

      Не ги защитавам, нито обратното - грешката е факт. Не ги знам и кои са, но и да ги знаех нямаше да има особено значение.

      От блока на двигателя, който аз ремонтирах, изсипак доволно количество варовихк на люспи. Което е по-големия проблем.
      На снимките са две тапи , не една
      ЕДНАТА тапа я извадих.
      За да извадя другата, трябва да махна сегашната 'нова' и после да набивам пак друга.
      ти какво мислиш - да я оставя ли така?

      Коментар


      • #18
        А за 'жабурняка' ти какво би направил?

        Коментар


        • #19
          Измиване обилно с вода и после жълтозелен антифриз на Елф - запечатва всичко и приключваш с ръждата.
          Фиат Купе
          Опел Фронтера В
          Мицубиши Паджеро Пинин

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X