Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпознаване на масло Бардал?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разпознаване на масло Бардал?

    Тия в гаранционният сервиз трябва да ти вземат парите, а колкото по-често, толкова по-добре за тях, и ако удариш греда, пак ще гледат да те изкарат виновен, а ако нещо в мотора започне да звучи ушевадно странно, едва ли пробега на маслото ще е причината.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Разпознаване на масло Бардал?

      В един от сервизите са установили че ако на форсиран турбо бензин не се сменя маслото, турбината умира около година след края на гаранцията
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Разпознаване на масло Бардал?

        При турбинираният мотор е важен и начина на експлоатация, ама ти много добре го знаеш.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Разпознаване на масло Бардал?

          170 кс мотор как се ползва според теб
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Разпознаване на масло Бардал?

            Ако ще и да е 1.0 бензин с турбо, ако му чЕрвиш турбината и веднага го гАсиш, колкото и често да му сменяваш маслото, се тая.

            Моя убитак е с 9.5л и въобще не го мисля.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Разпознаване на масло Бардал?

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Т.е. ако двигателят ви утихва след смяна на масло, най-вероятно не е от маслото.
              Гадничко беше това.
              GPS системи https://www.easytracking.bg/
              Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

              Коментар


              • От: Разпознаване на масло Бардал?

                Обаче е самата истина...
                Колкото до турбините...в годините преди 2010-та, който си е купил бензинов мотор с турбо, най-вероятно добре си е направил сметката как и колко ще го кара, а също така и трябва да е бил наясно кога да се отърве от него. Другото е набутване, а точно тоя тип хора...съм забелязал че сравнително рядко се набутват...
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • От: Разпознаване на масло Бардал?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  И как познавате че маслото се е "предало" ?
                  Колко мислиш,че карат с всекидневно влизане в лютеницата ?Дори след час каране на магистралата ми се е случвало да светне лампата,а масло има.Е какво,да слагам маслен охладител,защото маслата са боклуци ли ?Amsoil-а го карам вече доста време и държи на бой.

                  Коментар


                  • От: Разпознаване на масло Бардал?

                    ФИНАЛЪТ

                    Коментар


                    • От: Разпознаване на масло Бардал?

                      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                      На тоя му гледах клиповете преди време. Едно от маслата което даваше най-добри резултати беше "полимериум" или от сорта. Май руско.
                      Естествено , първата ми мисъл беше дали не са го "спонсорирали" от страна на производителя, защото такава разлика спрямо другите...
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • От: Разпознаване на масло Бардал?

                        На мен това което не ми хареса е, типично по руски,сравнява всичко наред.Едни вискозитети с други, което не е обективно.

                        Коментар


                        • От: Разпознаване на масло Бардал?

                          Аз пък мисля, че установката му е измишльотина и не пресъздава нещата които се случват в един ДВГ, за да могат реално да се сравнят качествата на маслата.
                          П.П. Мое мнение.
                          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                          Коментар


                          • От: Разпознаване на масло Бардал?

                            Коментирахме го по-назад в темата.
                            Тая измислена установка е по-подходяща за тестване на трансмисионни масла.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Разпознаване на масло Бардал?

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Коментирахме го по-назад в темата.
                              Тая измислена установка е по-подходяща за тестване на трансмисионни масла.
                              Може би. Не съм го видял. По съм склонен да приема теста със загряването на маслата. Нещо подобно се получава най-вече при лагерите на турбината като се изгаси мотора веднага след голямо натоварване(въпреки,че и там може да се спори)
                              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                              Коментар


                              • От: Разпознаване на масло Бардал?

                                Тия клипчета са пълен ташак, и са за тубаджиите, а за другото си има лаборатории.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X