Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпознаване на масло Бардал?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разпознаване на масло Бардал?

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Тия които си купуват масло от магазин и си го сменят сами са една доста ограничена прослойка.
    Да ти докарам трите мотокара за смяна на масла и филтри
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Разпознаване на масло Бардал?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Тия които си купуват масло от магазин и си го сменят сами са една доста ограничена прослойка.
      Не си го сменят сами, ами ще се учудиш колко сервизи са съгласни да работят с "масла на клиента". Може да не е за 10 лв. за смяна, а за 20 - 50 лв., но масата собственици на извънгаранционни МПС предпочитат да си купят маслото сами. Пък вече кой им го сменя, е друг въпрос.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Разпознаване на масло Бардал?

        И отработеното масло е енергия и пари. И друго.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Разпознаване на масло Бардал?

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Която харчи поне 5-10лв. за разходката до "хипермаркета", после до някой магазин за филтри, после при смяната на маслото скапва дрехи за некви пари, препарати за да се опитат да си измият ръцете, като една седмица с ходят с остатъчно масло в порите, че нЕма измиване на 100% и поне две седмици с масло под ноктите докато израстат, и всичко това за да спестят 10лв. и половин час за маслар.


          ... а къде изхвърлят старото масло е друга тема.
          Това искам да разбера,къде изхвърлят старото масло?
          Че,е много вредно за екологията!
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Разпознаване на масло Бардал?

            Е поради что трее аз да обикалям, като у сервиза ще им го докарат на място. оставяш ключа и след час си взимаш колата. Ако искаш и м10д ще ти налеят.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Разпознаване на масло Бардал?

              Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
              Това искам да разбера,къде изхвърлят старото масло?
              Че,е много вредно за екологията!
              Аз го фърлям при дедо Владо.
              Той да си каже какво го прави старото, както и тубите на новото.

              Коментар


              • От: Разпознаване на масло Бардал?

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Е поради что трее аз да обикалям, като у сервиза ще им го докарат на място. оставяш ключа и след час си взимаш колата. Ако искаш и м10д ще ти налеят.
                Защото масово ти наливат м10д и ти размахват една туба от каквото си поръчал

                Коментар


                • От: Разпознаване на масло Бардал?

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Аз го фърлям при дедо Владо.
                  Той да си каже какво го прави старото, както и тубите на новото.
                  Утилизира го в онзи реактор, между двете врати на гаража.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Разпознаване на масло Бардал?

                    Дедо и другите му колеги са ясни, но ме интересува ентусиастите които сами си сменят маслото, еле па пред/зад блока, какво правят със старото ?
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Разпознаване на масло Бардал?

                      Прекарват го през центрофуга, добавят 100 грама универсален модификатор, и го продават във форумЪТ в туби бардал или политрон
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Разпознаване на масло Бардал?

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        ...Пък вече кой им го сменя, е друг въпрос.
                        И ключовия въпрос - дали има го сменя. Че от време на време се дочува за подобни издънки.

                        П.П. Нямам предвид форумните сервизи.
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • От: Разпознаване на масло Бардал?

                          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                          И ключовия въпрос - дали има го сменя. Че от време на време се дочува за подобни издънки.

                          П.П. Нямам предвид форумните сервизи.
                          Добре де, какъв е смисъла от подобни цигании ?!
                          Кой дето се занимава с какъвто и да е монтьорлък би го направил, и защо ?
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Разпознаване на масло Бардал?

                            Аз миналата година си взех маслото от сервиза срещу нас (за 10 лв ми го сменя заедно с филтъра), защото ми трябваше да поливам едни пънове от дървета по двора и да ги паля. Като остане в сервиза, се използва за отопление зимата.
                            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                            Коментар


                            • От: Разпознаване на масло Бардал?

                              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                              Аз миналата година си взех маслото от сервиза срещу нас (за 10 лв ми го сменя заедно с филтъра), защото ми трябваше да поливам едни пънове от дървета по двора и да ги паля. Като остане в сервиза, се използва за отопление зимата.
                              Не само . Поне до миналата година отработеното масло го изкупуваха на цени от около 0.80 - 1 лев литъра .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Разпознаване на масло Бардал?

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Е поради что трее аз да обикалям, като у сервиза ще им го докарат на място. оставяш ключа и след час си взимаш колата. Ако искаш и м10д ще ти налеят.
                                Волво на Н-ското посолство, току-що минало през официалния сервиз на марката за смяна на масло и филтри, по някаква причина се отваря в сервиз на приятели на шофьора и изненадааа. Въздушният филтър, който, според фактурата, би трябвало да е нов новеничък, се оказва с вид на изваден от варела за отпадъци - намачкан и силно омаслен. Т.е. някой в сервиза си е направил дребна далаверка като е прибрал изписания нов филтър и вместо него е сложил леко употребяван. А сега познай дали изобщо са сменили маслото и ако да, с какво ...

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Добре де, какъв е смисъла от подобни цигании ?!
                                Кой дето се занимава с какъвто и да е монтьорлък би го направил, и защо ?
                                Някой си слага някой лев в джобчето. Контрата остава за клиента.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X