Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Супер „ала-бала"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Супер „ала-бала"

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    ключовата дума е "усеща". Чети горе за плацебо-ефекта. Важи и за добавките.
    Зависи от добавките.С някои добавки се вижда разлика преди и след третиране.На диагностика имам предвид.Тествано на Мазда 6 дизел.
    Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
    Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

    Коментар


    • #17
      От: Супер „ала-бала"

      Така, сичко тва зависи основно от двигателя.

      Един ОМ602 няма да върви грам различно, един 2.2 Multijet II прави разлика.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Супер „ала-бала"

        Първоначално публикуван от go66ko Преглед на мнение
        Зависи от добавките.С някои добавки се вижда разлика преди и след третиране.На диагностика имам предвид.Тествано на Мазда 6 дизел.
        Повече от нормалните колебания в параметрите на двигателя и точността на диагностичната методика? Впечатлен съм.

        Готов съм да финансирам провеждането на двойно-сляп тест за същата добавка.

        Коментар


        • #19
          От: Супер „ала-бала"

          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
          Нужен ти е ремонт на двигателя, а не добавка.
          С качествена нафта пали от раз и върви като бесна на минус 20 градуса,без да добавям нищо. Мисля да не бързам с ремонта.
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #20
            От: Супер „ала-бала"

            Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
            С качествена нафта пали от раз и върви като бесна на минус 20 градуса,без да добавям нищо. Мисля да не бързам с ремонта.
            А с некачествена от нашите бензиностанции пали след няколко опита и пуши? Нещо много специален двигател ще да си намерил... или малко попреувеличаваш... Освен ако не говориш за -20 градуса. На мен ми е замръзвала нафтата при -30 и никакво палене докато не я набухах с Castrol TDA.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #21
              От: Супер „ала-бала"

              Зимната нафта е отделна бира, цитирал съм Даймлер по въпроса, който иска да чете
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Супер „ала-бала"

                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                А с некачествена от нашите бензиностанции пали след няколко опита и пуши? Нещо много специален двигател ще да си намерил... или малко попреувеличаваш... Освен ако не говориш за -20 градуса. На мен ми е замръзвала нафтата при -30 и никакво палене докато не я набухах с Castrol TDA.
                Мазда 2.0 ТДИ. И става дума за топлия период на годината, да-пали трудно, пуши като парен локомотив, не върви. С нафта, заредена в Смолян, Чепеларе и ноаколо. Зареждал съм на всички налични бензиностанции, навсякъде е мега зле. Очевидно зареждат едни и същи лайна от една цистерна. С добра нафта джипа си пали и върви, и не пуши, ама никак. Проверено многократно.
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • #23
                  От: Супер „ала-бала"

                  Аз снощи пих някаква ракия в Печката, във Варна, дето сутринта не ме болеше глава, а оня ден, в Доспат пих ракия, от която едвам станах. Уж и двете "Поморийска мускатова", ама на! Е, добавките бяха различни... иначе, запалих почти веднага и в двата случая.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Супер „ала-бала"

                    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                    ... На мен ми е замръзвала нафтата при -30 и никакво палене докато не я набухах с Castrol TDA.
                    Искаш да кажеш точно това, което си написал ли?
                    Че замръзналата нафта си я набухал с TDA, и тя се размрази, и запали?

                    Щото ако да, просто се излагаш!

                    Ама давай, давай....

                    Коментар


                    • #25
                      От: Супер „ала-бала"

                      Имам предвид, че поради неработеща бензиностанция се наложи да сипя нафта на бензиностанция Косаня. На следващата сутрин на път за работа замръзна по пътя заедно с още един куп дизели. На обяд като успях да го запаля и да го прибера от пътя, му сипах хубава нафта и добавка. Но тъй като не сметнах, че това ще заинтересова толкова много в такива детайли някой баш в тази тема, не сметнах за необходимо да го обяснявам. Сега го обяснявам специално за теб, белким се успокоиш.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Супер „ала-бала"

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        Искаш да кажеш точно това, което си написал ли?
                        Че замръзналата нафта си я набухал с TDA, и тя се размрази, и запали?
                        Ама давай, давай....
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Супер „ала-бала"

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          ... Сега го обяснявам специално за теб, белким се успокоиш.
                          Информацията, която си дал в предишния си пост, е непълна, заблуждаваща и неверна.
                          Без уточненията в следващия ти пост, който променя същината на първия, написаното не е верно!!!
                          Което е подвеждаща информация.

                          Предвид това, че модерация означава посредничество и помощ в процеса на комуникация ( ако не знаеш ), то е добре да се самомодерираш, и успокоиш ти.

                          Аз проблеми нямам, и нужда от помощ в процеса на комуникация също.


                          Прочее, и нужда от комуникация точно с тебе нямам никаква, ама е необходимо да не се пишат подвеждащи мисли...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Супер „ала-бала"

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            Имам предвид, че поради неработеща бензиностанция се наложи да сипя нафта на бензиностанция Косаня. На следващата сутрин на път за работа замръзна по пътя заедно с още един куп дизели. На обяд като успях да го запаля и да го прибера от пътя, му сипах хубава нафта и добавка. Но тъй като не сметнах, че това ще заинтересова толкова много в такива детайли някой баш в тази тема, не сметнах за необходимо да го обяснявам. Сега го обяснявам специално за теб, белким се успокоиш.
                            Значи, има добра и лоша нафта. И добавки, които вършат работа. Или как?
                            Животът е харизан кон според мен...

                            Теди

                            Коментар


                            • #29
                              От: Супер „ала-бала"

                              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                              Прочее, и нужда от комуникация точно с тебе нямам никаква, ама е необходимо да не се пишат подвеждащи мисли...
                              Ма много се извинявам, че съм те напрегнал така. Ама "Модератор" (от латински: modratio/moderare → управлявам, ръководя, насочвам, регулирам) e човек, който ръководи разговор или друга комуникация и ги направлява. Та в тази връзка ръководсвото и направляването изобщо не се изчерпват с помощ, та поне там където си прилагам сега-засега модераторските права, ще трябва да го преглътнеш. Тази тема не попада в тази област.

                              Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                              Значи, има добра и лоша нафта. И добавки, които вършат работа. Или как?
                              В зимни условия лоша нафта е нафтата с много парафин и без добавки за разграждането му. За летни условия не говорим.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Супер „ала-бала"

                                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                                Ма много се извинявам, че съм те напрегнал така. Ама "Модератор" (от латински: modratio/moderare → управлявам, ръководя, насочвам, регулирам) e човек, който ръководи разговор или друга комуникация и ги направлява. Та в тази връзка ръководсвото и направляването изобщо не се изчерпват с помощ, та поне там където си прилагам сега-засега модераторските права, ще трябва да го преглътнеш. Тази тема не попада в тази област.
                                Неее, не ме напрягаш, дори точно обратното..

                                Правописа ти на латински, който ми цитираш, не е верен.
                                Правописа ти на български, на който пишеш - също...

                                В един пост - две грешки - някой или се притеснява, или не знае...

                                Приключих с тебе!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X