Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Ако новите значи комънрейл,забрави.
    От юни месец миналата година до днес 11 000 км. с смес нафта 50% старо олио 50% на автомобил крайслер вояджер 2008г. без никакви проблеми.

    Коментар


    • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

      Сменях маслото на хидравликата на струговете на работа . Около 70 литра старо хидравлично масло прибрах .
      Автомобила е Терано 2 2.7 ТДИ . Мога ли да го използвам за гориво и ако да в какво съотношение с нафта да го смесвам ?
      Благодаря на отзовалите се !
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

        Според мен хидравлично не става за резервоара-аз не бих опитвал

        Коментар


        • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

          Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
          Според мен хидравлично не става за резервоара-аз не бих опитвал
          Това лято изгорих 600 литра хидравлично (да е жива и здрава Вива), пък да не знам че не става.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

            Откак е форума се коментира, че поне веднаж годишно, поне преди зимата бива хидравлично в резервоара, повечко от двутактовото.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Това лято изгорих 600 литра хидравлично (да е жива и здрава Вива), пък да не знам че не става.
              Аз прекарах към 2.5 тона масла ,хидравличното най не го харесваше ,но си върви и няма проблем.Отчитам липса на мощност с него,само това!
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Аз прекарах към 2.5 тона масла ,хидравличното най не го харесваше ,но си върви и няма проблем.Отчитам липса на мощност с него,само това!
                Говоря за тъп предкамерен 4.0 дизел Тойота 60 серия - не усещам никаква разлика между маслата - гледам само да няма хипоидно. Най-готин от всичко е АТФът.
                Единственият начин за надеждно фитриране е центрогуга.
                Единствено печката на джипа се мръщи малко на маслото.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

                  Значи ще го филтрирам колкото мога и на един резервоар 80 литра, 10 литра ще са хидравлично масло.
                  Няма смисъл да слагам повече, тъй като няма от къде да намирам друго масло , само тези 70 кила са.
                  И да не е ОК , в тази пропорция надали ще го усети.

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Аз прекарах към 2.5 тона масла ,хидравличното най не го харесваше ,но си върви и няма проблем.Отчитам липса на мощност с него,само това!
                  Анатоли , тва на Галопера ли ?
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

                    Ще го изпапка.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Ще го изпапка.
                      Саше , ще го изпапка ама да не му стане лошо ?
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Говоря за тъп предкамерен 4.0 дизел Тойота 60 серия - не усещам никаква разлика между маслата - гледам само да няма хипоидно.
                        Хипоидното заради предполагаеми стружки ли?
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

                          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                          Значи ще го филтрирам колкото мога и на един резервоар 80 литра, 10 литра ще са хидравлично масло.
                          Няма смисъл да слагам повече, тъй като няма от къде да намирам друго масло , само тези 70 кила са.
                          И да не е ОК , в тази пропорция надали ще го усети.



                          Анатоли , тва на Галопера ли ?
                          Да
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Може ли дизелов автомобил да се движи със трансформаторно масло?

                            Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                            Хипоидното заради предполагаеми стружки ли?
                            Не заради стружки, а заради състава му. При горенето му се образуват смолисти отлаганния.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X