Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шофьорски курс на кола автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    П.П. Днес по обяд, на пешеходна пътека, от автомобил на МВР е убито 8-годишно момиченце!!! Голяма доза вина има и екипа на бърза помощ, който идва 35 минути след първото обаждане на 112.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • коко келеша
      коко келеша коментира
      Редактиране на коментар
      Шефа казва, но жената, която е оказала първа помощ на детето казва друго.

    • Ясен
      Ясен коментира
      Редактиране на коментар
      Най-голяма доза вина има ушевия който се смята за над правилата когато шофира защото няма шанс да бъде глобен.

      Иначе сигналите на 112 се записват. Маршрутът на линейките - също. Бързата помощ си има своите кривици ама няма начин да са нито богове, нито магьосници.

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Не знам на колко километра от града е въпросното село, но за мен 35 минути са си нещо съвсем нормално. Опитайте се да стигнете по-бързо.
      Като се опитвате имайте предвид, че това не е чистото време за шофиране. Има време за обаждане, време за реакция и т.н.

      Някой вярва ли, че когато се каже, че има ударено дете(даже и да не се каже възрастта)-някой екип ще се ослушва, а няма да направи всичко възможно за да стигне максимално бързо? Вие бихте ли се мотали и да не ви пука?

      Да, ако вчера са набили екипа в някоя махала, и сега пак има обаждане за същото масто-има логика да не бързат, но в случая става въпрос за дете, катастрофа, тежък случай, няма кой да не реагира моментално.

      Ама трябва всичко да омаскарим, това ни е национален спорт...

  • #47
    Аз карах курсове на една ладичка петиЧка, още на първият час на първата минута, инструктора ме накара да изляза на пътя, това си беше доста стряскащо преживяване, понеже не бях свикнал още добре със съединителя на колата, съединителя го знам, тоя долен ляв педал да го ева, само проблеми създава..Имах понятие от нещата, защото съм карал мотори преди това, леко полу законно разбира се!!! на задна гума съм ги карал, на предна гума съм ги карал, по гъз съм ги карал, и съм ги ремонтирал, и знам системата за отцепване и зацепване как работи!!!

    изкарах книжка на 17 чаках до 18 да мога да явзема, най дългото чакане през живота ми..

    После купихме маалата лапитии един МОУСКВИЧ 408 с купе на 412 оригинално!! ама на теб сигурно тея цифри нищо не ти говорят!! че, покрай тоя мойСквиЧ, научихме всяка една система как работи по колата, също така научихме всички псувни майсторски възможни.. и най накрая на тъпото москве му превъртя текстолитеното КоЛЛе и го засилихме към металекса..


    Колкото за листовките, тя планетата няма се завърти толкова, колкото ги сменяха тея листовки, и в повечето случай всеки излизаха с напълно противоречиви една от друга листовки, аз ги учих към иляду деведстотин деведесет и втору годину, ако ме изпитат на сегашните, напРААУУ не знам!!!


    Колкото за съществуването на категория В/78/ да ви кажа честно, сеФте чувам че такова нещо има, това не означава че няма, просто сеФте го чувам..

    бааа мама му, колко съм изостанал назад


    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

    Коментар


    • #48
      Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
      Аз карах курсове на една ладичка петиЧка,
      ....бааа мама му, колко съм изостанал назад
      Траяне, бате пии си хапчетата...
      Разбрахме всичко за мотори, гъзове, и лади петички, ама все пак виж преди теб хората как коментирВат...Баси.
      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
      0887/осемпет 66 4осем

      Коментар


      • Traqn Savov
        Traqn Savov коментира
        Редактиране на коментар
        По мое време нямаше автомати, като изключим автомат калашников..

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X