Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазини за редки работи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Магазини за редки работи

    Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
    Търся спирачни цилиндърчета за Баркас.
    Някой ако може да помогне.
    Познавам хората от ул. "Баркасова" в Разград, но утре ще мога да ги потърся.
    Нещо по-конкретно да ги питам ли за цилиндрите?

    Коментар


    • От: Магазини за редки работи

      Първоначално публикуван от Malkiya Rumba Преглед на мнение
      Познавам хората от ул. "Баркасова" в Разград, но утре ще мога да ги потърся.
      Нещо по-конкретно да ги питам ли за цилиндрите?
      Трябват ми предни и цена.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • От: Магазини за редки работи

        Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
        Трябват ми предни и цена.
        Отговорих с ЛС.

        Коментар


        • От: Магазини за редки работи

          Знаете ли какво е вътрешно редуктивен нипел?
          Еее, търся нещо такова, НО женската резба да е М6 или М8, а външната почти без значение (за предпочитане също метрична).

          Целта на търсенето е примерно в ламарина с дебелина 1,5-3 мм, в отвор да се постави този елемент, който от другата страна да се пристегне с гайка и така в ламарината да остане "втулка" с резба М6 или М8.
          Абе нещо като нитгайка, ама да не се занитва, а завинтва
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • От: Магазини за редки работи

            А защо нит-гайка не ти върши работа?
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Магазини за редки работи

              И тя би свършила работа, но предпочитам горе описаното било то и по-сложно.

              Нит гайките са хубаво нещо, но не държат на "бой" (случва се да превъртят или да им изтърве резбата), понякога се занитват накриво и при по-дълги болтове е проблем, а и нещо не мога да случа на нитачки - последната CETA била и по-скъпа пак даде фира.

              Отворен съм и за предложения, които ще ми решат проблема - примерно нитгайки които нямат тези недостатъци или пък нещо друго....?
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • От: Магазини за редки работи

                Ето това: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=217096 също би ми свършило работа. Ама трудно се намирала.
                Някой с някакви идеи няма ли да изскочи?
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • От: Магазини за редки работи

                  Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                  Ето това: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=217096 също би ми свършило работа. Ама трудно се намирала.
                  Някой с някакви идеи няма ли да изскочи?
                  Ако става въпрос за детайлите от линка по-горе - опитайте да ги направите на струг от плътно парче метал ?

                  Коментар


                  • От: Магазини за редки работи

                    Издирвам стоманен квадратен профил 45х45х2 мм.

                    Коментар


                    • От: Магазини за редки работи

                      Търся червячна двойка
                      Всякакъв метал върши работа. Размери- диаметър на колелото около 8-10см, дебелина около 0.5см
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар


                      • От: Магазини за редки работи

                        Потърси в гугъл бактрейд явор.Имат и каталог.

                        Коментар


                        • От: Магазини за редки работи

                          Принципно цените в Явор са доста високи. Но пък качеството е добро. Има вариант и да се изработи. Има вариант да се вземе и от някой червячен редуктор "изпаднал" от някъде....
                          Ама някакви други параметри на таз червячна двойка? Щото само с диаметър на червячното колело си за никъде
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • От: Магазини за редки работи

                            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                            Принципно цените в Явор са доста високи. Но пък качеството е добро. Има вариант и да се изработи. Има вариант да се вземе и от някой червячен редуктор "изпаднал" от някъде....
                            Ама някакви други параметри на таз червячна двойка? Щото само с диаметър на червячното колело си за никъде
                            От високите цени бягам далеч [emoji1]
                            Други параметри ми е трудно да дам, а като кажа за какво ми е и ще ме оплюят доволно. Сдобих се с микро фреза и искам да си направя нещо като делителна маса. Максималния диаметър който може да се побере е 80-90мм
                            Височината на цялото нещо (делителна маса) не трябва да надвишава 40-50мм
                            За това търся възможно най-тънката и все пак здрава червячна двойка с възможно най-ситни зъби, за да се движи уж бавно и прецизно колелото.
                            Варианта "изпаднало от някъде" е най-добър. Въпроса е в какво има подобна двойка.
                            Сещам се за машинка за ел. стъкло, но там май колелото е пластмасово.
                            Ето какво искам да наподобява
                            Че тая малка въшка се продава за близо 300лв което е безумие [emoji1]
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • От: Магазини за редки работи

                              Имаш ЛС
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • От: Магазини за редки работи

                                За да е прецизна що годе масата,ти трябва зъбна двойка 40:1,90:1 или 120:1 и съответно да няма луфтове.
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X