Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазини за редки работи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Магазини за редки работи

    Не, не знам. Знам производител. В района на софийските централни гробища. Някой си Изов. Не е циганин, въпреки фамилията. Цените и сроковете са вменяеми. Качеството - учудващо - отлично.

    Коментар


    • #32
      От: Магазини за редки работи

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      Не, не знам. Знам производител. В района на софийските централни гробища. Някой си Изов. Не е циганин, въпреки фамилията. Цените и сроковете са вменяеми. Качеството - учудващо - отлично.
      Мен ми трябват два броя. Айде за спорта ще взема и 10. Дали ще се навие?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: Магазини за редки работи

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Мен ми трябват два броя. Айде за спорта ще взема и 10. Дали ще се навие?
        не пречи да провериш. шанса някога да е произвеждал нещо подобно и да има 2-3 бройки е добър, поне тук, при нашите "пружинкаджии" е така, вингаи си оставят п онякоя и друга отгоре за такива като нас



        От къде мога да си купя калибрована подложна шайба, с размери 42х34х0.33 или 0.35 ? За луфта на един конусен лагер в една загубена скоростна кутия.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #34
          Магазин за редки неща и в Шумен

          Намира се срещу Студентския парк, над Била и има каквото душа поиска:болтове и гайки всички видове,размери и твърдости,закалени шайби,помеднени гайки за турбини,инчови такива по UNF и UNB,различни самозаконтрящи гайки,стопори,шплентове,фиби и въобще от всичко по много разновидности.Магазина е специализиран за скрепителни елементи. И за строителството също.
          Игнат Донев 0899952444

          Коментар


          • #35
            От: Магазин за редки неща и в Шумен

            А болтове и гайки от неръждавейка.

            Коментар


            • #36
              От: Магазини за редки работи

              Първоначално публикуван от inox Преглед на мнение
              А ако ви потрябват крепежни елементи от неръждавейка-ние сме на среща
              Търся шарнирни връзки за свързване на 2 карбуратора, предпочитам от неръждаемо, но ако някой колега знае и други, моля да сподели...
              Последно редактирано от Bugman; 23-12-10, 10:33.
              VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
              SXS-Restorations 0886513079
              Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

              Коментар


              • #37
                От: Кранче за бензин

                ми не знаех, че има такава тема...
                Ето информация за двата магазина:
                1. Химически магазин: http://www.valerus-bg.com
                2. Магазин Хидравлика и Пневматика: http://able.bg/index.php
                Колкото повече толкова повече sigpic

                Коментар


                • #38
                  От: Магазини за редки работи

                  Магазин за всякакви семеринги, О-пръстени, уплътнители и т.н.
                  http://www.hubata-seals.com/bg/categories/index.htm
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Магазини за редки работи

                    Не успях да видя нещо, а бях писал по- рано за него:

                    Изработка на въздушни, хидравлични, спирачни и прочие маркучи, връзки и щуцери за тях, водни съединения и др.
                    http://www.pape-bg.com/

                    Намират се в София на Ботевградско шосе.
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • #40
                      От: Магазини за редки работи

                      Ей такива "нитчета" да е мяркал някой някъде из София? Алуминиеви или още по-добре от някаква мека пластмаса - ПЕ, ППР и тн. Размерите са в мимиметри.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nit.jpg
Прегледи:1
Размер:8.6 КБ
ID:5427556
                      Последно редактирано от stargazer; 21-11-12, 13:15.
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Магазини за редки работи

                        Виж в МГМ (SKIFY) Нмират се в Младост. Имат много такива неща.
                        АИГ-Заваряване ООД
                        Производител на заваръчни апарати "DEL"
                        http://www.aigwelding.com
                        0889 522 036

                        Коментар


                        • #42
                          От: Магазини за редки работи

                          Някой да знае от къде могат да се купят маслени амортисьори за пералня от типа на перла 04, мисля че са на един полски производител, може и на други производители разбира се.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01505.JPG
Прегледи:1
Размер:53.0 КБ
ID:5446053Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01507.JPG
Прегледи:1
Размер:105.8 КБ
ID:5446054
                          Последно редактирано от Самодържец; 24-01-13, 16:05.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • #43
                            От: Магазини за редки работи

                            Провери в безистена на Пиротска 8, вдясно и в магазините под колоните преди бул. Хр.Ботев, на 2 етаж.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #44
                              От: Магазини за редки работи

                              Провери и на Цар Симеон преди Мария Луиза, като вървиш от женсия пазар в ляво.
                              АИГ-Заваряване ООД
                              Производител на заваръчни апарати "DEL"
                              http://www.aigwelding.com
                              0889 522 036

                              Коментар


                              • #45
                                От: Магазини за редки работи

                                Проверил съм.Търсих и във Варна.Навсякъде ми казват че няма от години такива и ми предлагат от тъй наречените въздушни амортисьори като на съвременните перални, които са въздух и не ми вършат работа.Мислех да поръчвам от косерите ли,имахижу ли беше,не помня кои точно, защото при тях може да се поръчат амортисьори кросно, но нормално се оказа, че само за автомобили.И в надин ходих, а те ми викат - заривай се в боклука, има разни перални, и си свали.Е как пък да не се зария в неколко тона боклук и то под тоя със щипката
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X