Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазини за редки работи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Магазини за редки работи

    Първоначално публикуван от Георги-trimata Преглед на мнение
    Димо, виж в магазини за елементи за въздух под налягане. Имаше такъв на бул. Рожен.
    Вчера ходих в един от най-добре задерените такива, ама баш такива нямат - тия за въздуха са с по-къси щуцери и съответно по-плитки легла, а и уплътненията им не са устойчиви на гориво.

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Виж в яхтените магазини.
    Кажи къде има такъв, в който могат да се видят на живо, че от картинките в нета нищо не се разбира, а техническо описание (диаметър и дълбочина поне) както се досещаш - липсва.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #62
      От: Магазини за редки работи

      Нъ България срещу мол България в малките блокчета до автомивкаа АутоСПА има такъв магазин. Всъшност между автомивката и кръстовището с Каблешков. Ако отиваш към Бояна, след Каблешков веднага в дясно. Ако си с кола, след автомивката вдясно и веднага пак в дясно и спираш пред магазина.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #63
        От: Магазини за редки работи

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Нъ България срещу мол България в малките блокчета до автомивкаа АутоСПА има такъв магазин. Всъшност между автомивката и кръстовището с Каблешков. Ако отиваш към Бояна, след Каблешков веднага в дясно. Ако си с кола, след автомивката вдясно и веднага пак в дясно и спираш пред магазина.
        Пуу... преди един час бях там, ма кой да знае
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #64
          От: Магазини за редки работи

          Може би аз ще ходя днес натам, кажи точно за какво да проверя, че не рових нагоре из темата.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #65
            От: Магазини за редки работи

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Може би аз ще ходя днес натам, кажи точно за какво да проверя, че не рових нагоре из темата.
            Бързи връзки за гориво (женската част) за диаметър на щуцера 8мм или 5/16". При лодките се ползват основно за връзка с филтрите.
            Мерси
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #66
              От: Магазини за редки работи

              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение


              Кажи къде има такъв, в който могат да се видят на живо, че от картинките в нета нищо не се разбира, а техническо описание (диаметър и дълбочина поне) както се досещаш - липсва.
              На Бул. България след Каблешков в дясно. Има нещо като локално задънено.
              Представите ли са на Лализас.

              Коментар


              • #67
                От: Магазини за редки работи

                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                Търся фина медна/месингова мрежа.
                Не знам в какви магазини да търся?
                За предпочитане е във Варна.
                Някой ако има, трябва ми малко парче, плащам си.
                Намерих неръждаема, следват опити за запояване

                Коментар


                • #68
                  От: Магазини за редки работи

                  Димо, ходих, проверих, нямат ,но могат да доставят, звънни ми да ти обясня
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #69
                    От: Магазини за редки работи

                    На Военна рампа трябва да има производител и/или магазин за стопове, мигачи, ел табла за електрокари, стоп бутони, ключ маса и подобни - някой да се сеща как се казва фирмата?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #70
                      От: Магазини за редки работи

                      Този?
                      I get High by going Down

                      Коментар


                      • #71
                        От: Магазини за редки работи

                        Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                        Бинго!
                        Благодаря
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #72
                          От: Магазини за редки работи

                          Издирвам заключалка за сандък.
                          Уловката е че кукичката трябва да е към ключалката и да може да се регулира дължината

                          Всички които намирам са от тоя тип

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zakopchalka-za-kutii-i-sanduci-kama-malka.jpg
Прегледи:1
Размер:25.2 КБ
ID:5662920
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #73
                            От: Магазини за редки работи

                            Имаш предвид, на дръжката да има кукичка, а на другата халкичка? Такива не съм виждал никъде, но не виждам защо да не можеш да регулираш разстоянието и в тази конфигурация.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Магазини за редки работи

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Имаш предвид, на дръжката да има кукичка, а на другата халкичка? Такива не съм виждал никъде, но не виждам защо да не можеш да регулираш разстоянието и в тази конфигурация.
                              Абе че има има, щото имам една, трябва ми още една. Трябва да може да се регулира след монтажа - кукичката е с винт. Не че е проблем да си я преправя ама ще загуба бая време и предпочитам готово да купя.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #75
                                От: Магазини за редки работи

                                Като ключалката на металния-никелов калъф на резервната гума на Паджеро например?
                                Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                                Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                                Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                                Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X