Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор за гуми 12В

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор за гуми 12В

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Никога не позволявайте на гаранционните условия да ви пречат да си ползвате вещите! Сложете адекватно дебел кабел и щипки. Ключето вероятно също е бошлаф.
    Абсолютно подкрепям казаното !

    Ше дам тъп пример с мен.
    Двата ми задни амортисьора са доста дебели и не можеха да влязат, особено покрай колоната на панхарда.
    Набих им по няколко чука на металните прахозащитници, въпреки че току що бях дал 400+лв. с отсъпките за тях, и 25 месечната ми гаранция падна на момента.
    Повече от две години ги ползвам, и не са мръднали.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Компресор за гуми 12В

      Ако е до гаранцията за лидълското компресорче, според мен с разпояване на запалката от кабела, след това безпроблемно може да се върне до фабричен вид. Още със закупуването направих тази процедура и определно има разлика, защото явно витарските запалки не са особено силни. Културно се разглобява, нищо не се чупи или кърти, разпояват се две спойки и това е голяма философия.

      Коментар


      • От: Компресор за гуми 12В

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение


        55 или 60 лв.ми каза.Също били читави,вземали ги освен за гуми и за лодки.Понеже преди в половината магазини имаше 12 в.компресори,а днес на доста по малко сергии ми казаха че и при вносителите нямало,евентуално другата седмица...Това го има налично.
        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Мерси,
        Тоя може да стане с уговорки, гледам няма пластмаса, ама пак малък дебит ...
        Бацко, това е същото лайно, като това, което ти бях дал, само дето моето е малко тунинговано - липсват му декоративните пластмаси!

        п.п. а че няма пластмаса се лъжеш дълбоко!
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Компресор за гуми 12В

          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          Бацко, това е същото лайно, като това, което ти бях дал, само дето моето е малко тунинговано - липсват му декоративните пластмаси!

          п.п. а че няма пластмаса се лъжеш дълбоко!
          Ясно - начи официално не става за чеп за зейе.
          Ти твоя пробва ли го след тунинга дали работи една идея по-добре?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Компресор за гуми 12В

            Аз пак да се върна на базовия въпрос - какво трябва, за да си направим читав компресор?

            Коментар


            • От: Компресор за гуми 12В

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Аз пак да се върна на базовия въпрос - какво трябва, за да си направим читав компресор?
              ел мотор и цилиндър с бутало
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Компресор за гуми 12В

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Ясно - начи официално не става за чеп за зейе.
                Ти твоя пробва ли го след тунинга дали работи една идея по-добре?
                Имай в предвид, че като нов и преди изпадането на някакви сегментоподобни уплътнения работеше една идея по-добре. Иначе съм го пробвал. Тунинга в какво се изразява?

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                ел мотор и цилиндър с бутало
                Е, и некое и друго клапанче.
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • От: Компресор за гуми 12В

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  Тунинга в какво се изразява?
                  Сложих ти О пръстените ето ги нямаше (два ги нямаше, два бяха там, но разпаднали се) и направих силиконови гарнитури на цилиндъра където ляга.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Компресор за гуми 12В

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Аз пак да се върна на базовия въпрос - какво трябва, за да си направим читав компресор?
                    Зависи колко си готов да похарчиш по въпроса, както и какви размери са приемливи за тебе.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Компресор за гуми 12В

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      Ще стане ако се разработи ...нормално
                      Май ще го бъде Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161102_102353.jpg
Прегледи:1
Размер:125.4 КБ
ID:5733016...разработваме го 5 мин. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161102_102833.jpg
Прегледи:1
Размер:85.4 КБ
ID:5733017...и после на работа Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161102_103245.jpg
Прегледи:1
Размер:120.6 КБ
ID:5733018...пак за 5 мин успя от 2 ат да вдигне на 3ат. Двигателя работеше. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161102_103726.jpg
Прегледи:1
Размер:99.5 КБ
ID:5733019...Прибирам го в багажника...ПП след като го спрях двигателчето беше леко топло , но буксата доста повече. Ще се преработва със щипки.
                      Последно редактирано от aldr; 02-11-16, 19:07.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Компресор за гуми 12В

                        Този манометър показва нещо далеч от истината на моето компресорче, та имайте едно наум да проверявате с читав уред като си помпите гумите. Това ако ви е важно да знаете точно на колко са напомпани де.
                        Subaru Legacy 2.5
                        Suzuki GS500 E

                        Коментар


                        • От: Компресор за гуми 12В

                          То си пише в инструкциите, че не е калибриран . Та някой ще имат късмет и ще показва прилично точно - моя е с разлика около 0.1 бара в плюс.

                          Коментар


                          • От: Компресор за гуми 12В

                            За мотора си бях купил хубав пластмасов манометър, който е проверен и показва точно.
                            Метнал съм го в жабата, и без него не развивам капачките на вентилите.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Компресор за гуми 12В



                              Моля да простите моето невежество.
                              Какво значи аналогов компресор.А какво значи цифров(дискретен) компресор
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Компресор за гуми 12В

                                маномеръра е със стрелка
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X