Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор за гуми 12В

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор за гуми 12В

    Не знам що има такава разлика в работата при еднакви, поне на външен вид, компресори.

    Много ще ми е интересно, на еднакви, но различно работещи компресори, като се разкостат, каква ще е разликата отвътре ?

    P.S. Тая тема тотално ме обърка.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Компресор за гуми 12В

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Твоя тест не отменя моя,надявам се и да не визираш мен.При първа възможност ще направя сравнение на три еднобутални 12 волтови компресора.
      Не разбира се.
      Просто имах компресор под ръка и реших да направя тест

      Това пост 169 от другата тема ли?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Компресор за гуми 12В

        Не,тука,със твоя тестов.Поне на външен вид са едно към едно,маркуча е жълт само
        139 пост,моя грешка
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Компресор за гуми 12В

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Не,тука,със твоя тестов.Поне на външен вид са едно към едно,маркуча е жълт само
          139 пост,моя грешка
          Ааа, щото тука все още няма 169-и пост и затва.

          Ако верно са по 60 лъва направо да се организирам да дойда до Филибето и да си закупя.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Компресор за гуми 12В

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            ...Ако верно са по 60 лъва направо да се организирам да дойда до Филибето и да си закупя.
            Що, ако са около 70 ще ги пропуснеш ли? Нъл някъде се споменаха едни 66 лъвчета?

            П.П. Щом ще ги ЗАкупуваш, да разбирам ли, че ще препродаваш у Софийско на "конюнктурни" цени?
            Последно редактирано от коко келеша; 26-10-16, 08:11.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Компресор за гуми 12В

              А в какво се изразяват защитите на този вид компресори ?
              Тази земя, по която тъпча сега,
              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
              тази земя – не е моя земя,
              тази земя, простете, е чужда.

              Коментар


              • От: Компресор за гуми 12В

                Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                А в какво се изразяват защитите на този вид компресори ?
                В бушон / предпазител/.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • От: Компресор за гуми 12В

                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  Що, ако са около 70 ще ги пропуснеш ли? Нъл някъде се споменаха едни 66 лъвчета?

                  П.П. Щом ще ги ЗАкупуваш, да разбирам ли, че ще препродаваш у Софийско на "конюнктурни" цени?
                  Тия от 66 не стават за чеп за зеле
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Компресор за гуми 12В

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Ааа, щото тука все още няма 169-и пост и затва.

                    Ако верно са по 60 лъва направо да се организирам да дойда до Филибето и да си закупя.
                    Днеска и утре са дни за набавяне на нови инструменти,та част от тях ги вземаме от един търговец от руския пазар и ще ти наснимам какво има и на кви цени.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Компресор за гуми 12В

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Днеска и утре са дни за набавяне на нови инструменти,та част от тях ги вземаме от един търговец от руския пазар и ще ти наснимам какво има и на кви цени.
                      Мерси
                      Само кажи какво пиеш.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Компресор за гуми 12В



                        55 или 60 лв.ми каза.Също били читави,вземали ги освен за гуми и за лодки.Понеже преди в половината магазини имаше 12 в.компресори,а днес на доста по малко сергии ми казаха че и при вносителите нямало,евентуално другата седмица...Това го има налично.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Компресор за гуми 12В

                          Мерси,
                          Тоя може да стане с уговорки, гледам няма пластмаса, ама пак малък дебит ...
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Компресор за гуми 12В

                            Имах такъв. Счупи се геройски на 3тата употреба. Ако има значение беше сецял цяла нощ на -15 градуса и го пусна на сутринта. Потроши едната от биелите. Имах и гаранция, но вместо да ми го сменят ми върнаха парите с обяснението, че не били читави и се чупели, та им излизало нерентабилно да ги подменят и щели да ги спират от продажба. Някакъв малък online магазин беше доставчика. Вървеше в комплект с хубаво калъфче и маркуч навит на спирала. Май калъфчето беше най-хубавото нещо в комплекта .

                            Коментар


                            • От: Компресор за гуми 12В

                              Това което четох е, че двуботалните 85л. са Ф30, а има еднобутални Ф60, което според мен е по-добре.
                              В тая връзка най-добре е 2ХФ60, ама не знам дали има на разумни пари.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Компресор за гуми 12В

                                Абе, толкова ли е сложно да се направи?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X