Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Комбиниран акумулаторен перфоратор Parkside Performance

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Дайте ми малко време, ще опитам да помогна...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #32
      Помолих за съдействие, твърди се, че имат бройки, може да се наложи разместване между магазини. Но за да се случи това Ви моля да се обадите на телефона за справки клиенти, да опише проблема и къде и ще Ви помогнат. Телефон за КОНТАКТИ (безплатен за вас): 0800 14141
      VPetrov.photography

      Коментар


      • Kozzzec
        Kozzzec коментира
        Редактиране на коментар
        Ок, благодаря!

    • #33
      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
      То от тук идва драмата, понеже много професионалисти се опитват да си вадят с хляба с нискобюджетни машини. Съответно при хазартен успех ги възхваляват, което подвежда аудиторията .
      Не мисля, че е драма. Днес чирак работи за рофесионалиста и не съм убеден, че е по- далавера шефчето да му купи бош вместо 5-6 подобни. 2 години гаранция, 2-3бр са на ремонт в сервиза, 2-3 работят. Стига да има кой да ги натиска.
      пп това за техника в такъв или подобен бранш, не където любителска не става и е все едно кой и колко често работи с нея.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #34
        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Дайте ми малко време, ще опитам да помогна...
        Адмирации за помощта към Kozzzec, личните ми впечатления са че той заслужава. Само леко ме натъжава факта че отново са необходими "връзки" за да си купиш
        нещо от магазина. Напомня ми времето когато всичко се купуваше с връзки, даже тоалетната хартия със съмнително качество.
        И един важен за мен въпрос, който би дал отговор на въпроса това тест ли е или платена реклама - хората които тестват коментираните инструменти, купили ли са си ги или са ги получили безплатно от магазина?
        Предварително благодаря за отговора!

        Коментар


        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          За това което аз съм написал за заточната машинка купил съм я даже не точно от магазин а от колега от форума .

        • Kozzzec
          Kozzzec коментира
          Редактиране на коментар
          Никакви връзки няма. Г-н Петров каза същото, което ми каза и служител на лидл от клиентската линия - да звънна утре(т.е. днес), за да могат да ми кажат има ли останали бройки и къде.

      • #35
        https://youtu.be/n4qg3JQ_XEQ
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #36
          Относно джаули и ватове при перфоратора се търси баланс от мощност в удар и във въртящ момент. Както писа Ясен ако отиват 250вт за удар ще трябват и още толкова за въртене .
          Имам макита dhr263 2.5j , следващия модел dhr264 е 3j . Две напълно еднакви машини на външен вид . Направих си труда да сравня всички части на двата модела по каталожни номера и всички съвпадат, без един елемент - цилиндричното бутало чукче, което удря по свредлото . Естествено тази част не се предлага за продажба .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #37
            Има две бройки в Лидл при Джъмбо на Ботевградско шосе. Бяха 4.

            Коментар


            • #38
              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Сигурно има някои сигурни и ясно измерими признаци, които да оборят процеса на сертификация, моля да ги видим. Ще е полезно и за този тест, а и за в бъдеще.
              Занесете машината в КЗП - те ще измерят силата на удара в лаборатория.

              Коментар


              • #39
                Първоначално публикуван от V0lk Преглед на мнение

                Занесете машината в КЗП - те ще измерят силата на удара в лаборатория.
                Аз не подлагам тези 3 джаула на съмнение, вероятно колегата, към който съм се обърнал с въпроса, ще има интерес да носи нещо в КЗП, които дано имат нужната база да измерят точно силата на удара. Напомням, уреда се продава свободно в Германия и на още куп европейски пазари, където за да може това да става легално и да е сертифициран, това вече е измерено и написано.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #40
                  След като един инструмент ми е удобен и ми върши работа въобще не гледам какво пище на него .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #41
                    Инструментът може да се разглоби и да се измерят параметрите на ударния механизъм. Енергията на удара зависи от няколко линейни размера, една маса и евентуално една честота на въртене.

                    Коментар


                    • #42
                      Що пък КЗП да го мери? Мерителницата е една и е друга. По- лесно е сравнение с други 3J във всеки читав сервиз за ремонт, обективно е и в бетона
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #43
                        От утре, четвъртък, до неделя, перфоратора е отново в промоция с цени отделно за него и отделно за батерия със зарядно, като тотал цената е отново същата - https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-1.../flyer/page/22
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • Kozzzec
                          Kozzzec коментира
                          Редактиране на коментар
                          Батерията е малката. Преди беше 200 лв. с голямата батерия.

                      • #44
                        В петък ми попадна в ръчичките въпросния перфоратор,пробвах го в бетонни колони ,правихме монтаж на кабелни скари.Отвори със Свредло 6х100

                        Сравняваме със подобен перфоратор макита 202 със 2.1 джаула.Скороста на пробиване на лидълския и макита 202 е еднаква.

                        Същия перфоратор от Лидъл ,сравнен по скорост на пробиване с Makita 242 модела с 2.6 джаула

                        Лидълския губи с почти два пъти по дълго време на пробиване.Това е въпросната макита

                        Въпреки това,за парите си,лидълския е подарък.

                        Скобата на лидълския ,която държи ръкохватка се скъса,куфара е много тесен.Събирането на всичко в него е малко тегаво.

                        Иначе лидълския изглежда солиден .Хареса ми ,има материал в него,усеща се като първите перфоратори на Райдер с класическия вертикален двигател,които бяха много здрави.
                        Ограничителя за дълбочина на лидълския ,хванат в патронника на винтоверт,идеално развива болтове с имбусна глава на 250 Амперов и 500 Амперов автомат ,където се иска бъркане на дълбоко.
                        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Makita-BHR242RFE.jpg Прегледи:0 Размер:25.7 КБ ID:6555522
                        Последно редактирано от Roninn; 02-02-20, 14:40.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • travelling
                          travelling коментира
                          Редактиране на коментар
                          bhr202 и dhr242 са по 2j сила на удара, явно силата на двигателя си казва думата .

                      • #45
                        242 го има в няколко варианта,1.9 джаула,2 джаула,2.4 джаула и 2.6 джаула.

                        Имам някакъв смътен спомен че по слабите са в комплектация със системата за улавяне на праха и хепа филтъра.Нямам такава ,но ако ми изпадне,бих ползвал
                        Последно редактирано от Roninn; 03-02-20, 00:00.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X