Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СРАВНЕНИЕ НА СКОРОСТНИ КУТИИ НА ЗИЛ130 И ЗИЛ 157

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: СРАВНЕНИЕ НА СКОРОСТНИ КУТИИ НА ЗИЛ130 И ЗИЛ 157

    Но не всеки диф от 53ка стават за Виетнамки трябва да бъдат 6/48 или 42 забрвих вече оригиналните не издържат.
    А предния т мост си остава съЩия оригиналните на 66та имат автоматичен блокаЖ, който рано или късНо троши всИЧКО вътре.

    Коментар


    • #32
      От: До: СРАВНЕНИЕ НА СКОРОСТНИ КУТИИ НА ЗИЛ130 И ЗИЛ 157

      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
      Мерси Бобсен за информациятано данеби да е била просто с диф от 66тица или съвсем различен тип.А за това защо се чупят си прав.Ако ги товарят по 2тона 2.5 най много няма да имат никакви проблеми.А ти си виждал как ги товарят у горското и от къде излизат пълнития хора и БТРда им дадеш така ше го натоварят че и него ше строшатИ понеже гледам че си от Своге да се върнем малко към темата аз от Свогенски шофьори с Газки със зилови кутии съм чул че джугановата била по добра от Зил 130 .А у Своге няма как да не си добър шофьор там равно е само пред гарата Та щом те казват значи има някаква разлика
      За мой срам това не съм го видял съжалявам.
      Не знам дали е била с диф от 66 дойде без карусерия и изглеждаше нова по спомен.
      И аз така съм чувал, но там проблема идва когато сменят мотора и оригиналната дава фира.
      Инак колегата Мегадевил е прав защото има няколко различни дифа за 53 ка.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X