Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Перфектния МАН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Перфектния МАН

    преди две години,карам по магистралата от бургас за софия.стара джета дизел сьс 120км..един камион сьс ремарке на дерони,мина покраи мене всеедно сьм спрел.дадох газ/исках да видя каква е марката на камиона/ стигнах 150км. изплаших се иврьщам газта,така и неразбрах марката на камиона.според мен караше над 160-170км.

    Коментар


    • #47
      От: Перфектния МАН

      Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
      преди две години,карам по магистралата от бургас за софия.стара джета дизел сьс 120км..един камион сьс ремарке на дерони,мина покраи мене всеедно сьм спрел.дадох газ/исках да видя каква е марката на камиона/ стигнах 150км. изплаших се иврьщам газта,така и неразбрах марката на камиона.според мен караше над 160-170км.
      Vlado_TS и Кольо да четат!
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #48
        От: Перфектния МАН

        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        Шофьорите са неудържими ...като има инерция Имах колега , вече пенсионер , който пускаше по инерция по 11 километров планински път от 1650 м височина до долината на Струма долу. С изгасен двигател. При него нямаше средна скорост , а постоянна .. от 50 км/ч. И на асфалта и на черния път. Всяка година сменяше на джипа спирачните барабани .
        И хидравликата работеше, нали? Тая трябва да е бил силен като танк, заеби!
        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
        Само DIESEL !!!

        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

        Коментар


        • #49
          От: Перфектния МАН

          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
          И хидравликата работеше, нали? Тая трябва да е бил силен като танк, заеби!
          Шом става дума за "джип", сигурно е бил УАЗ, каква хидравлика?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #50
            От: Перфектния МАН

            Първоначално публикуван от MKDVE Преглед на мнение
            Добре де, да се върнем на тия скорости.как така се вдигат с тежка машина?нали регенарата няма да издържи?звучи несериозно.
            На Медина мед си държат поне задни при автобусите . Тоя не знам с какви е ама яко настъпва . https://www.youtube.com/watch?v=5594RBX9G88
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #51
              От: Перфектния МАН

              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
              И хидравликата работеше, нали? Тая трябва да е бил силен като танк, заеби!
              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Шом става дума за "джип", сигурно е бил УАЗ, каква хидравлика?
              Точно така УАЗ , без хидравлика , но със серво на спирачките .
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • #52
                От: Перфектния МАН

                То при УАЗ сервото има го няма го не влияе много на спирачните възможности
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #53
                  От: Перфектния МАН

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  На Медина мед си държат поне задни при автобусите . Тоя не знам с какви е ама яко настъпва . https://www.youtube.com/watch?v=5594RBX9G88
                  Па не бил на две линии и що фесовете карали така само у нас! Що го не направи у немско... .
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #54
                    От: Перфектния МАН

                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    Па не бил на две линии и що фесовете карали така само у нас! Що го не направи у немско... .
                    Преди време ми разказаха една случка до колко е вярна не знам . В Германия хванали румънски тираджия да кара с магнит и като почнали да му пишат актовете няма спиране . До колко са ги докарали не знам ама човека се обесил в ремаркето . А и в немско не е да не карат https://www.youtube.com/watch?v=_Uj6ZJBwBOc
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #55
                      От: Перфектния МАН

                      До 15 000 евро, хванали са го от паркинга на завода до портала.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Перфектния МАН

                        Скоростта му не се различава много от на другите товарни и не изпреварва в аварийната. Иначе се изпреварват с часове, ако изпреварвания не пусне малко газта.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #57
                          От: Перфектния МАН

                          Първоначално публикуван от barni7 Преглед на мнение
                          До 15 000 евро, хванали са го от паркинга на завода до портала.
                          Това вече е прекалено . Реално няма как да работиш що годе нормално и да спазваш всички норми.
                          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                          Скоростта му не се различава много от на другите товарни и не изпреварва в аварийната. Иначе се изпреварват с часове, ако изпреварвания не пусне малко газта.
                          Е в Германия за такова каране сигурно и в затвора можеш да полежиш . До колкото схванах спора тук е може ли един що годе нов камион с двигател 400 - 500 кс да вдига такива скорости . За можене може ама не трябва . За това са един куп ограничители както чисто технически така и нормативни . В един период от живота си всеки шофьор минава през такива етапи и аз съм минал по тоя път . Спрях да натискам камиона в момента в който установих че разликата от 90 до 110 са едни 5-6 литра нафта на 100 километра което си е една туба по малко на ден . Като камиона си е твой ако има чалъм на гръб ще го носиш та по малко да харчи
                          Последно редактирано от sek.1; 04-12-16, 10:09.
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #58
                            От: Перфектния МАН

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Шом става дума за "джип", сигурно е бил УАЗ, каква хидравлика?
                            Чакай сега, с джипа, или с рейса се е спускал с изгасен двигател? Аз останах с впечатлението, че е било автобус някакъв. Ако е с УАЗ-ка, добре. Само не виждам смисъла да го прави, колко бензин ще икономиса от УАЗ-а? Литър на ден?
                            А иначе наш колега от Пазарджик, стар СОМАТ-аджия, ми разказваше как в Турция преди години с едно VOLVO FH12 направил 180 км/ч, изпреварвал всичко и всички. Само не разбрах как е знаел с колко кара - скоростомера и тахошайбата са до 125 км/ч. А после? За мен си остава загадка.
                            Колега sek.1, екстра е MAN-чето, точно такива дърти камиони и аз много харесвам!
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Перфектния МАН

                              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                              Чакай сега, с джипа, или с рейса се е спускал с изгасен двигател? Аз останах с впечатлението, че е било автобус някакъв. Ако е с УАЗ-ка, добре. Само не виждам смисъла да го прави, колко бензин ще икономиса от УАЗ-а? Литър на ден?
                              И аз си помислих, че за рейс някакъв иде реч, но после видях, че е писал "джип". А за икономията питай Ясен. Това по мои спомени под 15 л. на 100 км. не спада и то в най-идеалния случай, иначе си харчи средно 20 / 100 бензин, а при Таато (эхх, поклон и т.н., както си знаем) газ на "държавните" МПС не слагаха.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #60
                                От: Перфектния МАН

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                ...при Таато (эхх, поклон и т.н., както си знаем) газ на "държавните" МПС не слагаха.
                                То и на частните не беше лесно.

                                Иначе да, нещо такова е разходът - дълго 14-15, в града 20. Това газ, ама и на бензин трябва да е някъде толкова (или малко повече).

                                Не че някога съм се занимавал точно да определям разход.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X