Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗиЛ 157 ремонт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ЗиЛ 157 ремонт

    Значи с тия нови означения на свещите е пълна каша.
    В книгите не открих старите означения на Бош.
    Разрових се из руските сайтове.
    И там информацията е объркваща, но като най-повтаряща се информация открих това:
    За руска свещ препоръчват А10 и А11.
    А като техен еквивалент от BRISK Brisk Classic N19 = А11В и Brisk Super N19С = А11 .
    До колкото разбирам това са най-топлите им свещи. По тях вече може да се търси еквивалент и от други фирми.
    И в заключение, Зила има степен на сгъстяване 6.5 и си иска по-топли свещи. До колкото разбирам май са и с късата резба. На първо време ще е добре, ако се намерят дори 1-2 топли свещи и да се сложат за да се види те как се държат и дали задържат по-малко нагар.
    Дано да съм бил полезен

    Коментар


    • До: ЗиЛ 157 ремонт

      Мерси много зо отговорите карам го с тези BRISK Brisk Classic N19.

      Коментар


      • От: ЗиЛ 157 ремонт

        На някой да му се е случвало нещо подобно - скъсани шпилки на ръкавчето на лагерите на гумата. На мен ми се случи, но не бях чувал на 157 да има такъв случай.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0947.jpg
Прегледи:2
Размер:139.0 КБ
ID:5312737Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0948.jpg
Прегледи:1
Размер:159.8 КБ
ID:5312738
        На втората снимка са сменени няколко.

        Коментар


        • От: ЗиЛ 157 ремонт

          Може ли някой да каже какво с какво масло е хубаво да се кара зила 157?

          Коментар


          • От: ЗиЛ 157 ремонт

            Колеги,от къде мога да намеря маслен филтар за зила?

            Коментар


            • От: ЗиЛ 157 ремонт

              Първоначално публикуван от pangarov Преглед на мнение
              Колеги,от къде мога да намеря маслен филтар за зила?
              Преди 2 години намерих на Ботевградско шосе - Дом на камиона. Има магазин за части за руски автомобили.

              Коментар


              • Колеги имам ЗИЛ 157 от 4-5год обаче преди няколко месеца ми се появи следния проблем.От едната страна на задните мостове разстоянието на гумите си е нормално а от другата страна е по малко,защо ?
                Смених реактивните щанги с нови и пак така имах луфт в кантарите обрах го с гайката но пак си е така.Ако някой има представа какво може да е нека сподели.Благодаря предварително !!!

                Коментар


                • Огледай ушите които държат ресорите ,обикновено се отчупват в краят им и не могат да държат ресорите прави и мостовете почват да се разминават.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X