Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-35 MIA

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: F-35 MIA

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    Най-сетне някаква конкретика
    На колко си оценяваш загубите?
    А ти твоите?
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: F-35 MIA

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      А ти твоите?
      Задачата е поставена силно в полза на Су-тата, затова оценката на загубите им в такава нереалистично улеснена за тях задача е по-важната.
      Според теб ще имат ли и колко?

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Не си го отхвърлил, тоест според тебе няма сила на света, която да се справи с ф-35. Ма все си мисля, че и другите развиват тактики и стратегии.
      погрешен извод
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: F-35 MIA

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        А ти твоите?
        10-на минути да прочета развитието на темата.

        Коментар


        • От: F-35 MIA

          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
          Задачата е поставена силно в полза на Су-тата, затова оценката на загубите им в такава нереалистично улеснена за тях задача е по-важната.
          Според теб ще имат ли и колко?


          погрешен извод
          Ааа, то ти си бил определил конкретния противник в сценария - Су.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: F-35 MIA

            Вариантът Североморск и АУГ и леко некоректен.Първо там самолетоносачи с парни катапулти са неефективни/Североморск е зад северният полярен кръг/,остава "Дж.Форд" ама той засега си е едничък с електромагнитни катапулти и едва ли докато не станат 2-3 като него ще пратят някой на север.Второ КМП няма самолетоносачи,има УДК/Универсален кораб док/,там основната авиация е от вертолети и Осприта,6-8 Ф-35 са по-скоро за ПВО на КУГ/корабна ударна група/отколкото за за удари по земни цели.
            Много по-ефективен би бил удар от наземни летища-ей я на Норвегия,на един х... растояние.А ЮС Нейви/и компания/просто ще блокират руският флот в базата,ще го играят далечен ПВО рубеж и ще пускат Томахавки.

            Коментар


            • От: F-35 MIA

              Първоначално публикуван от komuso
              Вариантът Североморск и АУГ и леко некоректен.Първо там самолетоносачи с парни катапулти са неефективни/Североморск е зад северният полярен кръг/,остава "Дж.Форд" ама той засега си е едничък с електромагнитни катапулти и едва ли докато не станат 2-3 като него ще пратят някой на север.Второ КМП няма самолетоносачи,има УДК/Универсален кораб док/,там основната авиация е от вертолети и Осприта,6-8 Ф-35 са по-скоро за ПВО на КУГ/корабна ударна група/отколкото за за удари по земни цели.
              Много по-ефективен би бил удар от наземни летища-ей я на Норвегия,на един х... растояние.А ЮС Нейви/и компания/просто ще блокират руският флот в базата,ще го играят далечен ПВО рубеж и ще пускат Томахавки.
              Приеми, че имат поне 3 с елекромагнитни катапулти, а УДК е в кофигурация 20 F-35B и 2 MH-60S, този вариант е използаван в Operation Iraqi Freedom. С тази разлика, че там са били с AV 8B
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: F-35 MIA

                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Най-сетне някаква конкретика
                На колко си оценяваш загубите?
                Загубите може би ще са 90%.
                Мога да ти предложа и друг сценарий, 100 Ф 35, 3 Ауакса, срещу атакуваща група 6 МиГ 31, 90 Су 30,35 и 10 Су 34 с Хибини, което не знам колко е ефективно за прикритие на самолетите.
                При този сценарий оценявам шанса на руснаците да пробият защитата на 80% с някои уговорки естествено!
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: F-35 MIA

                  -90% и условията са силно в твоя полза.
                  като мисля, че с много надценяваш Су30 (пък той е единствения в нужните налични бройки) неговия радар в догон вижда миг29 едва на 60км !

                  то те си падат по Брусиловски пробиви,
                  ама има налични още 200 F35 !

                  Това е реалността за компромисния, универсален самолет с проблеми.
                  и още не е развит пълния му потенциал!

                  Евентуално j-20 след 15год. Братушките за момента са извън играта.
                  Последно редактирано от DBRS; 27-04-19, 13:44.
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: F-35 MIA

                    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                    Детскоградинското "слагаш ми думи в устата" всъщност е , нечии писания как могат да бъдат разбрани.
                    От теб няма нито един цитат за успехите на самолета. ...
                    Досев, ти да не искаш да взимам хляба на клакьорите, преливащи от телешки възторг?!? Много сте ми интересни точно тези, които се нааквате от напъни да се пишете по-католици от папата, как сте възприели и използвате на всю катушку болшевишкия репертоар.

                    Значи, щом не съм изпял нито едно хвалебствие, това било равносилно на мнение, че самолетът бил смотан. А бе, товарищ, ти още малко до стената ще ме изправиш заради това, че не рева със глас от възторг и не подскачам в такт. Много по севернокорейски го даваш!

                    Между другото, да си ме видял някъде да размятам цитати за истински или въображаеми успехи на Су-та или С-400?
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: F-35 MIA

                      Първоначално публикуван от DBRS
                      -90% и условията са силно в твоя полза.
                      като мисля, че с много надценяваш Су30 (пък той е единствения в нужните налични бройки) неговия радар в догон вижда миг29 едва на 60км !

                      то те си падат по Брусиловски пробиви,
                      ама има налични още 200 F35 !

                      Това е реалността за компромисния, универсален самолет с проблеми.
                      и още не е развит пълния му потенциал!

                      Евентуално j-20 след 15год. Братушките за момента са извън играта.
                      Не е мое решение, на един колега !Спазени са всички условия на здачата!


                      Елементарно, лесно и ефективно: залп на Х-101 с далекобойност около 5500 км с конвенционални или тактически ядрени заряди по летищата, базите и инфраструктората на Ф-35 или пак същия залп с "Калибър"-М, далекобойност около 4500 км. Занулявам му всички самолети за няма и 1 час и го слагам да спи. Това е.
                      Като бонус чрез средствата за РЕБ бих му сринал GPS и навигацията за да не знае къде се намира. Нещо, което наскоро руснаците направиха на едно НАТОвско учение, в Норвегия, ако не се лъжа и после настана голям вой.
                      Други условия в задачата не са поставени, така че отговора е повече от удовлетворителен.
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: F-35 MIA

                        Баси... имам чувството, че сте в детската градина..

                        Няма ли кой да направи нещо като киндер.бг или детски мечти.бг?

                        Коментар


                        • От: F-35 MIA

                          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                          -90% и условията са силно в твоя полза.
                          като мисля, че с много надценяваш Су30 (пък той е единствения в нужните налични бройки) неговия радар в догон вижда миг29 едва на 60км !

                          то те си падат по Брусиловски пробиви,
                          ама има налични още 200 F35 !

                          Това е реалността за компромисния, универсален самолет с проблеми.
                          и още не е развит пълния му потенциал!

                          Евентуално j-20 след 15год. Братушките за момента са извън играта.
                          Това ли е основното качество с което Ф-35 мачка останалите, бройката?
                          Те и сега могат да извадят 300 Ф-16 и като бройка пак няма кой да им се опре?

                          Коментар


                          • От: F-35 MIA

                            Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                            ... Те и сега могат да извадят 300 Ф-16 и като бройка пак няма кой да им се опре?
                            Срещу Ирак 2003 извадиха 1800+ (това - само американските).
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: F-35 MIA

                              https://nationalinterest.org/blog/bu...and-f-15-54682
                              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                              Коментар


                              • От: F-35 MIA

                                И още https://nationalinterest.org/blog/bu...who-dies-54417
                                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X