От: Българските ВВС
Не съм бе Крачунов, затова питам.
С кого ще се бием? Щото от това зависи какво ни трябва.
Не съм бе Крачунов, затова питам.
С кого ще се бием? Щото от това зависи какво ни трябва.
Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар