Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Боголюб го остави.
    Дори и нещо да не е чааак толкова зле от цитирам:
    "Тааатов Злтатен Век"
    Гагича ще се надскочи та да го оплюе.
    Без значение от тема, факт, история, или опит.
    И тъй като често наистина е прав, това "преиграване" със събития, истини и гледни точки трябва да "му се свикне".
    Тогава вече е и интересен и точен.
    Като му изключиш лигавенето и понякога глупостите си е направо ОК!!!
    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
    0887/осемпет 66 4осем

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Пак ли си избирате форумен талисман?
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        ... а пък за старите коли : предпочитам 4 рециклирани Мерцедеса пред 4 рециклирани Москвича . А познай що !
        Ако това има връзка с темата, а не е просто отчитане на дейност с клавиатурата, аз нещо нямам спомен някой да ни е предлагал да си купуваме рециклирани москвичи. Т.е. приказваме си колко да не заспим. Същото се отнася и за дежурния форумен шут.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Чавдаре, доколкото си спомням в първия тур ни предлагаха 'нов мерцедес', ама някои решиха, че не е коректно да не участва и 'москвич' - нерециклиран Ф-16...
          Та всичко е относително
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Ако това има връзка с темата, а не е просто отчитане на дейност с клавиатурата, аз нещо нямам спомен някой да ни е предлагал да си купуваме рециклирани москвичи. Т.е. приказваме си колко да не заспим. Същото се отнася и за дежурния форумен шут.
            Добър вечер!
            Точно така , Чавдар! Приказваме си и ръсим глупости. А това е така , защото вместо да четем и знаем предпочитаме да гледаме и слушаме рекламни фишеци. Та дори и рядко да дадем някой и друг коректен пример/факт точно поради незнанието си не можем да разберем неговата същност. Четенето не го е забранил никой.

            Иначе дано в най-скоро време да имаме закупен нов МЦИ пък и ако е подходящия за нас....., а не всичко да се окаже поредната партенка за вдигане на рейтинга и продължение на все същия театър!

            Лека !

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Чавдаре, доколкото си спомням в първия тур ни предлагаха 'нов мерцедес', ама някои решиха, че не е коректно да не участва и 'москвич' - нерециклиран Ф-16...
              Та всичко е относително
              На "първия тур" ни предлагаха нов, ама не Мерцедес, ами най-много Опел. И нито Москвич имаше, нито пък нерециклиран - имаше рециклиран, ако не Мерцедес, то поне Голфсваген.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Не знам дали некой отбеляза, че целата работа ще дойде към 50 милиарда. И то за 9 години! Та...

                Абе вие си знаете!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  Не знам дали некой отбеляза, че целата работа ще дойде към 50 милиарда. И то за 9 години! Та...

                  Абе вие си знаете!
                  Да кажем, че сумата е горе долу толкова за малко повечко годинки. По-важното е срещу тази сума какво ще имаме или какво ще придобием. Какви ще са резултатите от тези плащания!

                  Лека!

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Абе, да не ви разочаровам, ама хващам бас, че и тая далавера ще се разсъхне. Всичката пАра само за свирката стига. И я няма тяхната далавера. Къде-къде е по “изгодно” да се строят и кърпят пътища. От тия нови самолети какво ще вземат? Нищо.
                    Дано не съм прав, ама...
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      Абе, да не ви разочаровам, ама хващам бас, че и тая далавера ще се разсъхне. Всичката пАра само за свирката стига. И я няма тяхната далавера. Къде-къде е по “изгодно” да се строят и кърпят пътища. От тия нови самолети какво ще вземат? Нищо.
                      Дано не съм прав, ама...
                      Спокойно и от тях ще намерят как да цицат . Едва ли ще е колкото от пътищата ама и там ще си направят хранилка за наши хора
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        Не знам дали некой отбеляза, че целата работа ще дойде към 50 милиарда. И то за 9 години! Та...
                        Абе вие си знаете!
                        Темата е на 4г, време за 2 УПК, ще изкара още поне още 5.
                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Спокойно и от тях ще намерят как да цицат . Едва ли ще е колкото от пътищата ама и там ще си направят хранилка за наши хора
                        Ми да ги спънем
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                          ... Приказваме си и ръсим глупости....
                          Идея нещо как да отсеем глупавите , та да не "спамят" нАучно обоснованите обективни изказвания на умните в тази тема ?
                          Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                          ...Иначе дано в най-скоро време да имаме закупен нов МЦИ пък и ако е подходящия за нас.....
                          Що , ако не е в "най-скоро време" (каквото и да значи това ) - какво ше стане ?
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            ...Що , ако не е в "най-скоро време" (каквото и да значи това ) - какво ше стане ?
                            Какво да стане - парите пак ще ги дадем, но на чужди ВВС, защото не можем/не трябва да бягаме от задълженията си в НАТО.
                            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                              Жалко е да гледаш как зрял, възрастен (на години) човек няма воля да си наложи самоконтрол, а вместо това се държи като малко дете, което е на всяка манджа мерудия, все едно е в стая с възрастни, в която никой не му обръща внимание, и то крещи ли, крещи там, за да го забележат... [ATTACH=CONFIG]970546[/ATTACH]
                              Дядовото, все се каня да те по-здрАвя за новия ти аватар с тази песня на любимый мой поэт с гитарой:
                              Что же ты, зараза,
                              Бровь себе побрила?
                              Для чего надела, падаль,
                              Чёрный свой берет?!
                              И куда ты, стерьва,
                              Лыжи навострила?
                              От меня не скроеш
                              В наш клуб второй билет!
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Мерси... Дет'са вика - Q.E.D
                                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X