Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Ето малко просвещение за чукчите писатели, а не читатели. Като...., абе те си знаят..

    http://f2b.io.ua/s119649/f-15_i_su-2...itelnyy_analiz
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      М/у другото тия дни още един излетял за изпитания, пред сериен ли е, прототип ли е, там както се казва. А предишната информация, че изпробвали изстрелване на въоръжението от вътрешните отсеци, така и не се потвърди.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Това 8-ми, или 9-ти летящ екземпляр е? Нещо им загубих бройката.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Шест са !



          http://military-informant.com/airfor...niya-t-50.html
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Обърках им бройката от онзи горелия насам. Него възстановиха ли го?
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Да с индекс Т-50-5Р.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Нито МиГ-29 успя да стигне нивото на Ф-16 (без последните модели на хартиен носител), нито Су-27 стигна Ф-15 . Когато имаше потенциал и пари - през студената война.
                Сега, вярно правят нови самолети на базата на Су-27, но колко са добри знаят само те и индийците. Пък индийците нещо не са много доволни, така чета тук там.
                Така, че някак си странно ми се вижда ПАК ФА изведнъж да стане на нивото на Ф-22 и Ф-35. Защото философията на 5-то поколение включва много повече неща от тази на 4++.
                Точно през 80те години, икономическото състояние на Съветският Съюз не е особено добро и не мисля, че са могли да отделят толкова средства за мащабни модернизации, колкото са искали. Но истинското изоставане според мен се случи през 90те години, когато новите разработки бяха ограничени, а внедряването им по самолетите в програми за модернизации беше изключително ограничено. Най-последните модификации на Су-27 и МиГ-29 най-вероятно сътветстват грубо по възможности на F-15 и F-16, като последните няколко години тенденцията е и тези нови модификации да се произвеждат в реални наличности - както нови самолети, така и модернизирани стари.

                ПАК-ФА, ако се вярва на публикациите превъзхожда в някои показатели F-22 и има доста иновативни решения (например според някои анализи, които чета радерните блокоери са по-добро решение от изкривените канали на въздухозаборникана F-22, допълнителните радари в крилата също са новост), така че може би грубо ще съответства не него или дори може да го превъзхожда. Но според мен, докато го вкарат във въоръжение в достатъчно големи количества, САЩ най-вероятно ще имат прототип на изтребителят си от следващо поколение (по който, изглежда вече са започнали проучвания). Така че, ще се повтори историята с F-15->Су-27->F-22->ПАК-ФА.

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от Александър_ Преглед на мнение
                  ... допълнителните радари в крилата също са новост...
                  Всъщност - в крилата има разположени КРЭБ, както е в момента на СУ 35С и СУ 30СМ, а бойният радар е един в носа на самолета. Всички твърдят, че ще е същият ИРБИС, който в момента е на посочените два модела СУ, но ще видим...
                  Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Хм, освен, че има РЕБ съм почти сигурен, че имаше или поне първоначално планираха (не следя много задълбочено програмата) допълнителни антени за радар, който ще работи на друга честота (L-Band), което ще помогне именно срещу цели с ниска ЕОП. Също такане вярвам да са Ирбис, мисля, че се разработва съвсем нов радар (което не значи, че опитните образци не могат да летят с Ирбис, както и двигателите, които сега използват не са финалните).

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Ако ще сменят двигателите ще съм много изненадан, тъй като в момента други не се изпитват (официално), а тези минаха дори през Сирия. За дълго-вълновите радари съм скептичен поради факта, че изискват по-голямогабаритни антени и повече енергоресурси по принцип, а в самолета всеки грам и сантиметър е уплътнен с някакво предназначение... С наземна и космическа поддръжка нуждата от такъв радар отпада. От друга страна - потенциал за опровергаване колкото искаш...
                      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Който желае, да чете.

                        http://www.paralay.com/pakfa/pakfa.html

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Eldarado.jpg
Прегледи:1
Размер:133.7 КБ
ID:5714287
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Борд 56

                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Както се казва открийте десетте разлики с Т 50-6

                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Долу снимката не е ли огледална - т.е. да гледаме левия борд на машината...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Не само е завъртян на 180 за пригледност.
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X