Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Ще взема да се повторя - прихващането и свалянето са различни неща. Освен това не знам какво е имал Саддам, но знам, че Иран са прехващали всички полети.

    Sent from my SM-T705 using Tapatalk
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
      Полк. Золтан Дани:

      Как успяхте да откриете невидимия самолет?

      - Използвахме руски радар П18 с метров диапазон на честота. За такъв радар с дълги вълни формата на самолета не е пречка за откриването му. Така че ние имахме ясна картина на екрана. Извършихме съответните изчисления след което започнахме да чакаме кога самолетът ще се появи колкото се може по-близко – тогава той има най-малко шансове да изстреля противорадарна ракета. Когато наближи на разстояние 15 км. ние включихме радара. Операторите за насочване го видяха на екраните си. Веднага заповядах да бъде изстреляна ракета тъй като самолетът вече беше в зоната за унищожение. Ракета свърши своята работа.
      Цитата горе е от същия. Та явно и тук има малко "търчи-лъжи".
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Цитата горе е от същия. Та явно и тук има малко "търчи-лъжи".
        В какъв аспект?

        Sent from my SM-T705 using Tapatalk
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
          В какъв аспект?
          Ми в едното пише че го засичали при отворен люк на колесника или бомбите, в другото не пише нямали ник'ви проблеми да ги засичат въобще.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
            Ще взема да се повторя - прихващането и свалянето са различни неща.
            Тогава аз да се допълня - И "стари руски" ракети ли нямаше (Садам)?
            Последно редактирано от davc; 14-04-16, 21:32.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Ами аз мисля, че и двете са вярни. Не за конкретният случай, а по принцип. За конкретният случай инфото ми е от явни източници, като на повечето пишещи тук. Относно принципа - потвърден 1:1 и от Яков Кедми преди време в едно интервю.
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Тогава аз да се допълня - И стари руски ракети ли нямаше (Садам)?
                Пак да кажа - не знам с какво техническо обезпечение е бил Саддам. А освен това ракетите не хвърчат самички. Нужно е боеспособен разчет, който да борави с техниката, ако въобще е имал техника за противодействия на f 117.
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Тогава аз да се допълня - И стари руски ракети ли нямаше (Садам)?
                  Техниката я е имал, но колко са могли да работят с нея е съвсем друга тема. Нееднократно са доказвали точно обратното. Никаква стратегия и боравене с техниката = 000.

                  Коментар


                  • От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Техниката я е имал, но колко са могли да работят с нея е съвсем друга тема. Нееднократно са доказвали точно обратното. Никаква стратегия и боравене с техниката = 000.
                    Тезата/легендата, за маймуняците дето кепезят техниката е класика - да.
                    Всъщност, случаят в Сърбия, е класическото изключение, дето там - правилото.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Тезата/легендата, за маймуняците дето кепезят техниката е класика - да.
                      За съжаление, де да беше легенда. Пример пустинна буря. Има клипчета колкото искаш. Не е важно. Възможно е и руснаците да са дали нещо за тест.

                      Коментар


                      • От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Възможно е и руснаците да са дали нещо за тест.
                        Кой тва? Елцин ли?
                        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Китайски експерти са заявили, че програмата за създаване на перспективния руски самолет пето поколение Т-50 (ПАК ФА) страда от „непрекъснати технически проблеми", които забавят хода на летателните изпитания.

                          http://military-informant.com/analyt...h-problem.html
                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Имаше подобно и за танка, та става малко съмнително мнението им.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              От снимката - много им тясно цехчето бре! Чак пари за прилично хале да нямат малко ме съмнява.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p1agic5dcs7216vgd351j8j48d1.jpg
Прегледи:1
Размер:139.4 КБ
ID:5712473
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                И Су-27 преди 40 години започна с проблеми, но се превърна в най-добрия от поколението си. Бавни са в разработката и внедряването на новото руснаците, факт. F-22 им е вече по границите, а те мътят още ПАКФА. Не се съмнявам, че след 20 години ще го превъзнасяме като най-добрия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X