Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    ...
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
      ..
      Очаквам отговора на другият участник...
      Какво да отговарям.
      Смешката "молекулата на въздуха" е с цитиран размер на нещо като хелий.(няма да се учудя да е печатна грешка)

      Смешно ли е да се съгласим със специалисти твърдящи,че дишаме хелий?

      Човека си е назубрил книжка и си я пее, дали е вярна въобще не му пука, а и няма нужното критично мислене да я провери.
      Последно редактирано от DBRS; 16-02-19, 20:06.
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Аз нямам желание да проверявам каквото и да било.
        Когато бях ученик, всичко пишеше в учебника.А ако не е било вярно, това не е било наш проблем.
        Това за тогава.
        Как си представяш някой, дето е учил преди 10-15-20 години, и да се сети, че учебника му понещоси е бил сбъркан....
        Което по никакъв начин не подкрепя твърдението ти, че в нещо petyo413 е неточен.
        Размер на молекула няма да коментирам.
        Поздрави!
        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
        0887/осемпет 66 4осем

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Не petyo413 е неточен,
          негови твърдения са меко казано неточни, дължащи се на нискокачествена книжка.

          пп
          често в български учебници има грешки

          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            "Висш курс" по... авиомоделизъм? Туй в кой институт-унивИрИситет?
            А стига. Човека поне си е направил труд за нещо по темата, за разлика от тебе. Не всичко е адвокатски лакърдии. Да ти припомня една песничка - ако нЕмаш кво да кажеш по същество - вЪрти кЪлки, мЪлчи. Трябва явно да сме в твоя тон.
            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
            Суперскан България www.decbg.com
            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              Не petyo413 е неточен,
              негови твърдения са меко казано неточни, дължащи се на нискокачествена книжка.

              пп
              често в български учебници има грешки

              Дай цитат от друг, правилен учебник.

              П.С. Идея си нямам за какво спорите. Ама ад хоминем тезата на Гагич, че книгата била крадена, и твоята - че е идеологически неправилна, издишат по стандартите на спор дори между деца от 3-та група на детската градина.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Дай цитат от друг, правилен учебник.

                П.С. Идея си нямам за какво спорите. Ама ад хоминем тезата на Гагич, че книгата била крадена, и твоята - че е идеологически неправилна, издишат по стандартите на спор дори между деца от 3-та група на детската градина.
                Имаш ли обяснение защо се крият издателството и авторите? Заличаването им НЕ намалява размера на снимките.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                  Еми значи всички (davc, I.Rangelov, petyo413) казвате едно и също.
                  Ъ-кхъ, Рангелов казва, че с ТВРД не може да се достигнат скорости от 3 и повече М, Петьо казва че СР-71 с ТВРД превишава тези стойности.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                    Защото при прехвърлянето редактора във форума ми даде, че всяка страница е с надхвърляща големина и не искаше да ги прикачи , та това е единственото ,което ми дойде на акъла с моята култура на обръщение с мултимедиите.
                    Отдавна съм посочил източниците само някой трябва да чете внимателно.
                    Като няма какво друго да напишеш, това ли важно ти се стори да напишеш " разбирач''. И не ме обвинявай така силно в неща за които нямаш представа.

                    Лека!
                    Не обиждаш ли себе си, че загуби толкова време и клика по клавиатурата да ни образоваш, след като ни правиш сега на големи будали, Петьо??? Пада ти нивото, стана и арогантен, къде ти отиде по комшийски френдли приказката? Нервиш ли се вече?

                    Това с молекулата на въздуха обаче... е, яко беше, остава за аналите на времето...
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Петьо , имаш си разговор с истински европейци!
                      Само не съм съгласен с твърдението несвиваеми течности.Всички флуиди се компресират и си течат.В зависимост от налягането и съпротивлението.Това в земни условим
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Тоя учебник ми е малко странен, учил съм по подобни, американски учебник, преведен на руски и след това на български .. нещо като една жена каза и счупен телефон едновременно. Учил съм малко физико-химия и повечко физика , за да гледам тоя учебник като извънземен. Първо, навсякъде в учебниците и сериозната литература се ползва системата Си, а не сантиметри, Число на Лингстрьом ???? ми не го знам . Всички ползват Авогадро, Температурата е свойство, но енергията на молекулите е кинетична. За обема на молекулите е тука вече тотално ме загубиха ..... От учебника по природознание от 3-4клас, може да се прочете за трите агрегатни състояния, и точно там обясняват-какво е въздух, та ако говорим за обем на молекули по скоро при течностите. Сбъркана не сериозна работа .

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                          Не обиждаш ли себе си, че загуби толкова време и клика по клавиатурата да ни образоваш, след като ни правиш сега на големи будали, Петьо??? Пада ти нивото, стана и арогантен, къде ти отиде по комшийски френдли приказката? Нервиш ли се вече?
                          Ми, нерви се човекот, я къв къртовски труд (би трябвало да) е фърлил да преписва пусканите досега фермани от този учебник! Или някой му ги е дал готови да ги пущи, па сега ще земе да му не плАти?!
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Така ,както се тръгнали.някои колеги,нищо чудно и нова теория за Вселенския мир да се пръкне.Вече друг колега ,тука намеси вселенски сили,само патриарха да дойде и самолета е внедрен във въоръжение.Стана много актуална темата за тоя самольот.........
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                              Стана много актуална темата за тоя самольот.........
                              Потому что еще не вечер! Нищо не ни пречи да си купим вместо гадни Ф-16, от този самАльот! Кво кат го нема? Белене да не би да го има, та потрОшихме десетина мЕлЯрда доларес за него ?! И тука можем така!
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                                .. и твоята - че е идеологически неправилна, издишат по стандартите на спор дори между деца от 3-та група на детската градина.
                                На база халюцинация оценяваш издишания.

                                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                                Дай цитат от друг, правилен учебник.
                                За състав на въздуха ти трябва цитат

                                Большая советская, химический, или физический енциклопедический словарь.

                                Не знам тука дали има някой чел инструкции за летене на свръхзвук,
                                любопитно ми е дали има нещо за забрана/избягване за минаване на звуковата бариера в облак.
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X