Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
    Как да се дават пари за подръжка на бойна авиация на евентуален агресор и враг?!?!Не е нормално!
    Защо непременно руснаците трябва да ги приемаме като агресор и враг ? Някакви индикации че имат идеи да ни нападат в близко бъдеще ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Те и украинците така мислеха.Русия/СССР/Русия винаги по един или друг начин са се бъркали във вътрешната и външната политика на България.Къде директно,къде чрез разни продажни елементи.

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Защо непременно руснаците трябва да ги приемаме като агресор и враг ? Някакви индикации че имат идеи да ни нападат в близко бъдеще ?
        През десетилетията след ВСВ коя друга страна в Европа е анексирала част от територията на съседна държава? А да е пращала войски на територията на съседи?

        Аз се сещам само за 2 - Турция и Русия ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          През десетилетията след ВСВ коя друга страна в Европа е анексирала част от територията на съседна държава? А да е пращала войски на територията на съседи?

          Аз се сещам само за 2 - Турция и Русия ...
          Украйна кога е била независима държава преди разпада на СССР ? Кога и кой е прикачил към тях Крим и Севастопол ? Имат сили и възможност да възтановят историческата справедливост направиха го . От което не следва че ще ни нападат и нас . И ние да имахме тази възможнозност да си върнем България в реалните граници и ние щяхме да го направим .
          Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
          Те и украинците така мислеха.Русия/СССР/Русия винаги по един или друг начин са се бъркали във вътрешната и външната политика на България.Къде директно,къде чрез разни продажни елементи.
          Че сега американците какво правят ? Директно силово се намесиха в конкурса въпреки че реално не могат да влезат в обявените от него рамки .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Украйна я създаваме ние. На трети март. В Брест Литовск.
            Защо тези олигофрени участват в създаването на СССР можем само да гадаем и са си виновни сами.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Украйна кога е била независима държава преди разпада на СССР ? Кога и кой е прикачил към тях Крим и Севастопол ? Имат сили и възможност да възтановят историческата справедливост направиха го . От което не следва че ще ни нападат и нас . И ние да имахме тази възможнозност да си върнем България в реалните граници и ние щяхме да го направим . ...
              Това е без каквото и да било значение. Имаше ли суверенна държава Украина с международно признати, в т.ч. и от Р.Ф., граници? Имаше. Пък освен Крим си имаше и откровена агресия по отношение на останалата част от страната, лекинко прикрита със смокиново листо - „доброволци, излезли в отпуск с все бойната техника“ ...

              По твоята логика, султан Ердоган може да докара нещата до един референдум в Кърджалийско и Делиормана и да "възстанови историческата справедливост" ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Значи пак не правим нещо както трябва и е гнило. Защо се занимаваме с Ф-16, а не се преговаря директно за Ф-35????

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                През десетилетията след ВСВ коя друга страна в Европа е анексирала част от територията на съседна държава? А да е пращала войски на територията на съседи?...
                А защо въпроса / ограничението е само за Европа? То международните норми, закони и споразумения не са ли за сите държави по цялото земно кълбе?
                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Това е без каквото и да било значение. Имаше ли суверенна държава Украина с международно признати, в т.ч. и от Р.Ф., граници? Имаше. Пък освен Крим си имаше и откровена агресия по отношение на останалата част от страната, лекинко прикрита със смокиново листо - „доброволци, излезли в отпуск с все бойната техника“ ...По твоята логика, султан Ердоган може да докара нещата до един референдум в Кърджалийско и Делиормана и да "възстанови историческата справедливост" ...
                  Така си е. Трябва да се казват истините такива каквито са, не да се философства само.

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  След 10 години един господ знае къде ще е отишла техниката .
                  Колко толкова да се промени за 10 години? Особено гледайки историята на ПАК ФАК.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    ...
                    Последно редактирано от davc; 15-01-19, 10:47.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Това че ти си мислиш, че възможните отговори на съчинената от тебе проста (като за камчатски недоучки) гатанка са само 1 или 2, никак не означава, че това е така. ..
                      Не не мисля така, но изясняването на толкова елементарна задачка показва осъзнаване на реалността. На който не му е ясна, ще се лута насам-натам в цитатни логореи - няма ориентир.
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        След 10 години един господ знае къде ще е отишла техниката.
                        Айде и на теб да ти влезна с една мешана скара (нещо ме сърбят пръстите за басове напоследък). Ако въобще се задвижат нещата, до пет години, поне половината самолети ще са тук и колкото изобщо летящи пилоти имаме, ще могат да летят на тях.

                        Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                        А защо въпроса / ограничението е само за Европа? То международните норми, закони и споразумения не са ли за сите държави по цялото земно кълбе?
                        Аз пък, не само не бих излизал от Европа, а предлагам да се ограничим до нашата си страна (щот и Танганайка, и Украйна ме интересуват несравнимо по-малко от нея). Коя друга - по настоящем съществуваща - държава, винаги без изключение е била враждебна спрямо нас и винаги без изключение се е възползвала от всячески повод, за да осъществи агресия!
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение


                          Аз пък, не само не бих излизал от Европа, а предлагам да се ограничим до нашата си страна (щот и Танганайка, и Украйна ме интересуват несравнимо по-малко от нея). Коя друга - по настоящем съществуваща - държава, винаги без изключение е била враждебна спрямо нас и винаги без изключение се е възползвала от всячески повод, за да осъществи агресия!
                          Сърбия
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Айде и на теб да ти влезна с една мешана скара (нещо ме сърбят пръстите за басове напоследък). Ако въобще се задвижат нещата, до пет години, поне половината самолети ще са тук и колкото изобщо летящи пилоти имаме, ще могат да летят на тях.
                            Е аз вече предложих да се басираме с някой. Мога ли да се възползвам и аз от тая оферта за бас на мешана скара?

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Аз пък, не само не бих излизал от Европа, а предлагам да се ограничим до нашата си страна (щот и Танганайка, и Украйна ме интересуват несравнимо по-малко от нея). Коя друга - по настоящем съществуваща - държава, винаги без изключение е била враждебна спрямо нас и винаги без изключение се е възползвала от всячески повод, за да осъществи агресия!
                            Ти откъде би излизал или не, не е релевантно. Законите, нормите, споразуменията се правят и (би трябвало) да важат за всички. Не вярвам някой, някъде (на международно ниво) да прави специални закони и правила само за нашата си страна
                            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                              Е аз вече предложих да се басираме с някой. Мога ли да се възползвам и аз от тая оферта за бас на мешана скара?
                              Разбрахме се.

                              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                              Ти откъде би излизал или не, не е релевантно. Законите, нормите, споразуменията се правят и (би трябвало) да важат за всички. Не вярвам някой, някъде (на международно ниво) да прави специални закони и правила само за нашата си страна
                              Добре де, нека разглеждаме цялата планета, та ако щеш и някои от съседните (по избор) - въпросът е същият (на Търтей забележката се приема, въпреки Първата балканска война).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Е, ако се приемат изключения, на Грихенлянд и Румънеску какво им е?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X