Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какъв плавателен съд има?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ssaattyyrr
    отговори
    Изглежда доста солидна изработка, но само 30 мин. тест съм направил на що годе добро време. Доволен засега, ама ми се струва рано за генерални заключения. Интересното е, че всичко се продава като резервни части, мачта, корпус, швертове и т.н. Ако някой иска да я види на живо след 1-2 седмици ще мина пак покрай морето, а след това по язовирите ще я разхождам, така че може да се уреди.

    Остави коментар:


  • коко келеша
    отговори
    Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
    Е и аз бих предпочел нещо втора ръка за 2 бона от пластмаса ама нито има къде да го държа, нито как да го карам до вода.
    По принцип доволен ли си от покупката? Здрава ли е все още? Винаги ме е съмнявала здравината на такива нещица с високо налягане.

    Остави коментар:


  • ssaattyyrr
    отговори
    Е и аз бих предпочел нещо втора ръка за 2 бона от пластмаса ама нито има къде да го държа, нито как да го карам до вода.

    Остави коментар:


  • pan_rt
    отговори
    и цената може да гътне всеки кандидат мореплавател близо 5к

    Остави коментар:


  • ssaattyyrr
    отговори
    От нашия Декатлон е, с поръчка го доставят за 1-2 седмици. Има и по добри алтернативи според мен, като Tiwal например, ама са двойно като пари.
    Малкия е на 9 и плува, но му е зачислена спасителна жилетка все пак.
    Няма проблем за солената вода, първата проба беше в морето.

    Остави коментар:


  • 19R
    отговори
    Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
    От седмица горд собственик на:



    За сега само 1 пускане за проба на вятър 4-5 m/s за около 30 мин. Като цяло добре. Давят я да държи до към 8 m/s.
    Пише максимални вълни до 30 см, ама ще я видим тая работа.
    Идеята е да зарибя малкия ама да видим.
    За сега проблема е с помпенето, че я дават на 1 бар, ама ако се надува за 2-3 дневно ползване ще го преживея.
    Яко, изглежда. Тва в БГ Декатлон има ли го? А малкия може ли да плува и на колко е години? Предполагам може да се ползва и в солени и сладки води.

    Остави коментар:


  • ssaattyyrr
    отговори
    От седмица горд собственик на:



    За сега само 1 пускане за проба на вятър 4-5 m/s за около 30 мин. Като цяло добре. Давят я да държи до към 8 m/s.
    Пише максимални вълни до 30 см, ама ще я видим тая работа.
    Идеята е да зарибя малкия ама да видим.
    За сега проблема е с помпенето, че я дават на 1 бар, ама ако се надува за 2-3 дневно ползване ще го преживея.

    Остави коментар:


  • коко келеша
    отговори
    Както някои вече знаят, по неволя (подарък с цел отърваване) се сдобих с едно надуваемо изделие на Интекс - Интекс Маринър 4. Горкото дойде с дупка в една от секциите, но тия дни ще пристигне поръчаното лепило и ще му бъде проведена животоспасяваща операция

    За сега е само тази снимка:

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:031-1.jpg Прегледи:0 Размер:264.6 КБ ID:6609439

    Семейния съвет реши да се съобразим с призивите за опазване на планетата от замърсяване и да се движим в тази посока





    Предполага се и комбиниране с безчетков ел. двигател с максимайзер.

    Остави коментар:


  • chavdi
    отговори
    От: Кой какъв плавателен съд има?

    Ето и моята самостройка 360 / 145

    Тук кума мислииииии






    Остави коментар:


  • BENZBOSS
    отговори
    От: Кой какъв плавателен съд има?

    ПУ честито

    почна се

    Остави коментар:


  • karlito
    отговори
    От: Кой какъв плавателен съд има?

    Тази си купих . Делфия 40 2006 г. 3 кабини 2 бани с тоалетни.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170513_105247.jpg
Прегледи:1
Размер:452.2 КБ
ID:5753036Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170513_105329.jpg
Прегледи:1
Размер:475.5 КБ
ID:5753037Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170514_134458.jpg
Прегледи:1
Размер:499.6 КБ
ID:5753038

    Остави коментар:


  • Nikolay Savov
    отговори
    От: Кой какъв плавателен съд има?

    Колеги, ето я и моята надуваема лодка. Intex Seahawk IV. "По книжка" и дават издържливост до 400 кг. Тествана е от 3 човека, приблизително 330 кг. с багаж и определено смея да кажа, че може да носи повече от теста. Предполагам, че с тази лодка ще предизвикам забавни моменти в много от колегите, но все пак за новобранец като мен е добра и ми върши работа. Сам човек е трудно да я управлява, но при двама на борда е истинско забавление. Преди откриването през юни, ми предстои да и сложа електрически двигател, както и да трансформирам надуваемото и дъно в твърдо дъно.
    За съжаление успях да намеря само тази снимка:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1385750_732821876732178_1315654595_n.jpg
Прегледи:1
Размер:89.6 КБ
ID:5713761

    Остави коментар:


  • veliki
    отговори
    От: Кой какъв плавателен съд има?

    Вече мисля за следващия проект и се оглеждам за подходящ корпус.Приготвил съм двигател Lexus 4.0L 256к.с. за водометно задвижване.Вече имам първи опит!http://www.youtube.com/watch?v=5VxHiLbb-no

    Остави коментар:


  • D.Dimitrov
    отговори
    От: Кой какъв плавателен съд има?

    Оооооо...
    Тука вече завидях! Моите така ще ги видя вероятно ако им кажа, че на другия бряг има МОЛ.

    Остави коментар:


  • uniqaudio
    отговори
    От: Кой какъв плавателен съд има?

    Така ли мислиш?
    Да ви представя моя скипър. Тук пердаши с 16 възела.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X