Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какъв плавателен съд има?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Кой какъв плавателен съд има?

    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
    Не е дефектът, едноместни тези лодки нямали никога ушите. Другият въпрос е защо?!
    А сега де. Лодката си има 2 стандартни гребла, които не са свързани като за кану и сам човек не може да гребе без уши. А лодката е едноместна, с двама по около 80-90 кг е почти потънала.
    Добре, че си намерих уши от една изхвърлена на брега лодка, остава да ги залепя.
    Снимки няма, апарата не обича солената вода

    Коментар


    • #92
      До: Кой какъв плавателен съд има?

      имам ето тази. Транспортирането и беше голема одисея...
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #93
        До: Кой какъв плавателен съд има?

        Първоначално публикуван от Sapfir Преглед на мнение
        имам ето тази. Транспортирането и беше голема одисея...
        мммда ...
        Транспортирането на тези канута винаги е било грижа. Но пък за това има все повече и повече надуваеми Въпреки всичко си един от малкото хора които се сещат като сложат 5м. лодка на тавана, да я вържат и за броните на колата

        Коментар


        • #94
          До: Кой какъв плавателен съд има?

          Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
          мммда ...
          Транспортирането на тези канута винаги е било грижа. Но пък за това има все повече и повече надуваеми Въпреки всичко си един от малкото хора които се сещат като сложат 5м. лодка на тавана, да я вържат и за броните на колата
          А да, за тези, за тези "колеги" за които и ти ме подсети не е добре да си зад тях когато транспортират, от личен опит говоря, но при тях положението е
          Ъкъл - море, глава - шамандура

          Коментар


          • #95
            До: Кой какъв плавателен съд има?

            Първоначално публикуван от Sapfir Преглед на мнение
            А да, за тези, за тези "колеги" за които и ти ме подсети не е добре да си зад тях когато транспортират, от личен опит говоря, но при тях положението е
            Ъкъл - море, глава - шамандура

            кои са тия колеги ? щото в "каякарския холдинг" водиме класация, кой най-зрелищно разхвърля каяци по пътната мрежа
            Рекорда за сега е 2 бр. на Е79 при 160 км./ч. който се конкурира с една обръната през таван кола с 5 каяка на тавана ... полицията оглупя като завари кола по таван насред пътя и около нея няма никой... хората просто си търсиха скъпоценните лодки в дерето и хич не ги интересуваше обърнатата каруца ... келешка му работа

            Коментар


            • #96
              До: Кой какъв плавателен съд има?

              Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
              Хм, да не би десанчиците да са слагали оборудването вътре и с плуване да ги бутат ?
              НИКОГА тези лодки не са били десантни. Това са лодки за риболов в някой гьол.

              Коментар


              • #97
                До: Кой какъв плавателен съд има?

                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                НИКОГА тези лодки не са били десантни. Това са лодки за риболов в някой гьол.
                ти колко руски изделия си виждал дето да не са с "двойно приложение"
                може би някои модели тоалетна хартия...ма не е сигурно

                Коментар


                • #98
                  До: Кой какъв плавателен съд има?

                  Първоначално публикуван от ivan_j Преглед на мнение
                  А сега де. Лодката си има 2 стандартни гребла, които не са свързани като за кану и сам човек не може да гребе без уши. А лодката е едноместна, с двама по около 80-90 кг е почти потънала.
                  Добре, че си намерих уши от една изхвърлена на брега лодка, остава да ги залепя.
                  Снимки няма, апарата не обича солената вода
                  Ако лодката ти оранжево-червена, малко по-къса от човешки ръст и с балон с диаметър 15-20 см, не е десантна а спасителна. Имашеги в МиГ - вете едно време, при скачане с парашут на пилота в море, се надува от една малка бутилчица, но има и помпа. Те нямат уши и са предназначени пилота да изчака в нея до идването на спасителите. Греблата може да са прибавени по-късно.
                  sigpic

                  Коментар


                  • #99
                    До: Кой какъв плавателен съд има?

                    мойта още не е дошла....
                    средата на july ще пристигне и тогава ще напускам снимки

                    Коментар


                    • До: Кой какъв плавателен съд има?

                      Ми аз купих по случайност мотора-Evinrude 9.9 ,и после ми я отляха лодчицата в Царево-3 м. стъклопласт-май ги водят гребно-моторна двуместна за вътрешни водоеми и крайбрежни води до 5 км ЛАГУНА 2
                      ама сме я тварили с по 300 кг багаж и 2-ма човека няма ядове .
                      В морето сме влизали на Иракли на 3.5 км на 3 бала вълнение 3-ма човека за риба-като пате е .Подходяща е за кльонк и за тролинг до 3-ма човека.В момента е с още 2бр мотори-Djonson-3.5 и ЗИЛ -електрически

                      Коментар


                      • До: Кой какъв плавателен съд има?

                        Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
                        Това е моята.
                        Здравей!Много ми хареса тентата на лодката ти ,от къде мога ди си поръчам такава за моето корито?

                        Коментар


                        • До: Кой какъв плавателен съд има?

                          опаааа
                          Преди време се похвалих с новата придобивка от три седмици заради пълноводието я ползвам на Максссс


                          Северният склон на Стара планина предлага уникални трасета за каране. Стига да има вода
                          Обиколихме с другарчетата Района на Елена, Севлиево и Дряново. Майката природа определено ни награди за търпеливото чакане ...


                          а тепърва ни предстои сезон по Родопи, Рила и Пирин.

                          Хорааа пазете си реките, те са огледало на вашата култура .

                          Коментар


                          • До: Кой какъв плавателен съд има?

                            това е нашата лодка подарихме я на голямата дъщеря а май още не е пораснала да и се радва заради това засега аз съм май единственият и ползвател
                            Прикачени файлове
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • До: Кой какъв плавателен съд има?

                              Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                              това е нашата лодка подарихме я на голямата дъщеря а май още не е пораснала да и се радва заради това засега аз съм май единственият и ползвател
                              ооооо добре си дошъл. Тука ще намериш много вярна дружина
                              http://www.whitewater-bg.org/forum/viewforum.php?f=12
                              голяма бригада се заформя с тия "сит он топ" - и

                              Коментар


                              • До: Кой какъв плавателен съд има?

                                Първоначално публикуван от VLADI Преглед на мнение
                                Здравей!Много ми хареса тентата на лодката ти ,от къде мога ди си поръчам такава за моето корито?
                                Колега пиши в гугала тента за лодка и излизат много и на нормални цени около 150.00лв май.Сега чак видях че си питал.Сори
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X