Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какъв плавателен съд има?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Кой какъв плавателен съд има?

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Е.... поне ги запалете тези шишета докато се сушите!!!
    Сакън, никакво палене и цапане на природата.След като стигнат закъдето са се запътили, разглобяват сала и зимата си наливат ракията в тубите
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #62
      До: Кой какъв плавателен съд има?

      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
      Сакън, никакво палене и цапане на природата.След като стигнат закъдето са се запътили, разглобяват сала и зимата си наливат ракията в тубите
      Това добре, а къде ще крият казана?

      Коментар


      • #63
        До: Кой какъв плавателен съд има?

        Първоначално публикуван от anjsan Преглед на мнение
        Здравейте господа!
        Аз бях единия от "лудите", ха-ха-ха.......
        Може да ви се струва слаба конструкцията но не е така.Ние с Ангел се спуснахме по течението на реката и преминахме много трудни участъци,в които например имаше водопади,подводни и видими камъни.При сблъсък с тях нормална лодка би се пробила,докато шишетата оцеляха и лесно се подменят.Газенето е много малко (около 10 см),сала е стабилен и непотопяем,а накрая шишетата ги изхвърляш и изчезваш."Проблем" е само че няма мотор , но при гореописаните условия той ще бъде безполезен.Следващото още по-лудо начинание догодина е да прекосим язовир Цонево със същия сал.
        Ние двамцата се накефихме и продължаваме напред.
        Да ви е яд!ха-ха-ха.......
        само така
        тука малко хора ще разберат "келешката" идея давайте снимки и инфо, подкрепата я имате

        Коментар


        • #64
          До: Кой какъв плавателен съд има?

          Аве, Андрей, недей така!

          Тя работата стана „къде сме ниййй... къде сте виййй...!”
          Не ни обръщайте внимание насериозно, ние сме малко... трудни за лекуване.
          Салът го пренасяхме нататъка и наобратно на багажника на тавана на комбито – пасва идеално. Освен това тежи около... колкото пълна с вода 10 литрова бутилка. По трудно бе обикалянето за предварително проучване на участъците – дали ще има вода в реката, студена ли ще е, или други проблеми ще възникнат... А де да знам, че най - големия проблем ще ми възникне сега. Пустите патриотични баби от махалата, ентусиазирани от идеята, не спират да ми мъкнат пластмасови бутилки от всякакъв калибър. Превърнах се на пункт за амбалаж. Не мога да им обясня че сезона свърши, че вече си изпълнихме мисията, че вече имам достатъчно... Наистина вече имам бутилки за над 5 варианта салове. По едно време ми хрумна да направя котел, изгарящ пластмаси... (с по – як вентилатор)... по друго време ми хрумна пък... ако можех да ги пълня с хелий... знам ли? –значи, скоро ще летим..
          (...плуват само жабите... ние ще летим!” от щъркела Чоко и жабока Боко)

          Коментар


          • #65
            До: Кой какъв плавателен съд има?

            Защо не се замислиш догодина да направиш бизнес със саловете
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #66
              До: Кой какъв плавателен съд има?

              Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
              Тедо и ти може да си решиш проблема, защото колкото по-нова лодка имаш толкова повече клони към Китай, а колкото повече клони към Китай, толкова повече клони към потъване, камо ли надуваема!
              това си е чиста обида... все едно, аз да ти напиша, че като имаш джет, задължително ще се пребиеш с него, като някой депутат... ГОЛЕМ СМЕХ!!!

              тази също е надуваема... вече сигурно е потънала...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #67
                До: Кой какъв плавателен съд има?

                Първоначално публикуван от Angel171 Преглед на мнение
                Аве, Андрей, недей така!

                По трудно бе обикалянето за предварително проучване на участъците – дали ще има вода в реката, студена ли ще е, или други проблеми ще възникнат...
                па питайте бе
                Тунджа и Янтра можете да ги направите с тоя сал. На тунджа има два три бързея които не би трябвало да ви уплашат. На Янтра грижата и е един бент и това че накрая преди да се влее в Дунава се откъсва от цивилизацията. На Тунджа трябва да се излезе на едно от селата защото ако продължите няма да намерите изхода и след малко сте в Турция
                а слогана на тази държава за такива действия е
                "не обръщай гръб на съдбата"
                ше ви напълнят шишетата с възелин и за изпът да си имате
                пробвано е
                така че ако ви трябва инфо и съпорт, ще ви намеря от Нас и от регионалните клубове

                Коментар


                • #68
                  До: Кой какъв плавателен съд има?

                  Първоначално публикуван от Angel171 Преглед на мнение
                  Аве, Андрей, недей така!

                  Тя работата стана „къде сме ниййй... къде сте виййй...!”
                  Не ни обръщайте внимание насериозно, ние сме малко... трудни за лекуване.
                  Салът го пренасяхме нататъка и наобратно на багажника на тавана на комбито – пасва идеално. Освен това тежи около... колкото пълна с вода 10 литрова бутилка. По трудно бе обикалянето за предварително проучване на участъците – дали ще има вода в реката, студена ли ще е, или други проблеми ще възникнат... А де да знам, че най - големия проблем ще ми възникне сега. Пустите патриотични баби от махалата, ентусиазирани от идеята, не спират да ми мъкнат пластмасови бутилки от всякакъв калибър. Превърнах се на пункт за амбалаж. Не мога да им обясня че сезона свърши, че вече си изпълнихме мисията, че вече имам достатъчно... Наистина вече имам бутилки за над 5 варианта салове. По едно време ми хрумна да направя котел, изгарящ пластмаси... (с по – як вентилатор)... по друго време ми хрумна пък... ако можех да ги пълня с хелий... знам ли? –значи, скоро ще летим..
                  (...плуват само жабите... ние ще летим!” от щъркела Чоко и жабока Боко)

                  Поздравления за сала...а по повод многото бутилки - сега като имаш повече материал можеш да се замислиш да конструирате по-сложна конструкция....например катамаран.
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Кой какъв плавателен съд има?

                    Първоначално публикуван от anjsan Преглед на мнение
                    ...а накрая шишетата ги изхвърляш и изчезваш...
                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Е.... поне ги запалете тези шишета докато се сушите!!!
                    Точно така изхвърлете ги или ги запалете. Това някаква тъпа шега на природлюбители ли е?

                    Аз ви предлагам, както успявате да ги закарате до там, така да успеете и да ги закарате до някой кош за разделно събиране. Ще Ви се отрази много добре на бъдещите разходки.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #70
                      До: Кой какъв плавателен съд има?

                      Разбунихме духовете с този сал май ?
                      И аз искам България да е чиста.Аз имах предвид,че лесно се разглобява и си отиваш(останалите участници във форума се шегуват на наш гръб за палене и т.н.).

                      Коментар


                      • #71
                        До: Кой какъв плавателен съд има?

                        Май и офф-роуда не е спорт за природолюбители Яко дим в гората и се режат дарвета за да се мине и тн. Карай....

                        Коментар


                        • #72
                          До: Кой какъв плавателен съд има?

                          Първоначално публикуван от scaramouche Преглед на мнение
                          Май и офф-роуда не е спорт за природолюбители Яко дим в гората и се режат дарвета за да се мине и тн. Карай....
                          Нещо си в грешка, никой от нас не реже дървета на поразия.Почистват се само просеките къде има паднали дървета.
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #73
                            До: Кой какъв плавателен съд има?

                            Привет!
                            Абе пишете за яхтите бе...
                            Това лято и аз се запалих по тях...ама за сега свободни средства нямам...
                            Возих се на една мъничка...мисля да беше около 6-7 метра имаше и каюта...голям кеф е на платна...супер...
                            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                            .................................................................................................
                            Е. Абу

                            Коментар


                            • #74
                              До: Кой какъв плавателен съд има?

                              Това е моята.
                              Прикачени файлове
                              sigpic

                              Коментар


                              • #75
                                До: Кой какъв плавателен съд има?

                                Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
                                Това е моята.
                                Кога ще ме водиш за риба... Лятото сме ти на платено гости със семейството
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X