От: Мека "запушалка", лепкаща грес или ?
Лепиш сьс сопола и караш,остани плАващ,дрьжки..........тия някой трябва да ги сьди за тьпотия.
Лепиш сьс сопола и караш,остани плАващ,дрьжки..........тия някой трябва да ги сьди за тьпотия.
Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар