Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си мотокар/електрокар втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

    Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
    А защо не си сложил редукторен стартер а се мъчиш с тоя?
    И с тоя пали на четвърт и имам два резервни . Акумолатора ми е голям 225 ампера просто такъв изпадна читав но съм го палил и със 70 амперовия на еспейса.
    Последно редактирано от sek.1; 17-12-16, 14:29.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #47
      От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      ...на поне 40 години......и той там на поне 40 години...
      Така може, отпреди 50-ина допреди 40-ина, наистина сме поизнасвали нещо и "по-встрани".
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #48
        От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Така може, отпреди 50-ина допреди 40-ина, наистина сме поизнасвали нещо и "по-встрани".
        Ами като сметнеш 27 години демокрация .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #49
          От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

          От поне 15 преди това, някъде от втората половина на '70-те. Вече бяха толкова боклуци, че никаква ниска цена не можеше да ги пробута.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #50
            От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

            Малко цифри . http://www.businessnews.bg/mobile/pr...stroeneto.html
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #51
              От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

              Е те са си коректни де - още първия път го казах.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #52
                От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                ФРГ – 113,7 хил., Япония – 111,6 хил., България – 84,8 хил., САЩ – 50,0 хил.

                За периода 1981-1990 г. средно 90% от тази продукция се изнася. В периода 1984-1990 г. делът на износа на българските електро- и мотокари е 17% от общото световно производство. (СГ-91 г. с. 311, 519).
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #53
                  От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                  Да де - е, и?
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                    Говорим за периода пика на износа е 1981 - 1990 година .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #55
                      От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                      Така де, ама за къде (а и в точно тези години, вече е преминал пика - и на производството, и на износа).
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                        ПП
                        Между другото, зачетох се във връзката предоставена от Сек 1.
                        Не в числата, в годините. По същото време, в което руснаците съсипват каростроенето на територията Чехия, за да го наложат на територията България - тук пък съсипват авиостроенето (с категоричен потенциал на такова за учебни самолети), за да го наложат там.
                        В резултат - тук в момента се правят кари, колкото в Чехия самолети...
                        И никакви самолети тук, както и кари там.
                        Последно редактирано от davc; 17-12-16, 21:35.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                          Неотдавна се пренесох на нов адрес и сега наблизо няма мотокар, който да извикам да ми разтовари като получа стока /ремаркета или лодки/.
                          Търся си някакъв мотокар или електрокар, с капацитет поне 2 тона и да не е с малките гуми или от тия с трите гуми, защото плацът ми е настлан с чакъл /не е асфалтиран/...
                          Като натовареност става въпрос за 1 час на седмица, затова хич не ми се дават много пари...
                          Гледам разни обяви по за 4-5 до 7 хиляди лв, но нищо не разбирам от такава техника... Ако някой може да помогне със съвет или още по-добре, ако има подобно НЕЩУ за продаване...
                          Иначе единият от работниците ми е карал мотокар при предишен работодател, та има кой да го кара
                          Мислил ли си за рециклиран мотокар с гаранция, тази опция хич не е за пренебрегване, предишната ми работа беше свързана с пвц профили и армировки, наложи се да си купим мотокар и си взехме от българския Балканкар напълно рециклиран с гаранция и с монтирана газова уредба с бутилка за около 8-9 К лева по спомен

                          Коментар


                          • #58
                            От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            ПП
                            Между другото, зачетох се във връзката предоставена от Сек 1.
                            Не в числата, в годините. По същото време, в което руснаците съсипват каростроенето на територията Чехия, за да го наложат на територията България - тук пък съсипват авиостроенето (с категоричен потенциал на такова за учебни самолети), за да го наложат там.
                            В резултат - тук в момента се правят кари, колкото в Чехия самолети...
                            И никакви самолети тук, както и кари там.
                            Чехите винаги са произвеждали самолети на доста добро ниво . Авиа В 534 за разлика от нашите по няколко бройки учебни самолети си е произвеждан в сериозни количества и е участвал в цялата втора световна . L 29 и L39 в социализма . http://aeropress-bg.com/categoryblog/168-l-39.html Чешкото машиностроене в някои отрасли е по старо от немското и е доста трудно да го сравняваме с нашето най малкото защото са в исторически план едни 50 - 60 години пред нас . В момента най големия металургичен комбинат в средна Европа се намира в град Кошице Словакия . Само 4 пъти е по голям от нашето Кремиковци и за разлика от Кремиковци не е спирал да работи дори и за секунда пък е рожба на същата съветска технология . Модернизиран е в движение и в момента е собственост на американска фирма .
                            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                            Мислил ли си за рециклиран мотокар с гаранция, тази опция хич не е за пренебрегване, предишната ми работа беше свързана с пвц профили и армировки, наложи се да си купим мотокар и си взехме от българския Балканкар напълно рециклиран с гаранция и с монтирана газова уредба с бутилка за около 8-9 К лева по спомен
                            И 8 - 9 хиляди не са малко пари за машина която в месеца я ти дотрябва веднъж я не .
                            Последно редактирано от sek.1; 18-12-16, 05:30.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #59
                              От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              От поне 15 преди това, някъде от втората половина на '70-те. Вече бяха толкова боклуци, че никаква ниска цена не можеше да ги пробута.
                              Специално 4.5 тонните почти 100% са отивали за износ . Много връзки са трябвали за да вземеш такъв . Нашия е взет с подписа на професор Цанков в качеството му на началник отдел промишлен в ЦК на БКП . Понеже е бил дългогодишен ректор на ВМЕИ та сме се уредили на времето . Работи до ден днешен . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0010.jpg
Прегледи:1
Размер:109.9 КБ
ID:5738395Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0011.jpg
Прегледи:2
Размер:188.7 КБ
ID:5738394
                              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                              Днес нашия ни извади чарвата от ядове.Рекорд 1.
                              Подкачващата помпа работи когато си поиска и докато не я шкартирах няма оправяне.
                              Накрая вдигнах едно шише нависока и на самотек се решиха нещата.
                              Ако някой има подобни проблеми това е най лесното решение.
                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=210564
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #60
                                От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                                Такъв не съм виждал, сега карам 3.5 и 1.5 т.
                                По добре късно от колкото никога .
                                Нула89781нула019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X