Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Триколка от ЗАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Триколка от ЗАЗ

    Първоначално публикуван от yamaha raptor Преглед на мнение
    КУПУВАМ ТРИКОЛКА НЕЩО ДА ВИ СЕ НАМИРА ))
    0899056941-Вальо
    Обади се и ще се разберем.

    Коментар


    • От: Триколка от ЗАЗ

      Здравейте искам да попитам кой може да ми направи такава снимка на самозалепващо фолиоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02067.jpg
Прегледи:2
Размер:174.8 КБ
ID:5545948 Понеже не мога да намеря колегата който ми я направи. Мисля че се казваше Камен от Троян но не мога да го намеря имам му и телефона но не отговаря той. Ако някой знае къде и кой може да ми свърши работа да казва.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Триколка от ЗАЗ

        Защо не пробваш да попиташ в някоя рекламна агенция?
        Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
        Стефан Арзатов

        Коментар


        • От: Триколка от ЗАЗ

          Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
          Защо не пробваш да попиташ в някоя рекламна агенция?


          Нашия град и рекламна агенция. Нямаме такива екстри за това питам някаде да ми ги направят.

          Коментар


          • От: Триколка от ЗАЗ

            Цъкни гогела. Дай му да търси фототапет за врата. Наскоро открих няколко такива фирми така. Хем ще си избереш на вкус. По спомен излизаше нещо като 30 лв/м2.
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • От: Триколка от ЗАЗ

              Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
              Цъкни гогела. Дай му да търси фототапет за врата. Наскоро открих няколко такива фирми така. Хем ще си избереш на вкус. По спомен излизаше нещо като 30 лв/м2.
              Мерси Жоре ще потърся.

              Коментар


              • От: Триколка от ЗАЗ

                Мога да препоръчам човек, който да го нарисува.
                Във Варна е, но можеш да пратиш по куриер.

                Коментар


                • От: Триколка от ЗАЗ

                  Имам приятел,собственик на рекламна агенция.Прави цветен печат върху фолио,но е важно това на какъв носител го имаш и имаш ли я въобще картинката,или трябва да се рисува.Ако искаш,пиши на ЛС да ти дам имейл да ми я изпратиш и да видя какво може да се направи.

                  Коментар


                  • От: Триколка от ЗАЗ

                    Няма смисъл да се рисува аз го имам на снимка само трябва да го изпратя и да се принтира на фолио. Като размери 2.30м - 0.30м. Само малко трябва да се преправят натписите вместо (мастни продукти) да е (Ската) и да стане Скара на жар от прасето до кюфтето.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Триколка от ЗАЗ

                      Първоначално публикуван от valio zila Преглед на мнение
                      Няма смисъл да се рисува аз го имам на снимка само трябва да го изпратя и да се принтира на фолио. Като размери 2.30м - 0.30м. Само малко трябва да се преправят натписите вместо (мастни продукти) да е (Ската) и да стане Скара на жар от прасето до кюфтето.
                      Еее,тва ли било бе.М тва без тест не става,току виж ни подгонили от агенцията за защита на незнамкаквоси...Със сигурност ще стане.Днеска лепеше нещо подобно върху светещ винил.А,и това е важно.Ша свети или не,заради фолиото.Щото не всяко фолио свети.

                      Коментар


                      • От: Триколка от ЗАЗ

                        Първоначално публикуван от valio zila Преглед на мнение
                        Няма смисъл да се рисува аз го имам на снимка само трябва да го изпратя и да се принтира на фолио. Като размери 2.30м - 0.30м. Само малко трябва да се преправят натписите вместо (мастни продукти) да е (Ската) и да стане Скара на жар от прасето до кюфтето.
                        Тази картинка е с доста малко пиксели не знам дали няма да се омаже като се разпечата 2.30м на 0.30м . Иначе във всяка една рекламна агенция могат да ти я разпечатат и да ти я изпратят по куриер

                        Коментар


                        • От: Триколка от ЗАЗ

                          Да не си мислите че така стой и събира прах някаде. Очаква с нетърпение следващия мотосъбор.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Триколка от ЗАЗ

                            Вальо,тая "кобилка" с тия пламъци....нея трябваше да сложим на "Скара бирата"....Кат люта чушка...

                            Коментар


                            • От: Триколка от ЗАЗ

                              Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                              Вальо,тая "кобилка" с тия пламъци....нея трябваше да сложим на "Скара бирата"....Кат люта чушка...
                              По някой път я слагам до скарата да привлича клиенти (нали е атракция)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X