Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двуместно бъги от Рено 10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Двуместно бъги от Рено 10

    Можеби имаш впредвид 65% от широчината на гумата?
    0889 38 43 67 Милен

    Коментар


    • До: Двуместно бъги от Рено 10

      Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
      Колега гуми да искаш
      има ги на всякаде, виж мойте ако ти харедат ще ти кажа от каде са.
      Да ти кажа иска ми се да съм на 14 ки в момента съм с 15 ими се струват притежки то и регенерата си е по принцип олово но за джип е по друго другия вариант е смяна на мотора разполагам с 1.6 от пежо 405 но вместо да преправям сигурно ще ми е по лесно да направя друго бъги.

      Коментар


      • До: Двуместно бъги от Рено 10

        Първоначално публикуван от Тигъра Преглед на мнение
        Можеби имаш впредвид 65% от широчината на гумата?
        Става въпрос за диаметъра!
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Двуместно бъги от Рено 10

          Здравейте колеги малко се поизгубихме ударихме го само на каране ама и това си трябва.Имам едно питане към вас и по специялно към petroffbg има ли някаква опция на моето бъги да направя 4та скорост по бавна от първа.Ползвам го само за катерене сложих му 4 кобри 15ки и няма спирка но на моменти мотора при много голям наклон глъхне иска обороти а като е много лош терена не става и така.Абе общо взето ми разбрахте замисъла.Ще кача и някоя подробна снимка на скоростите-а ако не се лъжа в началото на темата има.

          Коментар


          • От: Двуместно бъги от Рено 10

            Кобрите какви са,67 или 72см в диаметър?Най-лесно ще се получи с по-малък диаметър но явно си закупил гуми.На въпроса,на повечето ск. кутии водещото зъбното колело за първа е нарязано на блоковата ос,като външният му диаметър не надхвърля диаметъра на оста(или е малко по-голям).Пролемът идва от това,че бавната първа ще трябва да се нареже на оста(аз използвам зъбен венец набит горещо-пресово,но правя дълга първа,клоняща към втора) което само по себе си е доста сложна процедура,откаляване нарязване отново термообработка.Невъзможни неща няма,трябва да се разгледа конкретната кутия,все ще се измисли нещо.Друг вариант е да засилиш малко мотора.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Двуместно бъги от Рено 10

              Честно казано може и смяна на мотора да е по добрия вариянт за мен.За всеки случай мисля при първи удобен случай(примерно като съсипя съединителя) и сваля скоростите да огледам как стои въпроса да ги разглобя и вече ще го мисля.Все пак благодаря за вниманието.

              Коментар


              • От: Двуместно бъги от Рено 10

                Здравейте дойде времето и на моята предница вече е решено ще се преправя.Взех флекса и всичко долу сега ще трябва да набавя тампони и да започна носачите.Мисля да използвам същите главини заедно с шарнирите да направя 4 носача имам задни амортесьори от самара те са с дълъг ход.Рейката ще я мисля по натам имам 3 вариянта Самара Ситроен и оригиналната.Приемам всякакви съвети и забележки .Следя раздела и вижда се че има доста хора които определено РАЗБИРАТ.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0754.jpg
Прегледи:1
Размер:201.0 КБ
ID:5257642Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0757.jpg
Прегледи:1
Размер:182.9 КБ
ID:5257643Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0758.jpg
Прегледи:1
Размер:170.0 КБ
ID:5257644Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0759.jpg
Прегледи:1
Размер:200.9 КБ
ID:5257645Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0760.jpg
Прегледи:1
Размер:192.3 КБ
ID:5257646 Не остава много време за бачкане но до м.май има време.

                Коментар


                • От: Двуместно бъги от Рено 10

                  Ето малко снимки и от нашия труд -предницата си била голяма играчка.Направихме втулки,тампони носачи монтирах ги до тук добре.Малко си усложних живота със задачата за твърдостта на предницата сложих първо амортесьора да лежи на горния носач местих го на вътре на вън-греда.Преместих го на долния носач и с преработки най-накрая добих желания ход и съответно най мекото окачване.Сега съм сложил рейката карета и т.н. но нямам актуални снимки ще го щтракна и ще кача имам довършителни работи след като направя пробата.Снимките са малко разбъркани но се надявам че ще се ориентирате.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0773.jpg
Прегледи:1
Размер:189.6 КБ
ID:5273590Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0784.jpg
Прегледи:1
Размер:185.0 КБ
ID:5273591Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0782.jpg
Прегледи:1
Размер:198.1 КБ
ID:5273593Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0772.jpg
Прегледи:1
Размер:192.5 КБ
ID:5273594Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0771.jpg
Прегледи:1
Размер:179.1 КБ
ID:5273595Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0787.jpg
Прегледи:1
Размер:155.4 КБ
ID:5273596Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0786.jpg
Прегледи:1
Размер:183.6 КБ
ID:5273597Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0778.jpg
Прегледи:1
Размер:202.1 КБ
ID:5273598Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0783.jpg
Прегледи:1
Размер:183.5 КБ
ID:5273599Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0776.jpg
Прегледи:1
Размер:206.8 КБ
ID:5273600Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0785.jpg
Прегледи:1
Размер:156.0 КБ
ID:5273601Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0779.jpg
Прегледи:1
Размер:195.7 КБ
ID:5273602приемам всякакви забележки и недостатъци преди боядисване.

                  Коментар


                  • От: Двуместно бъги от Рено 10

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 019.jpg
Прегледи:1
Размер:306.7 КБ
ID:5428572Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 016.jpg
Прегледи:1
Размер:328.1 КБ
ID:5428570Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 018.jpg
Прегледи:1
Размер:310.0 КБ
ID:5428571Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 020.jpg
Прегледи:1
Размер:194.0 КБ
ID:5428573Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 021.jpg
Прегледи:1
Размер:224.9 КБ
ID:5428574Хора правите ли нещо по вашите бъгита карате ли?Няма ентусиасти-голяма скука.Ето малко снимки от днес и едно видео ако мога разбира се да го кача.Извинявам се за качеството ,но на тоя терен толкос.Непредвидено излизане от пътя спаси ни колан иначе лошо.

                    Коментар


                    • От: Двуместно бъги от Рено 10

                      Ако бяхме малко по близо, можеше да се повозим заедно из балкана.

                      Коментар


                      • От: Двуместно бъги от Рено 10

                        Първоначално публикуван от Божидар Алексов Преглед на мнение
                        Ако бяхме малко по близо, можеше да се повозим заедно из балкана.
                        Като гледам ти караш точно от другата страна на София.Иначе с удоволствие може пък и да измислим нещо.До 2-3 дни ще пусна снимки и на самоделния ми Хай Джек защото онзи ден умирах от мъка че не е готов а ТАКА ПРИТРЯБВА,че не искам да си спомням.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X