Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
    Кръгла...
    Глупости, казва се обла. Не се научихте на технически термини и се излагате.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Като заварчик тръбар 111 за плоска търба не съм чул!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Не бе питам щото тоя хром молибден е некъв странен - ръждив.Може и само така да изглежда.А и колега петров -казано по шопски,да виде некъде въпроса ми да е отправен към теб та спускаш некъв хумор!Айде със здраве!
        Борис 0888 999 едно едно9
        PATROL Y260 RB30S

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
          Не бе питам щото тоя хром молибден е некъв странен - ръждив.Може и само така да изглежда.А и колега петров -казано по шопски,да виде некъде въпроса ми да е отправен към теб та спускаш некъв хумор!Айде със здраве!
          Лекинко вметнАх заедно със пояснението,ама можеше и сам да си го прочетеш нейде в началото на темата,инак нямаше да задаваш въпроси.Айде със здраве!
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Прочел съм го и именно затова питам,щото не ми прилича на хроммолибден на който основното свойство след якоста е устойчивост на корозия
            Борис 0888 999 едно едно9
            PATROL Y260 RB30S

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              Като заварчик тръбар 111 за плоска търба не съм чул!
              Я ходи до блиския склад! Хм - немало, а?!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
                Прочел съм го и именно затова питам,щото не ми прилича на хроммолибден на който основното свойство след якоста е устойчивост на корозия
                Това,че във състава на стоманата има хром,въобще не означава,че няма да ръждясва.Има стомани със 30-40% хром и си ръждясват на воля.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Което обаче твърдо не важи за молибдена
                  Борис 0888 999 едно едно9
                  PATROL Y260 RB30S

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                    Това,че във състава на стоманата има хром,въобще не означава,че няма да ръждясва.Има стомани със 30-40% хром и си ръждясват на воля.
                    Пламене, нещо обърка процентите.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Точно и поради тази причина направените от такъв материал задни мостове американците хич и не си играят да ги боядисват
                      ето ти хромоли набогато

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1104or-06-+camburg-kinetik-trophy-truck+left-side-view.jpg
Прегледи:1
Размер:34.9 КБ
ID:5641916
                      Борис 0888 999 едно едно9
                      PATROL Y260 RB30S

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
                        Точно и поради тази причина направените от такъв материал задни мостове американците хич и не си играят да ги боядисват
                        ето ти хромоли набогато


                        Явно е до конкретна сплав. Конкретната 4130 я дават като добре заваряема и точно за тръбни конструкции.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          Я ходи до блиския склад! Хм - немало, а?!
                          Товa сa ПРОФИЛИ с прaвоъгълно или квaдрaтно сечение не се измврвaт във Ф и следовaтелно не сa тръби,тръбите сa до елипсa в допустич Р товa по техническa документaция ,мa излизaме от темaтa пaк ,пa тя си е зa aвто тестови рaзрaботки и конструкции ,но от мaрковa БГ кухня!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Тръгна малко майтап, та затова.
                            Иначе хората са уникални! Поне за България, рядко се намират.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Господа, не се замаявайте. Хроммоли тръбите си ръждавеят и това не ги прави негодни и неизползваеми.
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Тръгна малко майтап, та затова.
                                Иначе хората са уникални! Поне за България, рядко се намират.
                                Ясно е че е майтап,но нали сме болни по теми и професионално изкривяване,та за това.Всичко подобно сътворено с подпис БГ заслужава адмирации и респект,па най-вече в един от най-убавите градове!
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X