Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

    Майчицее чудя се как си развръзваш краката след каране .
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
      Едно видео от днешния тест.
      Съединителя си го ползвам щото кутията едни пари...... не че не влизат скоростите и без него . По отношение на удобството , педалбокса имам предвид мога да кажа , че не е направен за хора с големи ходила ...но на мен ми е удобен щото нося 43-44 номер обувки .
      Колега Zoro-1....... "Просто е като боб , баба ми го прави на 90 години"
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
        Съединителя си го ползвам щото кутията едни пари...... не че не влизат скоростите и без него . По отношение на удобството , педалбокса имам предвид мога да кажа , че не е направен за хора с големи ходила ...но на мен ми е удобен щото нося 43-44 номер обувки .
        Добре е да си се ползва съединителя и междинната газ при сменяне на предавките в низходящ ред.Гледам си "пропуснал" да сложиш подпирачка(четвърти педал) за левия крак,ама и местото ти е ограничено.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
          Добре е да си се ползва съединителя и междинната газ при сменяне на предавките в низходящ ред.Гледам си "пропуснал" да сложиш подпирачка(четвърти педал) за левия крак,ама и местото ти е ограничено.
          Напротив, не съм пропуснал, то и аз искам да ми почива левия крак , но долния ляв педал ми е забит в тръбата и няма ник.во място.....евентуално за тая цел.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
            Напротив, не съм пропуснал, то и аз искам да ми почива левия крак , но долния ляв педал ми е забит в тръбата и няма ник.во място.....евентуално за тая цел.
            Не е за почиване,а за подпиране!При пресечен терен се закеркелечваш с левия крак,за да не се чустваш като "неволяжка" от кръста надолу.

            Щом нямаш место,пробвай със къса степенка,закрепена на пода под педала на съединителя,да си подпираш само петата.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
              Не е за почиване,а за подпиране!При пресечен терен се закеркелечваш с левия крак,за да не се чустваш като "неволяжка" от кръста надолу.

              Щом нямаш место,пробвай със къса степенка,закрепена на пода под педала на съединителя,да си подпираш само петата.
              Ма , тва са долни педали !!!
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                Ма , тва са долни педали !!!
                Тъй де,стоящи,пробвай да си натиснеш съединителя и гледай,неволно местиш ходилото във височина,за да натиснеш със възглавницата на крака педала.Виж колко "луфт" ти остава под петата...

                P.S.Сега отново гледах клипа,краката ти са свити в колената и педалите са близо,повдигаш ходилото само на десния при спирачка,най-вероятно няма да стане или много ще пречи.
                Последно редактирано от petroffbg; 10-01-15, 21:43.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                  На живо изглежда много неудобна позицията на шофьора (май по - добре да речем пилота) педалите са изместени плътно в ляво заради тунела и няма никакво съосие с волана!Бяхме говорили на писта Бургас (преди 2г.) за динамични показатели някакви, но ти каза,че не си мерил нищо все още!Все пак е състезателна кола и ми е интересно примерно 0-100,максимална скорост и за колко я достига,50-120 неща от този род, а и тегло!?Пожелавам само усмивки и успехи на отбора!
                  мисля, да зема а се замисля...

                  Коментар


                  • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                    Пълно щастие няма , но ако седнеш вътре ще се убедиш че "дявола" не е толкова черен. Педалите са в ос с волана , а не като на стоковите коли изместени газ и спирачка в дясно . Пробвай на нормален автомобил да спираш с левия крак да видиш колко е сложно. Единственото нещо което не ми харесва на мен е , че педалите ми и дват малко по-близко от колкото ми се иска. Но това е защото съм висок 190см.....за всеки друг с нормална височина педалите щяха да са на правилно отстояние.
                    Малко ТТ данни : Мотор LS-3 480hp. Мощност на колела - 354 к.с. Въртящ момент 490 Н.м. Загуби от трансмисия 105 к.с. Ускорение от 0-100 под 6 секунди .
                    Мксимална скорост 170 км./ч.
                    Последно редактирано от kokocholi; 11-01-15, 07:47.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                      На мен ми е интересно къде са казанчетата с течност за помпите на педалите , щото като гледам се падат под подовия панел , а там едва ли има много място ...
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                        На мен ми е интересно къде са казанчетата с течност за помпите на педалите , щото като гледам се падат под подовия панел , а там едва ли има много място ...
                        Живко, пост 151.
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                          Само за пробите са там , после ще им търся място.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2227.jpg
Прегледи:1
Размер:144.6 КБ
ID:5633954Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2218.jpg
Прегледи:1
Размер:152.1 КБ
ID:5633955
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                            Днес започнахме изработката на " евтин и здрав " заден мост за новата рали рейд бегачка. Намерих прекрасна тръба за ръкавите и веселбата започна . Стругмастера Тошко изработи втулки и всичко необходимо за "кондуктора" и се започна едно смятане и пресмятане . Трябва ни определено изместване на оста на пиньона от центъра на новата ширина , точна ширина с монтирани гуми за да отговаря на регулациите , ъгъл на пиньона спрямо раздатката положение на новите спирачни апарати и още куп подробности. Крайния резултат ......мост широк с +20см. грешно положение на пиньона и два тона мастило изхарчено в сметки. Добрата новина е , че няма нито една заварка и за утре всички сметки са готови проверени и Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2306.jpg
Прегледи:1
Размер:147.7 КБ
ID:5634988Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2307.jpg
Прегледи:1
Размер:176.7 КБ
ID:5634989Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2308.jpg
Прегледи:1
Размер:129.3 КБ
ID:5634990Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2309.jpg
Прегледи:1
Размер:154.2 КБ
ID:5634991Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2310.jpg
Прегледи:1
Размер:170.6 КБ
ID:5634992 почваме на чисто.
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                              ...широк с +20см....
                              Е те тук ме изненада. Обикновено грешката е 10см ... явно сте го смятали двама
                              Майтапа си е майтап, но ние тук следим темата с интерес и се радваме на успехите ви!
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                                Днешния тест.
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X