Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

    Имам предвида ,че са правили рън при 85F ,което е около 30 градуса ,при което пък се скриват известни коне ...но-о-о ще се появят на пътя. Интересното е , че горе пише 300нМ и 300коня при 6000об....прилича на 2 литрова турбо кола

    Коментар


    • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

      Диноджет измерва въртящия момент в ft-lbs.

      Коментар


      • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

        Е пак 400нм...1.8-2.0 литра бензин на бар и нещо.

        Коментар


        • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

          Е какво пък толкова,новия цла на Мерцедес си ги има стандартно от 2.0 литра бензин,360 кс,с 450-Нм..Вчрно отзад има и едни магически букви АМГ,но си е серийна кола.

          Коментар


          • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

            Турбо бензинови автомобили са забранени в повечето състезания тип рали рейд, дори и в клас Open

            Коментар


            • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

              А двигателя е ясен. В началото на темата пише.

              Коментар


              • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                То да не излезе, че графиката е на Митсубишито - баш се вързва на схемата на колегата "400нм...1.8-2.0 литра бензин на бар и нещо"

                Коментар


                • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                  Първо поздравления за доброто представяне на Добрич.И как би изкоментирал тия две снимки колега Чолаков.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1958174_862555990455154_2885636326091043485_n.jpg
Прегледи:1
Размер:117.0 КБ
ID:5617763

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1013239_862556000455153_2023498988905455968_n.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5617764
                  Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                  Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                  0885 660 613

                  Коментар


                  • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                    Ама може ли и аз да кажа, мотора е спортна разработка и е нормално да изпушва на масло по някога. "Минзухарите" са нещо нормално при по-обогатен мотор. Виж нисана на Евгени. А другаря Чолаков не знае, какво е да караш под 5000 об/мин
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                      Да, на единия клип се вижда и на Евгени, че пропушва (макар, че нямат нищо общо като концепция), твоя "Нисан" е хванат само с пламък през аспуха.Знам, че вече има доста състезания с тоя мотор и се замислих-колко му е ресурса на V 8-ка.Че, от там всичките размисли.А знам един руснак, дето кара трофи с такъв мотор вече трета година без да е бутал нищо по двигателя, а доста раздава газта и той.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                        Е то нищо 'срамно' нема да гърмне/строши двигател на състезание. Важното е да има кеш за нов.

                        Коментар


                        • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                          Да изтупаме темата от прахоляка . На последното състезание двигателя приключи своята състезателна кариера защото сегментите си бяха организирали брифинг в картера.
                          Причината е съвсем прозаична, още в началната фаза при първите състезания имахме няколко леки прегряванки на мотора. Още тогава почна да пипа маслото малко повече от нормалното но нямах нито време нито желание да го отваряме за ревизия. Може би и заварената газ на Добричкото състезание си каза последната дума. Всичките 6 предавки
                          бяха цедени до край , на 6000 об. максималната ми скорост е 160км/час .....нямам идея колко пъти бях на макс.
                          Аз обикновенно много бързо вземам решения обаче този път имаше голямо чесане по главата и умуване , щото новия мотор си е цифра а, частите за ремонт с разправиите и доуточняванията щеше да отнеме цяла вечност . А, на мен гаранцията ми тече ! Най–накрая сложих главата в торбата...и извиках LS-3 6.2L 480hp "Ако ще е батак, поне да е рядка кал" . THE ENGINE.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2136.jpg
Прегледи:1
Размер:137.0 КБ
ID:5622514Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2137.jpg
Прегледи:1
Размер:154.2 КБ
ID:5622515Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2138.jpg
Прегледи:1
Размер:165.5 КБ
ID:5622517Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2139.jpg
Прегледи:1
Размер:151.4 КБ
ID:5622518Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2140.jpg
Прегледи:1
Размер:167.2 КБ
ID:5622520
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                            На теб май е време да ти сменят маслото . Честито.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                              Луда работа !!!
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                                Честито за "звяра" !
                                Той е по-голям от предишния нали ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X