Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идеи за готови възли за ремарке.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Идеи за готови възли за ремарке.

    Мале от Бургас за Варна, ама за по направо през София. И какво излезе като цена. Аз си правих преди време. Безшевна тръба за ос, осички от магазина за лада, главини от моргата, ресори москвич за по 8 лв бр. че ги избирах да не са омекнали много, амортисьори и ... 700 кг не са проблем, дори не стига до тампона. Това с някакъв мост е по подходящо ако ще се прави със спирачки.
    ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
    Е250 1998-продаден
    Субару Пустош

    Коментар


    • #62
      От: Идеи за готови възли за ремарке.

      Няма да има спирачки, светлини и тоци. Трябва да прави курсове от по 4-500м в едната посока по черен път.
      Замислих се и аз за ресори от Москвич, щото имаше един в отпадъци, ама се отказах.
      Ремаркето ми излезна 250 лв с превоза до вилата +50 лв за ос, джанти и гуми и 5-6 лв за болтове.
      Оста ми излезна 10 лв, щото върнах малко скрап из двора , иначе искаха 30...
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #63
        От: Идеи за готови възли за ремарке.

        Колкото толкова; да върши работа. Моето като го взех евтино ( 50 лв ) ; и после гуми 3бр джанти ; ресьори ; инсталация ;стопове ;боя ; застраховка ( вече е 80 лв ) ; регистрация. Най-интересното беше като отидох да го регистрирам. Като въведоха данните и като светна един червен прозорец на компютъра - ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ! Ами сега разтъчаха се тия ченгета. А то какво се оказа - преди 20 г един циганин го задига от предишния собственик и краде агнета с него. Е след малко сверки ме регистрираха . Та така ; поздрави адаш и да ти върши работа.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #64
          От: Идеи за готови възли за ремарке.

          Заден мост от Опел Кадет ,дали ще ми върши работа да си направя ремарке !Имам всичко налично,тоест имам цял даже в движение кадет !Ремаркето ще се използва за превоз на дърва,имаме 6 декара сливи,и чат пат се налага кастрене и чистене,чакъл,колкото може да носи !
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #65
            От: Идеи за готови възли за ремарке.

            Защо не. Моето е от заден мост на Пунто.
            GSM 0877 08 99 19
            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

            Коментар


            • #66
              От: Идеи за готови възли за ремарке.

              Нужно ми е колело с крик за каравана, което се слага на теглича да издържа да 150 кг. статичен товар.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #67
                От: Идеи за готови възли за ремарке.

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Нужно ми е колело с крик за каравана, което се слага на теглича да издържа да 150 кг. статичен товар.
                Нещо такова ли http://www.kolesari.com/jockey-wheels.html

                Коментар


                • #68
                  От: Идеи за готови възли за ремарке.

                  Да, такова като на втората снимка. Снимките ги отварям от този сайт, но не мога да навигирам в него и да видя цена и начин на поръчване. Устройва ме също и втора употреба от някоя каравана.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #69
                    От: Идеи за готови възли за ремарке.

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Нужно ми е колело с крик за каравана, което се слага на теглича да издържа да 150 кг. статичен товар.
                    Ако изтърпиш до утре в офиса имам телефона на фирма която продава части за ремаркета.
                    Преди 2-3 години поръчах от тях подобно колело.
                    ........................
                    Иван Маринов
                    CRF 250 X
                    Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Идеи за готови възли за ремарке.

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Да, такова като на втората снимка. Снимките ги отварям от този сайт, но не мога да навигирам в него и да видя цена и начин на поръчване. Устройва ме също и втора употреба от някоя каравана.
                      В Мобиле бг,в раздела за каравани има две или три обяви за части за каравани,единия е във Варна,другия в София.Прозвъни ги,може да имат нещо.
                      Нови съм виждал в Ремаркета ком,или нещо подобно,в раздела за части и аксесоари.
                      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Идеи за готови възли за ремарке.

                        Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                        Ако изтърпиш до утре в офиса имам телефона на фирма която продава части за ремаркета.
                        Преди 2-3 години поръчах от тях подобно колело.
                        А кога е утре?
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #72
                          От: Идеи за готови възли за ремарке.

                          Напиши в гуглето аксесоари за ремаркета.Има колкото искаш.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Идеи за готови възли за ремарке.

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            А кога е утре?
                            Въй - изложих се.

                            Заповядай. 0888 802 665
                            ........................
                            Иван Маринов
                            CRF 250 X
                            Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Идеи за готови възли за ремарке.

                              Понеже изчетох всички теми във повечето форуми на тема самоделно ремарке,се споменава за смятане на центъра на тежеста.В тази връзка съм замислил и набавил вече част от нещата да си спретна едно мое ремарке.В момента използвам ремаркето на кума което е фабрично,Българско производство с регистрация,та при него като хоризонтирам теглича,центъра на тежеста е точно в средата,тоест ако го пусна във въздуха може да падне и напред и назад в зависимост от къде духа вятъра образно казано !Въпроса е ,така ли трябва да бъде всяко едноосно ремарке !Според мен ремаркето трябва леко да натиска в посока теглича ! Правилно ли е ,или не !Забелязал съм също,че повечето ремаркета са с гуми от сорта на 13 цола 165 размер,ако използвам алуминиеви джанти 15 цола с гуми 195/65/15 губя ли нещо освен че ще са по високи,предвид моста който ще използвам ми идва леко по-нисък отколкото ако беше на ресори !Така че по високите гуми ми идват точно на място !
                              Последно редактирано от Roninn; 08-04-13, 19:15.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • #75
                                От: Идеи за готови възли за ремарке.

                                Правилно си забелязал , центъра на тежеста е пред моста .
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X