Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идеи за готови възли за ремарке.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Идеи за готови възли за ремарке.

    Е те ти по-очукана версия

    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Идеи за готови възли за ремарке.

      Здравей колега, И аз миналата година минах по твоя път. Правих си ремарке, но за мотоблок. Товарил съм го до 1 тон баластра. И аз като тебе търсих готов мост за да ползвам ръчната като спирачка. При тебе врътката става много по лесно. Не ти трябва цял мост. Вземаш какъвти и да е мост и му слагаш главините, на каквато и кола да е. Ресиори може също да се ползват от всеки модел кола. Аз моито ремарке го направих на твърдо окачване, понеже не се движи повече от 15км/ч. Ако беше от русе,щях да ти помогна много. Имам и оригинално ремарке за кола от което може да видиш

      Коментар


      • #18
        От: Идеи за готови възли за ремарке.

        Колега, ако можеш да щракнеш и да качиш две-три фото, ще ти бъда много благодарен.
        То варианти наистина има много. Аз затова се обърнах за съвет тук.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #19
          От: Идеи за готови възли за ремарке.

          Мани го Търтьо,дет те фърля у некви сложни схеми,търси Жук или Ниса-дето вика колегата по-горе режеш задната част от шасито,барабар с ресьорите и моста,добавяш теглич и платформа и си в играта.Хем са на 15-к и 16-ки та и просвета е горе-долу добър.
          К`ат се замеслих,май в нивата има едни останки от Ниса,само незнам бащата какви планове има за тях...
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #20
            От: Идеи за готови възли за ремарке.

            Аз елементарната схема му я показаФ днеска на живо
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Идеи за готови възли за ремарке.

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Аз елементарната схема му я показаФ днеска на живо
              Е,тури и тука някоя снимка да видим и ние,нема само "брат ми гледал",да правим...
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #22
                От: Идеи за готови възли за ремарке.

                Аз направих колесар за доста голяма лодка от заден мост на Фиат Панда, барабар с ресорите и амортисьорите. Само удължих моста с безшевна тръба за да стане 2м широк (лодката е толкова).
                Мисля че това е един от най-лесните и безпроблемни заготовки за ремарке. Ако искаш да повишиш товароносимостта, може да добавиш някой лист на ресорите.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #23
                  От: Идеи за готови възли за ремарке.

                  Днес бях по моргите по друга задача и в една от тях имаше два буса. Попитах за единия заден мост колко ще ми го дадат. Тоя ме застреля - 350 лв.; при това без амортисьори. Та така ако му върши работа на адаша..... .
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • #24
                    От: Идеи за готови възли за ремарке.

                    Адаш, идеята е за толкова пари (горе-долу), да се реализира целия проект.
                    За някой лев отгоре ,мога да си купя редовно регистрирано ремарке, ама не ми трябва.
                    Благодаря ти все пак, че си попитал!
                    Ако имаш път насам, обади се да се видим!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Идеи за готови възли за ремарке.

                      Често идвам горе на баира окъдето ВИ излъчваме ТВ. Скоро очаквайте и цифрова .
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • #26
                        От: Идеи за готови възли за ремарке.

                        Ето ти снимки на моето ремарке.скоро го купих - правено е...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020384.jpg
Прегледи:1
Размер:162.0 КБ
ID:5296054Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020383.jpg
Прегледи:1
Размер:147.4 КБ
ID:5296053Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020385.jpg
Прегледи:1
Размер:147.1 КБ
ID:5296055Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020386.jpg
Прегледи:1
Размер:131.4 КБ
ID:5296056
                        898450701

                        Коментар


                        • #27
                          От: Идеи за готови възли за ремарке.

                          С риск да оспамя темата на колегата се питам какъв е ефекта на тези амортесьори монтирани под този ъгъл.По компетентни колеги ще се изкажат но ми се струва че ако ти се захванеш да си правиш ремарке ще ти трябват по къси амове.Иначе като цяло е добре.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Идеи за готови възли за ремарке.

                            Първоначално публикуван от svi Преглед на мнение
                            [ATTACH=CONFIG]354047[/ATTACH]
                            Въпросното ремарке е с главини от москвич(с разстояние 5x112)- та искам да ги сменя с някакви които са с по-масови примерно с 4 болта?Дали е възможно?
                            898450701

                            Коментар


                            • #29
                              От: Идеи за готови възли за ремарке.

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              Адаш, идеята е за толкова пари (горе-долу), да се реализира целия проект.
                              За някой лев отгоре ,мога да си купя редовно регистрирано ремарке, ама не ми трябва.
                              Благодаря ти все пак, че си попитал!
                              Ако имаш път насам, обади се да се видим!
                              Ако идваш към Софето,ела да ти покажа шасито от Нисата-барабар с ресьори,заден мост,джанти с гуми.Трябва му теглич и платформа.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Идеи за готови възли за ремарке.

                                Утре ще ми докарат едно от тракторче. Ще видя какво може да се направи от него, и евентуално какво да добавя и подсиля. Лапа за теглича също ще ми трябва, а вероятно трябва да пригодя теглича да се закача по-високо.
                                Ще постна снимки утре.
                                Илияне, благодаря все пак!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X