Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2010 и BG Мисията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ладога 2010 и BG Мисията

    Здравейте, колеги!
    Имам честта и удоволствието да споделя с вас, че и тази година, в 14-то по ред издание на едно от най-тежките в света състезания по оффроуд- “Ладога Трофи”, ще има българско участие!
    Изглежда, тръпката от “Ладога-2009” така и не напусна главния виновник за “БГ мисията”- Боян Иванов/Боби/-Пловдив-пилот на екипаж 208 в категория ТР 2 със Сузуки Самурай! А имам и съмнения, че Боби “не е внимавал” какво точно си пожелава в Коледната нощ (щото нали се сбъдва…) и ето сега…
    BG Мисия 2-Ладога 2010, но малко по-различна.
    Участие на екипажа в категория “Туризъм оpеn”
    Разширен състав на екипа- с идеята на Боби - “… с приятели на приключение…
    Екипът -“Обичайните заподозрени”:
    Боян Иванов- Боби-Пловдив-главният виновник
    Маестро Валери Вушев –“Легендата”-Тетевен
    Христо Христов – Герака- Тетевен
    Попълнението:
    Антон Димов – Пловдив
    Таня Кълева – Тетевен – моя милост -(“Барабар Петко с мъжете”)
    Боби покани още трима души да се присъединят към екипа. Двама от тях с голямо съжаление отказаха, а за третия още не е сигурно.
    Автомобилът – Сузуки Самурай(на “Сотьо”му домъчня за Неодолимое болото…)
    Повече от месец екипът се подготвя по план и сериозно за предстоящия “Сървайвър”.
    Преминахме през сагата с новите български документи… Установяват се делови контакти с Организатора на състезанието, уреждат се формалности около самото пътуване вкл. визите транспортиране, екипировка и др. Аз отказах цигарите(като единствен пушач в екипа нямах шанс за “милост”).
    Няма шега, няма майтап…ще ходим на Ладога!!!
    Огромно внимание се отделя на нашия “Сотьо”. По него ще има сериозни подобрения. Сега изглежда горе-долу така(снимките са от преди десетина дни):
    Прикачени файлове
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

  • #2
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Пожелавам Ви,да завършите направата на джипчето и да се
    представите достойно на Ладога-2010.Успех.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      До: Ладога 2010 и BG Мисията

      Стискаме палци на "Сотьо" .
      висете отпуснато

      Коментар


      • #4
        До: Ладога 2010 и BG Мисията

        Желая ви успехЩе следя темата с интерес.
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #5
          До: Ладога 2010 и BG Мисията

          Таня, една огромна молба. Миналата година не видяхме нито една снимка, нито един коментира, не чухме дори и с пет думи разказ какво и как е било там, как е минало, какво се е случило( хем тормозих Вушев по въпроса). Та обръщам се лично към теб, нека този път видим какво става. Тук има бая маниаци като мен, които искренно и безкористно се интересуват от радостта и мъката Ладога, нека тоя път станем, макар и индиректно, част от това.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: Ладога 2010 и BG Мисията

            Успех и от мен.
            И споделете малко повече за "едно от най-тежките в света състезания по оффроуд- “Ладога Трофи”"
            Мисля, че ще бъде интересно на всички.

            П.С. Веднага се добавя и абонамент за темата
            .

            Коментар


            • #7
              До: Ладога 2010 и BG Мисията

              От все сърце ви желая безпроблемно изпълнение на мисията машината става все по подготвена в уменията на Боян и Вушев не се и съмнява.ако имаш някоя и друга снимка от довършването на машината ще съм радостен да ги споделиш с нас.
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #8
                До: Ладога 2010 и BG Мисията

                И аз искам да пожелая успех със строежа на машината,и със самото състезание.
                Тези гуми защо ми изглеждат познато
                В името на "Сотьо" се досещам откъде е втората половина, ама първата не ми прилича на "самурай"...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  До: Ладога 2010 и BG Мисията

                  Респект!
                  Моля, направете ни съпричастни, както с подготовката така и с самото състезание!
                  Успех!!!
                  VARADERO SD2

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ладога 2010 и BG Мисията

                    Много късмет и да се върнът с купа

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ладога 2010 и BG Мисията

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Таня, една огромна молба. Миналата година не видяхме нито една снимка, нито един коментира, не чухме дори и с пет думи разказ какво и как е било там, как е минало, какво се е случило( хем тормозих Вушев по въпроса). Та обръщам се лично към теб, нека този път видим какво става. Тук има бая маниаци като мен, които искренно и безкористно се интересуват от радостта и мъката Ладога, нека тоя път станем, макар и индиректно, част от това.
                      Така де, моят холандски кореспондент ще ходи и ме спами за материал... Ама дали ще му дреме на ... за нашите? По-добре от извора!
                      Айде давайте, успехи и чакаме сеира!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ладога 2010 и BG Мисията

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Таня, една огромна молба. Миналата година не видяхме нито една снимка, нито един коментира, не чухме дори и с пет думи разказ какво и как е било там, как е минало, какво се е случило( хем тормозих Вушев по въпроса). Та обръщам се лично към теб, нека този път видим какво става. Тук има бая маниаци като мен, които искренно и безкористно се интересуват от радостта и мъката Ладога, нека тоя път станем, макар и индиректно, част от това.

                        Злати, разбирам те прекрасно!Да почувствам „Радостта и мъката Ладога” „на живо” беше за мен мотива да приема предизвикателството, включвайки се в екипа.
                        Обещам на тебе и на всички съфорумци, че ще се постарая да споделя преживяванията на групата през моя поглед, но и да бъда максимално обективна. Имам „известен”опит в екстремното снимане с камера.Предвиждаме да поставим една борд камера, а отделно аз ще снимам с друга навсякъде, до където ще мога да се добера/ даже и с риск да потъна в някое блато...е, ще ме извадят с лебедката/. Ще взема и фотоапарат и се надявам ,ако няма много технически проблеми, да посъбера достатъчно материал, който след завръщането си, да споделя под някаква форма с всички тук.Обещавам!
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ладога 2010 и BG Мисията

                          Успех !!!
                          И искаме много снимки !!!
                          0878 943913

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ладога 2010 и BG Мисията

                            Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                            Злати, разбирам те прекрасно!Да почувствам „Радостта и мъката Ладога” „на живо” беше за мен мотива да приема предизвикателството, включвайки се в екипа.
                            Обещам на тебе и на всички съфорумци, че ще се постарая да споделя преживяванията на групата през моя поглед, но и да бъда максимално обективна. Имам „известен”опит в екстремното снимане с камера.Предвиждаме да поставим една борд камера, а отделно аз ще снимам с друга навсякъде, до където ще мога да се добера/ даже и с риск да потъна в някое блато...е, ще ме извадят с лебедката/. Ще взема и фотоапарат и се надявам ,ако няма много технически проблеми, да посъбера достатъчно материал, който след завръщането си, да споделя под някаква форма с всички тук.Обещавам!
                            Обещано, черпенето после е от нас, ако има нужда от помощ за техническото осигуряване, казвайте.
                            Една идея, фото изложба по време на тетевенското състезание е отлично допълнение към тоя офф роуд празник.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ладога 2010 и BG Мисията

                              Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                              От все сърце ви желая безпроблемно изпълнение на мисията машината става все по подготвена в уменията на Боян и Вушев не се и съмнява.ако имаш някоя и друга снимка от довършването на машината ще съм радостен да ги споделиш с нас.
                              По машината се работи сериозно(в Пловдив) и вече му се вижда края. Вушев и Герака бяха през тази седмица там и се включиха и те.Аз непрекъснато "тормозя" Боби по телефона за текущи снимки, ама Боби си е Боби-обещава, обещава и чак днес изплю камъчето...снимки ще има, когато "Сотьо" е напълно готов технически, че и... естетически/това си е нашия Боби...перфекционист!
                              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X