Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЛАДОГА 2006 завърши (резултати и сравнения по марки)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Стигате с тези Каени/Тоареги.Ето това е истински боец от "Ладогата".Май не е Кайен.Нито Тоарег.
    B+

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от vokel
      Стигате с тези Каени/Тоареги.Ето това е истински боец от "Ладогата".Май не е Кайен.Нито Тоарег.
      Да прав си - той е "Ролс Роис" (поне ако съдим по емблемата на решетката) по-популярната марка Оффроад Чудовища

      Коментар


      • #33
        Бе, като четох кво става вече на Ладогата, може още догодина да стигнат до камионите ... Рейн Фореста в Малайзия май залезе съвсем, а лудите от цял свят нямат мира ...

        Коментар


        • #34
          Kaрал съм доста ТЛК по дългата база не знам как се казва
          Та тя на заводски данни е 86 кс с гуми Фаерстон 34 инча в кал и на баир с всичкото оборудване ставаше към 30-40кс вярно минаваше през не много екстремни участъци добре но какво от това СКУКА ОТ КАРАНЕТО то даже не е и каране а някакво лашкане Добре е мотора да е мощен а колко гас трябва да се дава преценява тоя дето кара
          Лесно може да се скопи мощен мотор обратното е трудното Които е юркал мотор над 200-300кс никога ама никога не се връща на по слаб
          Ако беше по делавера куция мотор щяха да ги правят все по слаби а не обратното

          Коментар


          • #35
            Мани батка ралитата, там си има път. Сух и твърд. Както това свърши, така конете те погубват, вервай ми ... По наште земи също, повечето места са такива. Остави ги състезанията, тва е кръгче по готов маршрут. Нищо демек. Изреваваш страшно два пъти, и задръстваш пътечката по която хората си карат сеното и дървата с москвичите. Цяла година.
            Пишките на тия 300 коня ги мериш с яйцата на ония 400. Между фенки и евакуатори. Остави тая работа, тва е кино и шоу, нищо повече.

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA
              Kaрал съм доста ТЛК по дългата база не знам как се казва
              Та тя на заводски данни е 86 кс с гуми Фаерстон 34 инча в кал и на баир с всичкото оборудване ставаше към 30-40кс вярно минаваше през не много екстремни участъци добре но какво от това СКУКА ОТ КАРАНЕТО то даже не е и каране а някакво лашкане Добре е мотора да е мощен а колко гас трябва да се дава преценява тоя дето кара
              Лесно може да се скопи мощен мотор обратното е трудното Които е юркал мотор над 200-300кс никога ама никога не се връща на по слаб
              Ако беше по делавера куция мотор щяха да ги правят все по слаби а не обратното
              Добре че има и такива на моя акъл иначе да умрем от скука.
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #37
                А бе Стефко я ми кажи кога за последно кара с двигател 300кс по хендеците И къде в БГ има такива състезания в блата до гърдите И за краулене и за спиид и за коларски път е по добре по мощен агрегат А за блата има раздатки с няколко понижаващи позиции

                Но за бебешкия мотор с големите гуми на баира анаболи нема
                Ако буксуваш с гуми Я -ссср сложи едни богари 38 да видим има ли разлика

                Коментар


                • #38
                  Що са ти блата? Влез в нивата под дъжда. Ниви още има тук-таме ...
                  Стига бе хора, живеем в обезлюдяваща се запусната държава, това не са срутилите се асфалтирани Алпи. Освен ако чужденците не осерат всичко с гнусния си туризъм, ще става все по-така. Ей ти пример - картите остаряват реално за три години. Главната причина не е местенето на полюсите и магнитното склонение, това е важно за моряците и пилотите. Местят се главните ориентири - черните пътища. Особено горските. И се местят не от хубаво, а щото стават непроходими и за стоножките на горските.

                  Коментар


                  • #39
                    Не знам за какви полюси говориш ама виж на www.whiteknight.ca Този автомобил е с поне 450кс и то без да ползва нитрото което има АКО НЯКОИ ЗНАЕ КАК МОЛЯ ДА КАЧИ 2-3 КЛИПА
                    За мен колата се представя повече от добре на различните типове каране А за горски не-проходими пътища е просто уникална Голям мотори и правилните гуми

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X