Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

    Прави впечатление присъствието на Хамерикански автомобили.
    LZ1VMH

    Коментар


    • #17
      До: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
      Прави впечатление присъствието на Хамерикански автомобили.
      Аз мисля, че нашите имат шансове, например Виктор или Вушев могат да им съберат очите... даже и с УазИК
      Дано се престраши някой от траяладжиите...

      Коментар


      • #18
        Re: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

        Уважаеми колеги, бих искал да ви посрещнем и ще кажа няколко думи за оф-роуд в Сърбия. Тук няма организиран първенства, но ентусиасти се опитват да направят джипове, които могат да се управляват извън границите на Сърбия. Има няколко състезания, където това може сериозно да карате:

        http://www.youtube.com/watch?v=sZ1-y6f5124
        http://www.youtube.com/watch?v=KqendAWMuqQ
        http://www.youtube.com/watch?v=AhSvtyHYx80
        http://www.youtube.com/watch?v=Z81BT...eature=related
        http://www.povlenreli.org
        ...
        пълен клип от състезанието на които вие говорите, можете да видите тук:
        http://www.servispeko.com/tata2009.WMV
        (230 mb!!!)

        Други снимки и информация за предстоящите състезания можете да видите тук:
        http://www.srbija4x4.net
        http://www.srbija4x4.com

        Въпреки това, записите, не мога да видя всичко, което се случва в гори и планини, и всички джипове, които се конкурират.

        Както си мислите да дойдат в Сърбия, както и някои шофьори мисля да дойдат в България.

        Ако имате нужда от повече информация, моля свържете се с мен на PM или по електронната поща.

        Надявам се, че ние също ще въведат.

        С най-добри пожелания.

        Сале

        (Извиняваме се, ако съм написал нещо нередно в българския език. Бях официално само 200 пъти в България )

        Коментар


        • #19
          Re: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

          Г-н Пеко пусна повече информация за състезанието:

          http://www.servispeko.com/

          с уважение...

          Коментар


          • #20
            До: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

            Един съвет от мен-проверете легитимността на състезанието. Преди две години имаше случай на крос, при който едно наше дете падна и получи комоцио. Полицията състави акт за управление без книжка, а уж беше редовен кръг.

            Коментар


            • #21
              До: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

              За сега ние имаме интерес ... но още е рано да потвърдим
              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

              Коментар


              • #22
                Re: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

                Разбира се, че е твърде рано да се потвърди участие. В крайна сметка, който идва 23.04. в Каменово, че ще участва. ако има интерес, можете да се свържете с мен по най-краткия / Най-бързият начин до Каменово. защото аз съм от град, който е на магистралата и на 40 км от пистата, ние може да се съгласи за чакане и така нататък. поздрави

                Коментар


                • #23
                  До: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

                  Дай един телефон за връзка.

                  Коментар


                  • #24
                    Re: До: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

                    Първоначално публикуван от Антон Пенчев Преглед на мнение
                    Дай един телефон за връзка.

                    Телефон на организатор (г-н Peko): +381 12 331 262.
                    Моят телефон: +381 61 2 35 37 35 (Саша).

                    Коментар


                    • #25
                      Re: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

                      Малко неофициалнa информация за състезанието ... Клас "Софт" е с обиколка дължина около 2 км. Приблизително време за преминаване от 6 до 8 минути. "Хард" е кръг от около 3 километра, а времето е около 15-20 минути. Тези резултати за "хард" клас е измерена без специални тестове (има 3). Времето е в реално изражение след дъжд на Великден.

                      В зависимост от метеорологичните условия, курсът ще бъде продължен, вероятно улесняват или пречат.

                      Точна информация за проектирането на трасето и специални тестове ще станат известни в деня на състезанието. Г-н Пека в сътрудничество със съдиите и на редари поддържа информация тайна за равнопоставеност на участниците.

                      След тази година на шофиране за два дни, правилата ще бъдат такива, че ако има дефектите на пистата, те ще бъдат в състояние да продължи състезанието, ако направи ремонт на разумен срок.

                      Тъй като карах миналата година, мога да кажа, че на терена е такава, че всичко е възможно. Най-важното (за мен), за да конски сили не определя реда в края на състезанието.

                      Сръбска скара и музика никога не са били лишени от Каменово

                      Когато говорих по телефона с Пека, си спомня заинтересованите колеги от България. Той ще бъде щастлив, ако някой дойде .. Ако са наистина заинтересовани, моля, кажете, и щесподеля с вас информация която имам.

                      Можете да попитате нещо за проявения интерес към състезанието. Ще се опитам да ви дам отговорите, ако ги имате.

                      Поздрав от Сърбия

                      Коментар


                      • #26
                        Re: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

                        "Татa 2010" се приближава. Останалите 5 дни. Неофициално, акцията е потвърдено за 15 екипи и 15 по-несигурни. сред потвърдените участници е един от българския отбор, който удоволствие на всички останали участници и организатори. Надяваме се, че повече от един от българските си екипажи да се появи ...

                        Поѕдрави

                        Коментар


                        • #27
                          Re: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

                          приключила "tata 2010."
                          Hard class ред:
                          1. AC "Kočeljevac" Валево, Нешa и Миле
                          2. 4x4 Пловдив, Пловдив, Rocky и Антон
                          3. Extreme 4x4 Мишо, Белград, Мишо и Деки
                          Повече подробности по-късно и когато Rocky, Антон и Жоро пристигат в BG

                          Коментар


                          • #28
                            До: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

                            Както доста от вас знаеха, участвахме в състезанието и се върнахме с Второ място в Хард клас.
                            Но преди всичко искам да Благодаря на Саша /salekq/ които ни посрещна / изпрати и беше с нас през цялото време (дори на трасето като конкурент ) Също така и на г-н Пеко и екипа му, който организира състезанието и се грижеше през цялото време за учасниците.
                            И не на последно място на Жоро Калаша, който беше единственият ни фен, асистенция, подръжка ... За навигатора няма да пиша, той си знае, без него нищо не става
                            Като впечатления мога да кажа следното:
                            Мисля че доста от вас подценяват хората, които карат офроуд в Сърбия. Не го правете, хората са фенове и карат. Всички коли бяха с големи бензинови мотори и големи гуми. Нямаше по малки от 33". Май само една Витара беше с 32" Състезанието си беше Трофи. Имаше страшно много кал, по точно глина и много вода. Преди старта имаше пролог за определяне реда на стартиране. След това ни пускаха през една минута. Първия ден се караше 2 часа, втория 3 часа. Въртяхме обиколки. Казаха че една обиколка е около 3 км. Имаше и 2 зони които задължително трябваше да се преминат, но ние избирахме кога. Едната беше блато, а другата към 100 м изкуствен траял /хард/. Обиколката се въртеше за около 40 мин. Първия ден малко ни изненада факта, че трябваше да се кара и на фарове, а нашите си бяха стандартни и изобщо не се задържаха дълго във водата. Карахме половин обиколка и специалните етапи на тъмно и без фарове. Може би за това ги минахме толкова бързо Някои можеше да си помисли че сме с уреди за нощно въждане. Още първия ден половината от колите се скапаха. Софт класа караше по съкратено трасе и без екстремите. Като база за сравнение, хард местата на Трявна 2010 могат да се съпоставят и трасето на Софт-а. Втория ден стана много зле. Всичко беше каша от глина, изпитание за коли и лебедки. Още на половината от времето радиаторите бяха запечатани от глината и колите почнаха да прегряват. При нас стрелката не влезе в съвсем в червеното, но починахме по малко на 2 места, чистихме радиатора и редувахме натоварване на мотор и лебедка. А на които му се прецакваше лебедката ... се отказваше, нямаше смисъл.
                            В крайна сметка издържахме. Намерихме много нови приятели и се забавлявахме. Пак бихме отишли ако ни поканят . Обмисляме и факта да ходим на Сърбия Трофи в края на годината. Било много по хард от това
                            след малко ще кача малко снимки
                            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                            Коментар


                            • #29
                              До: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

                              Малко снимки от Софт-а
                              Прикачени файлове
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар


                              • #30
                                До: ТРОФИ СЪСТЕЗАНИЕ В СЪРБИЯ

                                А това е конкуренцията от Хард-а
                                Прикачени файлове
                                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X