Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Накефих се максимално с кадрите които дадоха по Евроспорт. Дори със счупено АТВ Пепи се усмихваше и надъхан, че ще финишира. Това е БЪЛГАРСКИЯ дух и сила.

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Аз го изтървах, мамка му! Дали не може от някъде да се намери запис?
      Всичко записва Мариела Христова нали като се върнат ще трябва да гледат

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        А дали някой не може да качи саундтрака на ТВ7 от клипа Българи на Дакар, освен интервюто с Пепи разбира се
        Око за око и светът ще ослепее

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Браво Пепи,
          Честито за невероятния успех. Радвам се от все сърце и ти свалям шапка.

          ***Veni, Vidi, Vici***

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            На мен вече ми липсва Дакар...
            Голямо БРАВО на Пепи, Тодор и целия екип - герои сте!!!
            SUZUKI V-STROM 1000
            Jeep Cherokee 2.5CRD
            TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
            о889 525 о74 - Владо

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Не си спомням до сега да са отделяли толкова много време на АТВ-ист! В който и да е репортаж! От който и да е Дакар!!! Това само по себе си е показателно за подвига , духа и силата на Петър и признание от най-големите медии!!!
              Не се отчайвайте-Дакар и емоциите свършиха , но сега идва най-интересната част-тия дни се връщат разказвачите...
              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
              Джон Кенеди

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Голям успех - БРАВООООО!!!

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  Този ЧОВЕК ПЕТЪР ВЕЛИКИ толкова много ми вдигна адреналина и самочувствието,че неможах да заспя и направих ето това за вас

                  http://www.youtube.com/watch?v=mw8VOZbYs8Q

                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-01-11, 08:11.
                  Пиронът,който стърчи над останалите,получава удар с чук.

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                    Не си спомням до сега да са отделяли толкова много време на АТВ-ист! В който и да е репортаж! От който и да е Дакар!!! Това само по себе си е показателно за подвига , духа и силата на Петър и признание от най-големите медии!!!
                    Не се отчайвайте-Дакар и емоциите свършиха , но сега идва най-интересната част-тия дни се връщат разказвачите...
                    Не мога да изляза от еуфорията, сетих се нещо.
                    Обърнахте ли внимание на финалнате думи на Емилиян Стойков в репортажа по Еврспорт? Той каза: ..."БРАВО НА НАШИТЕ". Възхищавам се от факта, че това момче винаги намираше начин да акцентира българското участие на "Дакар"-кратко, но много силно. Да,вярно,че Ивайло му подаваше нужната информация, но си личеше, че го прави сърцато, като българин!

                    И друго. Винаги ме е впечетлявал подписа на Петър Ценков: "Стреми се към звездите! Ако не можеш да ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш"
                    Ти успя, Пепи, полетя! И нещо повече...даже и нас(редовите фенове)накара да летим!
                    БЛАГОДАРЯ ТИ! И още много успехи в следващите полети!
                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      Първоначално публикуван от mr_green Преглед на мнение
                      Този ЧОВЕК ПЕТЪР ВЕЛИКИ толкова много ми вдигна адреналина и самочувствието,че неможах да заспя и направих ето това за вас
                      http://http://www.youtube.com/watch?v=mw8VOZbYs8Q
                      Мерси!!!
                      Има малка грешка в линка, но се оправих. Ето коректен линк: http://www.youtube.com/watch?v=mw8VOZbYs8Q
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        Благодаря за линка. Много хубав репортаж, който още повече ме кара да се гордея с подвига на Петър Ценков.

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          Е след това няма какво да се каже!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          ЕВАЛАТА БАТЕ ЗА ВСИЧКО КОЕТО НАПРАВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          Благодарности на всички които направихте Дакар по-близък до нас!!!!
                          АДМИРАЦИИ !!!!!!!!
                          ПОКЛОН ПРЕД Г-Н ПЕТЪР ЦЕНКОВ!!!!!!!!

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            От тук нататък за нес Петър Ценков ще е еталона по който да се равняваме!
                            Дано някога да достигнем поне част от това което направи той!

                            Човекът който не говореше, а просто правеше каквото трябва!!!
                            Не забравяйте това!
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Мерси!!!
                              Има малка грешка в линка, но се оправих. Ето коректен линк: http://www.youtube.com/watch?v=mw8VOZbYs8Q
                              Не мога да сдържа сълзите си от радост и от възхищение .Репортажа говори сам по себе си колко е велик българския дух и какво голямо сърце има Пепи.Сигурен съм ,че от днес нататък с Тодор ще сте еталон за сравнение на ВИСОК СПОРТЕН ДУХ и ВОЛЯ.Още веднъж ПОКЛОН И БЛАГОДАРЯ за емоциите!
                              Забравих да благодаря на Ивайло-Близнака,Мариела Христова,Ицо 4х4 и всички ангажирани със събитието ДАКАР 2011 за точната и навременна информация !

                              P.S.На всички песимистично настроени фенове относно марката
                              -ТОВА Е МАШИНАТА!!!!!!!!!!!!
                              Последно редактирано от TROMBA; 16-01-11, 05:48.

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                Браво Пепи, Браво Тодоре,Браво Пеко,Браво Румене,Браво Драев! ЖЕЛЕЗНИ СТЕ
                                В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                                TLC-80 1HD-FT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X