Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

    Гъркът е дръпнал леко на Таньо и Минчев, а Руси може би има някакъв проблем, защото първо беше спрял, а след това прецепи напряко и се спусна по асфалт към Палеохора.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #77
      До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

      П.П. Обаче един грък може да ги бие всичките, защото не е*ава да кара по трасето, а цепи напряко към финала.
      Тая гад Пудрата ли имаш предвид?

      Коментар


      • #78
        До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

        При раздаването днес на тракерите някои са отказали да работят и се е наложило да се дадат и тези с чуждите имена...
        Обаче доколкото разбрах "Лагадов" и "Райчев" са дадени на гърци...
        Иначе както го е написала Мариела, такова е подреждането.
        Засега трасето напусна Руси, защото е останал без спирачки и аз, защото днес не ми е ден и се претрепах да се губя и да си блъскам ръцете...
        Всичко ми е наред, но явно съм пресрещнал замръзналите пръсти при удар в камък...
        Времето е ужасно, гъста мъгла, мноооооооооооого кал, сняг, лед, студ и силен вятър...
        Гърка, който се движи добре е с Mitsubishi Pajero и влезе много настървен в SS2.
        Това е засега, по-късно още подробности като се приберат в хотела !

        П.П.
        Долфа е полегнал на една страна, но нашите са го върнали на колела, но го нямашена старта на SS2 доскоро...

        Коментар


        • #79
          До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

          Здравейте,

          искам да потвърдя, че наистина има разменени тракери, Станислав Георгиев използва тракера на Лагадов. Варбанов на Кубаш. Георгиев пък всъшност е Залис.
          Подадена е информация от организатора и сменихме именат с конктретните които са разменили. Надваме се това да е последната версия тракер-име .

          Колкото за липсата на трак, организатора не го е дал поради някакви технически причини.

          Защо не съвпадат следите на състезателите. Организатора пожела интервала на изпращане на данни от 1 тракер да е на 3 минути.
          Съответно тръгването на всеки е през определен интервал.
          Така движейки се един след друг няма как да се настъпят по време, съответно и по координати 1 към 1.
          Към това може да се добави и някой друг момент за лоша връзка и резултата е видим.

          За всички които им е любопитно, може да си увеличат дължината на следата и ще видят как купчината от следи кат се погледне започва да очертава една обща линия.

          Има няколко участника, които са взели малко по шоркътите но какво да се прави :0 случва се.


          Ценков е най-отпред с ATV-to успя да дръпне пред гърците, които се набиха на един завой малко в ляво .

          Варбанов или както те са го кръстили Варданов мисля да е 1 към момента в 4x4 Open.


          Тодор ще даде повече инфо.

          Коментар


          • #80
            До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

            Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
            Тая гад Пудрата ли имаш предвид?
            Някакъв Георгиадис.

            Иво вече трябва да е на финала на SS2.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #81
              До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

              Първоначално публикуван от redspots Преглед на мнение
              ... Варбанов на Кубаш. Георгиев пък всъшност е Залис..

              Нещо не е така. Аз тракер с име Кубаш не виждам.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #82
                До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                На финала на SS2 Кольо след него на 2-3 мин Иво другите още ги няма
                [url]www.4x4varna.com[/url]

                Коментар


                • #83
                  До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                  Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
                  На финала на SS2 Кольо след него на 2-3 мин Иво другите още ги няма
                  Настана някаква каша. Според това, което виждам от тракерите, Траян трябва да е финиширал преди Кольо ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #84
                    До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                    е няма да го видиш защото вече го няма, изтрихме го според наредбите и подреждането дето дадоха .
                    Преименуваме, каквото ни дадат. Защото първият списък беше един сега имам 5 вариант.
                    Надявам се да са ОК за утре и да няма изненади.

                    Коментар


                    • #85
                      До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Настана някаква каша. Според това, което виждам от тракерите, Траян трябва да е финиширал преди Кольо ...
                      Венко беше на финала и ми звънна Инфото е на 100%
                      [url]www.4x4varna.com[/url]

                      Коментар


                      • #86
                        До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                        Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
                        Венко беше на финала и ми звънна Инфото е на 100%
                        Потвърждава се по информация от Близнаците. Първи финиширал Н. Колев, след него Иво Върбанов и после Траян Траянов.

                        Излиза, че тракерите са тотално омешани.


                        П.П. И още малко допълнителна информация от Близнака. Долфи не е могъл да продължи поради повреда в алтернатора. При АТВ-тата Петър Ценков е направил "уникално добро каране".
                        Както каза и Тодор, условията са доста тежки. Иначе трасето не било лошо, но на места е било доста хлъзгаво поради калта.
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 06-02-10, 14:49.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #87
                          До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                          Както казах и по-рано, каквато организация е създадена, с това се разполага.
                          За това кой кога е финиширал и как са объркани тракерите, как по-точно позна Чавдар (V93)? тези тримата не са в списъка с обърканите, доколкото виждам. Ще питам и Тодор да погледне, какво пише на всеки един от тях.

                          damian_drinkov - това не е шах , че да му се пулиш и да го разбереш.
                          Направено е за тези дето си седят на топло да гледат.

                          Когато нещо липсва като трака от организатора, къде е старта, къде е финала, контроли и др. и картинката не е пълна, нормано е кефа да не е 100% и мен не ме радва тоя факт, при положение че аз би трябвало да разполгам именно с тая информация за да ви я пусна да я гледате но...
                          Последно редактирано от redspots; 06-02-10, 15:33. Причина: допълнение

                          Коментар


                          • #88
                            До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                            Първоначално публикуван от redspots Преглед на мнение
                            ... За това кой кога е финиширал и как са объркани тракерите, как по-точно позна Чавдар (V93)? тези тримата не са в списъка с обърканите, доколкото виждам ...
                            E как да не са?!? Според това, което ни казахте по-горе излезе, че маркер, проследяващ движението на Иво Върбанов изобщо не е бил показан (ние си мислехме, че той е с тракера на Georgiev).
                            Докато проследявах движението на състезателите в края на SS2 (финал във Stanos) според показаното от тракерите Траян Траянов след Zagkliveriou се движеше малко пред и финишира преди Николай Колев (маркерът на последния се задържа доста време на няколко километра от Станос).

                            В същото време колеги, намиращи се на място, съобщиха друг ред на пристигане на финала.

                            В момента пък, въпреки, че съм избрал да наблюдавам джиповете, виждам след Траян Траянов да се движи маркер с име Будрос, а състезател с такова име има при мотоциклетистите.
                            Последно редактирано от Чавдар (V93); 06-02-10, 15:51.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #89
                              До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                              Чавдар (V93)
                              ето списъка със заменките, пък ти ги върти както искаш
                              Станислав Георгиев - ползвал тракера на Лагадов
                              Агностакис - ползвал тракера на Арабадзакис
                              Варбанов - ползвал тракера на Кубас
                              Пудрос - ползвал тракера на Георгиев
                              това е официалната информация от организатора.
                              Пудрос е с КТМ наистина, и поради факта, че са разменени тракери от 2 категории затова го виждаш, утре няма да е така, надявам се след уточнението от организатора.

                              damian_drinkov

                              По едно стечение на обстоятелствата сме се сетили и сме искали, но благодаря за идеята все пак .

                              Ефективност има за организатора. Забавление за зрителите и работа за нас.

                              А тъй наречената "услуга", е безплатна и не е задължителна, дали да го има или не това го решава организатора.
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-02-10, 21:13.

                              Коментар


                              • #90
                                До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                                Първоначално публикуван от redspots Преглед на мнение
                                Чавдар (V93)
                                ето списъка със заменките, пък ти ги върти както искаш
                                Станислав Георгиев - ползвал тракера на Лагадов
                                ...
                                Варбанов - ползвал тракера на Кубас.
                                Пудрос - ползвал тракера на Георгиев
                                Нещо не ми е ясно защо с този тон, при положение, че съм констатирал един факт, който и Вие потвърждавате. Според Вас Върбанов е бил с тракера на някой си Кубас, обаче този тракер изобщо не се виждаше. Т.е. един от основните играчи в това състезание просто го нямаше на екрана.

                                Нормално е зрителите да сме объркани, при положение, че дори Вие не бяхте наясно кой кой е. Сега пишете "Пудрос - ползвал тракера на Георгиев", а малко по-рано написахте:

                                Първоначално публикуван от redspots Преглед на мнение
                                ... Георгиев пък всъшност е Залис.
                                Подадена е информация от организатора и сменихме именат с конктретните които са разменили. ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X