Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

    Вентилатора ми е останал спомен от 85 година когато карах TIR към СОМАТМерси за снимките,за кой ли път установих колко съм красив
    Последно редактирано от tnt1111; 10-02-10, 09:19.
    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

    Коментар


    • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

      Още едно ВИДЕО, което беше за Канал1, ама не разбрах кога го пуснаха

      Коментар


      • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

        нещо заглъхнахте.....нема снимки ,коментари
        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

        Коментар


        • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

          Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
          нещо заглъхнахте.....нема снимки ,коментари
          Това са виновните дето мълчат и не пускат снимки...+ повечето състезатели...и снимките им се свидят явно





          Коментар


          • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

            Румен Петков вече се отчете с материал
            Два подробни репортажа ще бъдат излъчени утре (неделя) като първия е след 13.00 часа по ББТ в спортното предаване, а следващия е в предаването "Спорт Мания" на Крум Савов в "Канал 3" след 17 часа
            Не разчитайте много да ги запиша, защото както казах и на друго място, "Булстаком" са закодирали сигнала и не мога вече да ги записвам

            Коментар


            • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

              В Youtube попаднах на видео, което вероятно е на някой от гръцките екипажи от "нормалния" клас.
              Като гледам, май навигаторът е снимал, поради което не е чудно, че клипчето завършва с каране по тъмно ...

              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Румен Петков вече се отчете с материал
                Два подробни репортажа ще бъдат излъчени утре (неделя) като първия е след 13.00 часа по ББТ в спортното предаване, а следващия е в предаването "Спорт Мания" на Крум Савов в "Канал 3" след 17 часа
                Не разчитайте много да ги запиша, защото както казах и на друго място, "Булстаком" са закодирали сигнала и не мога вече да ги записвам
                Репортажа беше супер, даже и трактори имаше
                А Кольо, Траян и Иво направо "прелитаха" по екрана
                Ще гледам и тази вечер по Канал 3 между 17 и 17.30 ще го пуснат (според Крум и анонса по телевизията)
                [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

                Коментар


                • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                  Благодаря за инфото,този път и аз успях да гледам
                  ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                  Коментар


                  • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                    И понеже намерихме цаката на за записване от кабелната телевизия, ето и последния репортаж по Канал 3
                    Много подробен...и всички са снимани Както се казва на гръцки N Joy the movie
                    [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

                    Коментар


                    • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                      Много хубав репортаж беше, евала ! Дай Боже повече такива и по повече телевизии
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 15-02-10, 07:46.
                      ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                      Коментар


                      • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                        Днес във вестник МОНИТОР има обширна статия

                        Коментар


                        • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                          ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ СЛЕД ПЪРВИ КРЪГ

                          КЛАС "МОТОЦИКЛЕТИ"

                          1. ДИМИТРИС АТАНАСОЛУПОЛОС 20 т.
                          2. АЛЕКСАНДРОС ПСОФАКИС 17 т.
                          3. КИРИАКОС ХАЛАРИС 15 т.
                          4. ДИМИТЪР БОЕВСКИ 12 т.
                          5. КОНСТАНТИНОС ХАДЖИМИХАЛИС 11 т.

                          КЛАС "QUAD/ATV"

                          1. ПЕТЪР ЦЕНКОВ 20 т.
                          2. НИКОС МАЛИС 17 т.

                          КЛАС "4Х4"

                          1. ИВАЙЛО ВЪРБАНОВ/ГЕОРГИ АНТОВ 20 т.
                          2. ТРАЯН ТРАЯНОВ/ИСТИЛИАН МАРИНКОВ 17 т.
                          3. НИКОЛАЙ КОЛЕВ/ДИМИТЪР КОЛЕВ 15 т.
                          4. АВРАМ ПАПАХАРАЛАМБОС/АНАРГИРОС ТСЕКМЕТЗОГЛУ 12 т.
                          5. ПЕТЪР МИНЧЕВ/ ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ 11 т.
                          6. ТАНЬО ТАНЕВ/ АНДРЕЙ ИМАМОВ 10 т.
                          7. СТАНИСЛАВ ГЕОРГИЕВ/ЯВОР АТАНАСОВ 9 т.


                          Искам само един отговор-АДЕКВАТЕН. КАК тоя Аврам си остана на 4 място след като ако забравим даже наказанията за скъсяване,за скорост и т.н а на 2-я ден блъсна мотор и не завърши, как се озова на 4 място? Или просто трябва да поощряваме гърците защото са домакини ? Има ли смисъл да се ходи и на други състезания ако ще е така ????
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 16-02-10, 21:40.
                          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                          Коментар


                          • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                            Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                            Искам само един отговор-АДЕКВАТЕН.КАК тоя Аврам си остана на 4 място след като ако забравим даже наказанията за скасяване,за скорост и т.н а на 2 -я ден блъсна мотор и не завърши ,как се озова на 4 място?Или просто трябва да поощряваме гърците защото са домакини? Има ли смисъл да се ходии на други състезания ако ще е тъка????
                            Ако се вгледаш в резултатите, ще видиш, че Аврам има финал и е преминал всички контроли, леасони и SS !
                            От сблъсъка с моториста последствия няма, моториста е добре, има само една изкривена джанта и си финишира !
                            Както обясних преди награждаването, според данните от Ред Спот няма превишаване на скороста в двете населени места (сравнявахме със скороста на Петър ).
                            И още нещо, за информация !
                            Този екипаж си кара стабилно и аз ги видях на старта на SS2 ! Те бяха четвърта кола на 4 мин. разлика от предходната българска кола (мисля, че беше Кольо) !
                            Този екипаж ( с различни автомобили) се състезава от 2004 година, карали са на Шумен, в Пловдив, а на Габрово спечелиха затворения кръг на мотополигона "Ябълка" (мисля, че тогава бяха с червена кола) !
                            Някои от българите ги познават и от четирите им участия и на "Солун Трофи" !
                            Мога да ти гарантирам, че по никакъв начин гръцкия екипаж НЕ БЕШЕ толериран от Организатора, не са от Солун, а от Комотини и им прави чест, че се пуснаха въобще в този клас при такава смазваща конкуренция
                            Единственото предимство, което имаха е, че знаеха по-добре "да смятат", т.е. тези карания със смятания ги имаше и в доста състезания в предишните години

                            Коментар


                            • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                              Тоше, с цялото ми уважение към теб ще ти кажа че на бялото черно не се казва,Макар след разговор с хора които са класици в оффроуда да ми бе обяснено че винаги е било тъка...Не гоня точки,нито пари ше взема,ама се дразня да съм шматка.В случая аз и Петър минчев сме такива(след разговор снего).ОЧЕВАДНИ фактори като-шорткътове и превишена скорост които се случваха пред НАС(и пред хората които следяха онлаин) не се признават,а след старта 2 ден на който той стартира преди нас и след сблъсъка с мотора той търсеше гума когато аз минах,и си мисля че минимум 20 минути е изгубил тогава и накрая е пред нас....е тва не ме кефи.По добре е да ни каже някой- вижте пичове,домакина трябва да има някой в 6-цата тва бих го приел.Повтарям-това е мнение на мен и Петър след дълъг разговор, след което аз реших да не идвам в Румъния,макар че мноо ми се кара.Аз съм си малко киселяк но съм бил винаги точен,и като се чувствам пре...н от домакина....не ми е на сърце.Пак повтарям уважавам твоя принос към офроуда ама тъка лесно се отказват замаени ентусиасти(като мен)
                              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                              Коментар


                              • До: "MACEDONIAN 1-st Rally Raid"

                                Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                                Тоше, с цялото ми уважение към теб ще ти кажа че на бялото черно не се казва...
                                Таньо, аз бях състезател, а не организатор... Зададох въпросите, които Минчев ми зададе, питах лично аз Ред Спот и гледам класирането...
                                Повтарям ти пак, няма логика да го прави това нещо Организатора, н е печели нищо, не е шовинист и националист и не виждам смисъла да го прави...
                                Хората, които бяха по контролите също ги познавам от 4 години и не са се "изкушавали" досега за издънки спрямо нас...
                                Не знам за кои класици в оффроуда говориш, но досега българите са били прецаквани яко три години подред единствено и само на "Еврос трофи"... и затова никой не ходи там...
                                На никое състезание в Атина, Евея и Солун не е имало деление на гърци и българи или на "наши" и "ваши" !
                                И още нещо, това ти е първо състезание навън, не можеш да вадиш генерални изводи за всички състезания в чужбина...
                                Разбира се, избора е твой и нищо насила не става и всеки сам решава къде ще си харчи парите, но ако не караш няма как да сравняваш...
                                Аз лично съм карал над 30 състезания в чужбина и на първите 10 все се чувствах прецакан...ама после ми дойде акъла

                                П.П.

                                Ще поискам от Ред Спот трака и ще го публикувам тук, а от Организатора ще поискам да ми сканира карнетите и тях също ще публикувам за да ги анализираме !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X