Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи приказки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

    Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
    ... Може ли малко повече инфо за това кога се подават заявките, каква е стойността им и сигурно ли е,че българският екипаж ще намери място в стартовия списък?
    Предварителни заявки се подават по всяко време ,към отговорника на АСО за съответния регион,за одобрение.
    Време за официална заявка се обявява в сайта на Дакар.
    --------------------------------------------------------------
    Ал. Иванов
    +359888561561

    Коментар


    • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

      Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
      Предварителни заявки се подават по всяко време ,към отговорника на АСО за съответния регион,за одобрение.
      Време за официална заявка се обявява в сайта на Дакар.
      Това е ясно, но може би въпроса ми не стана достатъчно ясен, а подобни предполагам ще има по пресконференциите, за да е ясно на феновете и масите. Имах предвид, че за всеки клас има квоти от участници, които обикновено не могат да поберат всички желаещи да карат в маратона. При подбора на участниците хората от АСО се съобразяват с предишните им участия и успехи, участия в международни състезания, опит в пустинята и т.н. Не съм сигурен дали това важи все още. Другата част на въпроса ми бе финансовата страна не само за амтомобила, но за участието с него и отделно евентуално предварителната физическа, психическа и всякаква необходима подготовка на хората за подобно състезание.
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

        Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
        Това е ясно, но може би въпроса ми не стана достатъчно ясен, а подобни предполагам ще има по пресконференциите, за да е ясно на феновете и масите...
        Разбрах точно въпроса ти но нека да отговоря на всичко това на пресконференцията.
        Съфорумниците ще бъдат информирани също.
        --------------------------------------------------------------
        Ал. Иванов
        +359888561561

        Коментар


        • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

          ОК, за съжаление няма да мога да съм там, но ...има време. Успех!
          Живей за всеки дъх!

          Коментар


          • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

            Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
            Виждам подготовкото върви с пълна сила и желая успех и надежден автомобил. Може ли малко повече инфо за това кога се подават заявките, каква е стойността им и сигурно ли е,че българският екипаж ще намери място в стартовия списък?
            Аз лично бих заложил на авторекламата в случая - ASO би трябвало да ударят тупана, че за пръв път ще карат българи и да пуснат нашите...

            Коментар


            • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

              Цялото инфо и отговори на всички въпроси тук
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                Открих грешата в отговора
                Живей за всеки дъх!

                Коментар


                • Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи приказки

                  Явно не ми се сърдите, затова утре ще се постарая да го заслужа.
                  Ще нося оптиката и ще ви дебна заедно с кмета.
                  Ицо-офроуд-бг-то после ще ме търси за кадри.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ
                    Явно не ми се сърдите, затова утре ще се постарая да го заслужа.
                    Ще нося оптиката и ще ви дебна заедно с кмета.
                    Ицо-офроуд-бг-то после ще ме търси за кадри.
                    Ми аз помолих Алекс за инфо и снимки след презентацията. Следва, по канален ред, оспамване на всичкото медиа дето е в базата данни ...

                    Коментар


                    • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

                      Първоначално публикуван от izo4x4
                      Ми аз помолих Алекс за инфо и снимки след презентацията. Следва, по канален ред, оспамване на всичкото медиа дето е в базата данни ...
                      Значи ще имаш и без спам.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

                        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ
                        Значи ще имаш и без спам.
                        А бе спамът е задължителен...

                        Коментар


                        • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

                          Утре някой ще ходи ли пред общината на представянето? Аз смятам да отида...дайте по рано да се видим някъде...

                          Коментар


                          • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

                            Идвай, 10...часа там някъде.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

                              Пожелавам много безаварийни километри!Ще следя денонощно протичането на вашето участие!!!

                              Коментар


                              • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

                                Саше гледах ви по Нова дано всичко се нареди по-добре от колкото очаквате

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X