Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи приказки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Това е идея. Аз бих си купил шапка, фанелка, и/или стикер с логото на отбора.
    И аз!
    0+

    Коментар


    • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

      Радвам се,че въпреки някои коментари,изказвания,мнения и критики участието на наш,български екипаж на Дакар е на път да се осъществи!
      Успешна подготовка и без проблеми да застанете на старта(да щадите колата,че има много време дотогава,ей)!Пък после каквото сабя покаже...най-важното е да се върнете живи и здрави!

      П.П. Ясно е,че екипът е максимално "изпилен"-ще има ли кой да ни държи в течение от мястото на събитието?
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

        И аз

        Коментар


        • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
          Радвам се,че въпреки някои коментари,изказвания,мнения и критики участието на наш,български екипаж на Дакар е на път да се осъществи!
          Успешна подготовка и без проблеми да застанете на старта(да щадите колата,че има много време дотогава,ей)!Пък после каквото сабя покаже...най-важното е да се върнете живи и здрави!

          П.П. Ясно е,че екипът е максимално "изпилен"-ще има ли кой да ни държи в течение от мястото на събитието?
          Може и да се намери...

          Коментар


          • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

            Респект за куража!
            Щастлив съм, че имаме отбор в Дакар, пожелавам финиширане.
            Успех!

            Идея: Има страхотни "ДАКАР" шалове, ще сте уникални ако направите подобни с знака на бълкарския отбор.
            VARADERO SD2

            Коментар


            • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
              Направете "фенски" лепенки с логото на Дакар и името на отбора.
              Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
              Умно... Фланелки и шапки също стават - не се съмнявам, че цяла Варна ще си купи от тях, форумът също. Т.е. могат да се продават, а парите да помагат, колкото и да са.
              Това е страхотна идея ,чрез която може да се подпомогне финансирането на отбора.
              Ще обмислим вариант и дизаин ,съобразен с правилника на АSO. Готовите модели ще обсъдим отново с всички Вас от форума.
              Благодаря за идеята.
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                Това е страхотна идея ,чрез която може да се подпомогне финансирането на отбора.
                Ще обмислим вариант и дизаин ,съобразен с правилника на АSO. Готовите модели ще обсъдим отново с всички Вас от форума.
                Благодаря за идеята.
                Ми аре да ги почваме. Първо аз си купувам три за мене, а пък мога и да помогна с продажбите, имаме опит с модна къща оф-роуд бг ))...
                Сериозно, ще участваме на няколко събития т.г. така че помагаме с каквото можем...

                Коментар


                • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  Ми аре да ги почваме. Първо аз си купувам три за мене, а пък мога и да помогна с продажбите, имаме опит с модна къща оф-роуд бг ))...
                  Сериозно, ще участваме на няколко събития т.г. така че помагаме с каквото можем...
                  Пишете ме мен и сина 2бр комплекта купувам.

                  Коментар


                  • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Направете "фенски" лепенки с логото на Дакар и името на отбора.
                    Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                    Умно... Фланелки и шапки също стават - не се съмнявам, че цяла Варна ще си купи от тях, форумът също. Т.е. могат да се продават, а парите да помагат, колкото и да са.
                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Това е идея. Аз бих си купил шапка, фанелка, и/или стикер с логото на отбора.
                    +?
                    ... и УСПЕХ
                    Око за око и светът ще ослепее

                    Коментар


                    • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                      Мисля, че и от другите основни форуми биха се присъединили към една идея за такава помощ. Всеки фен,според мен, би си купил.
                      Просто като се изчисти дизайна и цената, така че да има "финансов" смисъл за "алексите", може да се постави по една залепена тема във всеки форум, за да е видима за всеки посетител.
                      Организация за изпращане по куриер е правена.
                      Може и във форумния сайт за електронно пазаруване да се сложи.
                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                        Това с фланелките е супер идея и с удоволствие ще закупя от всичко.

                        Коментар


                        • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                          за фланелките стана ясно че ще има желаещи да си купят, аз също искам.....
                          Мисля че на всички ще е интересно да узнаям докаде стигна с подготовката на колата,тествана ли е вече, ако може да споделиш нещо повече за тунинга по FJ-я...
                          ако има и снимки, ще е още по добре.

                          УСПЕХ......Алекс.

                          Коментар


                          • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                            Както бях обещал предлагам няколко варианта на фланелки с различни надписи .Очаквам Вашето мнение за избор.Цветовете ще бъдат черен и пясъчно кафяво/цвят сахара/

                            rear view





                            front view

                            ляв ръкав
                            --------------------------------------------------------------
                            Ал. Иванов
                            +359888561561

                            Коментар


                            • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                              Квото направиш ще си купим.
                              Както казах от всичко поръчвам по 2 броя.Успех.

                              Коментар


                              • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                                15, но сякаш 16 ми допада повече...
                                Алекс, знам, че е по-трудно за изпълнение, но би било добре, някъде да фигурира и трибагреника.
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X