Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Дакар" 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Дакар" 2010

    Да го пуснат от Румъния през България и Турция за Египед и така до Дакар ще ми е най-хубаво на мене ама няма как да стане.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • До: "Дакар" 2010

      Много е красиво в дивата Южна Америка.
      Но сърцето на "Дакар" си е в Дакар.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • До: "Дакар" 2010

        Само по себи си говори и статистиката за смъртните случаи, няма отвличания, няма свободна стрелба по машините и райдърите а и самите пилоти си казват че обстановката е коренно различна в Америка баш си като на съзтезание а не като сървайвър, сигурноста си е сигурност и предполагам точно това ще надделее. А и ако съм пилот в Африка не искам съдбата ми да се решава от някой скучаещ бедуин.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • До: "Дакар" 2010

          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
          Само по себи си говори и статистиката за смъртните случаи, няма отвличания, няма свободна стрелба по машините и райдърите а и самите пилоти си казват че обстановката е коренно различна в Америка баш си като на съзтезание а не като сървайвър, сигурноста си е сигурност и предполагам точно това ще надделее. А и ако съм пилот в Африка не искам съдбата ми да се решава от някой скучаещ бедуин.
          Мнението на сезона! +100 за последното изречение...

          Коментар


          • До: "Дакар" 2010

            Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
            Мнението на сезона! +100 за последното изречение...
            Съгласен съм, ама нека го преименуват тогава и да махнат бедуина от логото на ралито, че става кофти. Утре ако решат да го провеждат това рали в задполярния кръг при ескимосите пак ли ще са с лого на бедуин? Не мА кефи тъй.

            Коментар


            • До: "Дакар" 2010

              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
              Съгласен съм, ама нека го преименуват тогава и да махнат бедуина от логото на ралито, че става кофти. Утре ако решат да го провеждат това рали в задполярния кръг при ескимосите пак ли ще са с лого на бедуин? Не мА кефи тъй.
              Марката си е марка, както неведнъж казвах - и на луната да е пак ще е "Дакар". Що се отнася до емблемата, може да е гаучос...

              Коментар


              • До: "Дакар" 2010

                Масово реномирани марки са се изнесли отдавна в Китай, това не ги прави по малко реномирани, нали? Или като нема лъвове в България(освем в зоопарка) дай да си сменим герба. Който не е стъпвал в арабска държава просто си няма напредстава за каква дивотия иде реч.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • До: "Дакар" 2010

                  Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                  Масово реномирани марки са се изнесли отдавна в Китай, това не ги прави по малко реномирани, нали? Или като нема лъвове в България(освем в зоопарка) дай да си сменим герба. Който не е стъпвал в арабска държава просто си няма напредстава за каква дивотия иде реч.
                  като направиш +1000 те напивам в кръчмата на ъгъла до безпаметност!

                  Коментар


                  • До: "Дакар" 2010

                    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                    като направиш +1000 те напивам в кръчмата на ъгъла до безпаметност!
                    Става, ама много чакане измисли некакъв по лесен повод.

                    Сори че създавам работа на модераторите, ако не ги мързи нека ми изтрият простотиите.
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • До: "Дакар" 2010

                      Стига сте спороли излишни ядове си докарвате Чудя се кога ше има и българско участие на такова голямо мероприатие като Дакар Дано да е скоро.Поздрави
                      Make a Wish!

                      Two parts: Sometimes Losse/Sometimes Win

                      Коментар


                      • До: "Дакар" 2010

                        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                        Става, ама много чакане измисли некакъв по лесен повод.
                        Ти па на колко години си, че си търсиш повод. а и навърте 300

                        Верно ако прекаляваме модовете да ни почистят

                        Коментар


                        • До: "Дакар" 2010

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Чагин е Чеченец!!! Работил е, по неговите думи "революционер" сещай се какъв е бил. Това не омаловажава факта че за 6 ти път печели.
                          Свободно съчинение, Яворе!

                          (За протокола): Чагин е от руско-татарски произход. Роден е в Набережные челны. След всяка победа го посрещат на летище "Бегишево" - летището на Наб.Челны.

                          Коментар


                          • До: "Дакар" 2010

                            Ето видео...да ви текат лигите и да се облизвате







                            Коментар


                            • До: "Дакар" 2010

                              Първоначално публикуван от DevilWish Преглед на мнение
                              Стига сте спороли излишни ядове си докарвате Чудя се кога ше има и българско участие на такова голямо мероприатие като Дакар Дано да е скоро.Поздрави
                              Наистина-какво мислят сведущите хора-има ли реална възможност сравнително скоро да има наши участници в Дакар-а...
                              много автомати-слаби резултати!

                              Коментар


                              • До: "Дакар" 2010

                                Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                                Наистина-какво мислят сведущите хора-има ли реална възможност сравнително скоро да има наши участници в Дакар-а...
                                Има, има едни скромни 100 хиляди евро ги делят от сефтето..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X