Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
    Оставам с впечатление, че в клас ''Стандартен'' карат професионални състезатели на световно равнище, които освен всичко останало, в трудовите им книжки пише
    ''Професионален състезател по траял'' .
    Абе хора, я се опомнете!
    Нали идеята на тези състезания е, да се съберем, да си починем, да се изкефим, да хапнем и пийнем и да се наговорим на глупости. Май забравихте, че за всички нас това е ХОБИ, не професия. Ако вместо отпочинали, от такъв уикенд се прибираме изнервени, ДА ТИ ЕБА И ХОБИТО...
    Ай поспрете се малко, става ли?
    Никъде , никой няма право да оспорва решението на съдията , който не му харесва да се оплаче ... на арменския поп ... Кадрите от камерата показват началото и края на засеченото време , часовника на камерата не може да се манипулира без значение дали ще спираш и пускаш камерата .
    Послушайте Борко , взе да ни писва от "професионалисти" , омръзна ни всеки път да гледаме един и същи цирк ...
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #77
      От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

      Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]928484[/ATTACH]

      Най симпатичния участник
      Сладурка малка Любимка ми е!

      Коментар


      • #78
        От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

        Здравейте, много е жалко всичко, което се случва и ако до вчера се хвалех на всички мои приятели, че веднъж месечно, за един уикенд, се чувствам горд, че съм българин и имам честа да прекарам този уикенд сред хора, които си помагат и са задружни и винаги ги давах за пример ... Ей на ... Вече съжалявам, че съм част от всичко това!!!
        Не членувам и няма да съм член на никой клуб, точно поради тази причина. Точно заради тези "дребни душички", които винаги ще имат оправдания и ще обвиняват някой за техният неуспех.
        Преди време прочетох една сентенция, която ми идва сега на ум и искам да я споделя с Вас ... или поне с тези, които ще я разберат - "Най-важното нещо в живота е не триумфа, а битката; важното е, не да си победил, а да си се борил добре"

        Не успях да кача видеото тук във форума, затова го качих в Youtube. Ето как се кара без скоростен лост половин състезание (счупен в основата) - https://youtu.be/L4d8AwGofxg
        Only The Best Is Enough!!!
        Lada Niva - LZ5JU / LZ7C
        Апартаменти Панорама
        www.pamporovo.ooo

        Коментар


        • #79
          От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

          Вече след качването на целия клип се вижда че всичко си е напълно по правилата и времето вкарано в съдииската карта е 1:1с това на клипа. Едно Извиняваи ВАЛЕРКА е напълно достатъчно, защото бяхме перфектни. На 35гр жега и с 11 човека група си беше героизъм. Допуснали сме 3 грешки които съм коригирал на момента а се следили 500врати което си е класа. Благодаря на повечето от стандартен клас които наистина бяха дошли да се забавляват. БЛАГОДАРЯ с вас се чувствам супер.

          Коментар


          • #80
            От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

            Дака,не се трови! Някои хора идват на тези състезания само да се заяждат и да избиват комплекси. Просто ги е яд, че ги отупа с едно жигули, а те видиш ли са едни големи състезатели, дето се вика ВЕТЕРАНИ в офроуда. Трябва да им ставаме прави. По принцип знаеш че не харесвам руска техника, но съм ти голям фен.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #81
              От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

              Защо в Прото и Модифициран няма такива драми и мерене на пишки? Единствено в стандарт все нещо не им е наред и някой ги е прецакал. Все в канчето на другия да погледнат. Скандали и сръдни. Грозно е, че споделят едно хоби, а се карат като цигани на пазар.Как си я представяте вие пред очите на 100 човека Валери или който и да е друг съдия да остави екипаж в зоната 30 минути?

              Коментар


              • #82
                От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                Едно Извиняваи ВАЛЕРКА е напълно достатъчно, защото бяхме перфектни.

                ИЗВИНЯВАЙ ВАЛЕРКА!

                Но не, не бяхте перфектни, имаше и грешки, които най-вероятно са били несъзнателни, или вследствие на напрежението. Но за тях мога да ти говоря наживо, тук не искам да всявам паника.

                Посипвам си главата с пепел, въглени, шкембе чорба, и за следващото състезание ще си нося розови очила, за да не дразня с черногледите си съмнения деликатната офроуд общност.

                При следващата ни среща ще те черпя бири и мезета за компенсация.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #83
                  От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                  Грешките бяха точно три и не лично мои но ние сме екип. Коригирал съм ги на момента. Да спомена ли че на Вини на сина му му прилоша и изобщо не можеше да ни помогне, да спомена ли че аз работих два дена с кръвоизлив от носа и едвам чаках да свърши състезателния ден. Може и да сме допуснали елементарни грешки но не сме ги разбрали изобщо. Жегата, 11 екипажа група и вашите мрънкания тотално ни изтощиха. Ако е имало нещо е било напълно неволно и даже не сме разбрали.
                  Последно редактирано от valerisuper; 30-08-17, 19:27.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                    В Прототип състезанието беше страхотно за което благодаря на всички организатори съдий и състезатели.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      ИЗВИНЯВАЙ ВАЛЕРКА!

                      Но не, не бяхте перфектни, имаше и грешки, които най-вероятно са били несъзнателни, или вследствие на напрежението. Но за тях мога да ти говоря наживо, тук не искам да всявам паника.

                      Посипвам си главата с пепел, въглени, шкембе чорба, и за следващото състезание ще си нося розови очила, за да не дразня с черногледите си съмнения деликатната офроуд общност.

                      При следващата ни среща ще те черпя бири и мезета за компенсация.
                      Има все пак достойни колеги! Поздравявам те, за което, Коле! Хора сме и всеки греши, но нека все пак бъдем добронамерени и позитивни един към друг. Много по-лесно ще се случва всичко. Адмирации от мен.
                      Only The Best Is Enough!!!
                      Lada Niva - LZ5JU / LZ7C
                      Апартаменти Панорама
                      www.pamporovo.ooo

                      Коментар


                      • #86
                        От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                        Имам едно предложение, което ми мина през ума току що. Какво ще кажете, ако всички състезатели се събираме за минута със съдиите, след приключване на всяка една зона, и да обсъждаме заедно, кой от какво не е доволен, и кой какви претенции има. Смятам, че очи в очи ще се разберем, като мъже, каквото и да има и няма да се хвърлят празни приказки и съмнения и да се излагаме пред цяла България.
                        Only The Best Is Enough!!!
                        Lada Niva - LZ5JU / LZ7C
                        Апартаменти Панорама
                        www.pamporovo.ooo

                        Коментар


                        • #87
                          От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                          Първоначално публикуван от lz5ju Преглед на мнение
                          Имам едно предложение, което ми мина през ума току що. Какво ще кажете, ако всички състезатели се събираме за минута със съдиите, след приключване на всяка една зона, и да обсъждаме заедно, кой от какво не е доволен, и кой какви претенции има. Смятам, че очи в очи ще се разберем, като мъже, каквото и да има и няма да се хвърлят празни приказки и съмнения и да се излагаме пред цяла България.
                          То и сега си го има .Ти не се ли подписваш на съдийския лист.
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                            Така е, съгласен съм. Но в конкретния случай, ако се бяхме събрали и Колето, Иван Попов, Румбата и който и да е ми бяха казали с какво не са съгласни, сядаме, гледаме камерата, и всичко приключва и решаваме на място.
                            Аз се подписвам, че съм съгласен с моето каране и с това как е отразено от съдията. А не за моите претенции към отразяването на представянето на колегите. От тук изхождам.
                            Only The Best Is Enough!!!
                            Lada Niva - LZ5JU / LZ7C
                            Апартаменти Панорама
                            www.pamporovo.ooo

                            Коментар


                            • #89
                              От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                              Първоначално публикуван от lz5ju Преглед на мнение
                              Така е, съгласен съм. Но в конкретния случай, ако се бяхме събрали и Колето, Иван Попов, Румбата и който и да е ми бяха казали с какво не са съгласни, сядаме, гледаме камерата, и всичко приключва и решаваме на място.
                              Аз се подписвам, че съм съгласен с моето каране и с това как е отразено от съдията. А не за моите претенции към отразяването на представянето на колегите. От тук изхождам.
                              Всеки амаааа всеки участник има право да подаде контестация .....Колето що не подал... Румбата що не е подал.... Иван Попов е подавал на други състезания що не е подал .Не сериозно след като си мълчали до награждаването ся да лаят подир един или друг съдия .
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • #90
                                От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                                Няма ли да качите някоя снимка
                                Газ 69 2.4i
                                Густо майна, пътят свърши !!!
                                GSM: О895 7О6О59

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X