Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Стояне, иска ми се да дискутираме новото(поне за мен) в организацията на вратите в зоните.
    А то е, че сте сложили подходи към вратите. По принцип няма лошо, но това, че съборен кол или скъсана лента от подхода към вратата те лишава от правото да атакуваш вратата. Получава се ситуация все едно си съборил кол на вратата с предна гума.
    Според мен би трябвало съборен кол от подхода да се брои просто като кол(10 точки), и само кол на вратата да си се брои за половин врата(съборено със задна гума), или без право на тази врата, ако е с предна гума.
    Така сега се получава, че има врата от няколко кола, и даже от ленти.
    Не е домислено според мен.

    Имам и още други неща за критикуване, но нека първо да изговорим тази ситуация.
    Колееее пак се изказваш неподготвен .Подхода е част от вратата .На брифинга Стоян ясно го каза че не трябва да се нарушава целоста на подхода иначе губиш вратата. На мен ми хареса това решение на Стоян .От някаква супер лесна врата се получава бая-бая трудна ...че и на търкало отива понякога....
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • #62
      От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

      Това съм го пропуснал, просто по мои си причини не бях на брифинга.
      Извинявам се за въпроса.
      Обаче се получи така, че за някои екипажи съборен кол от подхода им струваше "половин врата", а за други-цяла.
      Неуточнение, недоглеждане, грешка(човещинка), или каквото и да е друго, обаче си е факт.

      Остава си и съмнението за спрян хронометър на единия екипаж.
      Дали пак неволно, или волно, но поне 20 човека се изказаха, че съответния джип е бил в зоната поне 25 минути, но му се записаха 13:04. Или нещо такова...
      Естествено-няма доказателства, защото никой не е правил паралелно засичане на времето, но всички които бяха около зоната бяха напълно убедени в превишаването на времето.

      Пилота на този джип каза, че имал клип от Go pro монтирано в джипа. Ако го публикува в необработен вид-всичко ще излезе наяве.

      Иначе състезанието като организация, трудност и всичко друго си беше както винаги на ниво. За това мога само да поздравя Стоян, Зари и другите които се нагърбиха да направят състезанието.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #63
        От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Това съм го пропуснал, просто по мои си причини не бях на брифинга.
        Обаче се получи така, че за някои екипажи съборен кол от подхода им струваше "половин врата", а за други-цяла.

        Проблема дойде от "топ съдията" Валерка Бисерова.........явно и тя е пропуснала брифинга!?
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • #64
          От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

          Клипа вече е качен във феисбук, мисля че доста доброжелатели го видяха. Данчо обеща да го качи и тук, Коле хубаво го изгледаи сам реши какво трябва да направиш, с Иван Попов и Манолеви бяхте главните подстрекатели. Както ми се издигна в очите на Верея трофи тилкова ниско ми падна.

          Коментар


          • #65
            От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

            Вальо, не ми пука в кои очи се издигам или падам. Всъщност, пука ми, но ти не си от тези хора които са важни за мен. Нищо лично, все още те броя за приятел, просто ти не си ми от хората за които ми е важно да ме харесват.
            Но просто когато 20 и повече човека са с убеждение, че Данчо беше доста повече време в зоната, включително и моето такова, съм склонен да си мисля, че ние сме прави.
            Ще се радвам, ако съм крив, но нека да видим клипа.

            И да знаеш-не съм подстрекател, даже доста въздържах колегите от други действия. Даже им казвах да прочетат правилника за да видят, че не са прави за някои неща, но това е за друг разговор.
            Чакам клипа.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #66
              От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21105440_1917317708507750_7909760039129352200_n.jpg
Прегледи:1
Размер:51.6 КБ
ID:5765422Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21106555_1917317678507753_7205660307828148437_n.jpg
Прегледи:1
Размер:51.5 КБ
ID:5765423

              Коментар


              • #67
                От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                Клип Вальо, не снимки.
                Нали се сещаш...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #68
                  От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                  Това е от камерата на ФОТЕВ във нивата СТАРТ 16 05 ФИНАЛ 16 19 това от неговата камера на моя хронометър времето беше точно 13 54 това е описано в съдииската карта .сами си го смятаитя а ще помоля Фотев да качи целия клип,

                  Коментар


                  • #69
                    От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                    Ако се правиш на неразбрал-искаме да видим клипа. По-точно всичко отстарта до финала, без прекъсвания.
                    Ако аз съм кривия-публични извинения, и бира на следващата среща.
                    Ако не съм-ще видим.
                    Ама дано да греша, че ще е гадно, ако не.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                      Великите офроудъри, що не се спрете с тия спорове. Заради такива като Вас хората започнаха да не идват по състезания.
                      И на мен ми писна да ме снимат с камери и да ми засичат времето.
                      Последно редактирано от Пламен Исаев; 29-08-17, 21:07.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                        Пламене, ако беше на състезанието нямаше да говориш така.

                        А отлива от състезанията се дължи на друго. Отчасти и на споровете, но те са малка част.
                        Очаквам в скоро време западането на шампионата, и връщане към старото положение-единични състезания, без никаква обвързаност. Което ще е лошо, траялния шампионат е най-хубавото което се е случвало в българския офроуд досега.

                        Но нали все аз съм черната овца(ма не пука грам)-все аз съм действащо лице в щекотливи спорове. На терен всички се възмущаваха, всеки беше остър, но никой(или почти никой) не посмя да каже на Вальо, че има нещо нередно. Само, ако беше на място да чуеш какво си приказваха хората... И сега-само аз съм черния, и се смразяваме с Вальо и Данчо, но аз съм си такъв-може и да съм много вътре, но си държа на справедливостта.

                        Нейсе...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                          Пламене много по лошо е ,стандартния клас в траяла е на дъното по жалък не съм го виждал.Злоба,завист ,разделяне на групички ,следене на всеки екипаж,всеки се разхожда с хранометър и паралелно засича време .снимки от всяка зона врата ,след всеки финиширал идат поне трима да ти кажат за всички допуснати нарушения .след всяко финиширане от вражеския лагер се идва и се гледа какво се пише да не стане грешка.Вече не можеш да пишеш наказание просто еи така. започва едно спорене фантазията ти е бедна и се питаме защо никои не иска вече да чува за съдииство в стандартен клас .На пръстите на една ръка могат да се изброят съдии които могат да се справят .при направена забележка или вписване на наказание се почва едно звънене на организатори .други започват да си качват машините на платформите абе фантазията ти е бедна .ЖАЛЪК ЖАЛЪК стандартен клас къде сбъркахме ,ОРГАНИЗАТОРИ СЪДИИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                            В организаторите не е, състезанието си имаше всичко и ред и дисциплина. Състезателите са изнервени от нещо явно. И дайте тоя клип с лада нива че действително е интересно да се види.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                              Оставам с впечатление, че в клас ''Стандартен'' карат професионални състезатели на световно равнище, които освен всичко останало, в трудовите им книжки пише
                              ''Професионален състезател по траял'' .
                              Абе хора, я се опомнете!
                              Нали идеята на тези състезания е, да се съберем, да си починем, да се изкефим, да хапнем и пийнем и да се наговорим на глупости. Май забравихте, че за всички нас това е ХОБИ, не професия. Ако вместо отпочинали, от такъв уикенд се прибираме изнервени, ДА ТИ ЕБА И ХОБИТО...
                              Ай поспрете се малко, става ли?
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • #75
                                От: Зверино 4х4 Екстрийм 2017 /26-27 август/

                                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                                Вече не можеш да пишеш наказание просто еи така
                                Валери много ясно,че не можеш да пишеш наказание "просто ей така"?! Има си правилник и той е за да се спазва.. Ако някога си писал наказание "просто ей така" си е срамота и не зная как въобще го казваш при това с възмущение..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X