Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

    Искам да изясним един проблем:на Росен Самурая не отговаря на изискванията за Модифициран,но беше допуснат да кара в предишните състезания.Казах му,че при нас ще може да кара само ако си удължи рамата над задния мост.
    Т.е. аз ли ще съм лошият или ще се спазват изискванията.

    Коментар


    • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
      Искам да изясним един проблем:на Росен Самурая не отговаря на изискванията за Модифициран,но беше допуснат да кара в предишните състезания.Казах му,че при нас ще може да кара само ако си удължи рамата над задния мост.
      Т.е. аз ли ще съм лошият или ще се спазват изискванията.
      По мое мнение, Росен още няма опит за да кара в Прототип. Рамата не съм гледал колко не достига до задния мост. Хората извършили технически преглед са преценили, че става за клас Модифициран и на Сливен и на Лазарово. Аз лично съм да кара в Модифициран.

      Коментар


      • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

        Ами тогава аз ще му направя прегледа,то и без това ми се носи славата на най некорумпиран съдия.С Борко сме на линия и без коментари.....

        Коментар


        • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

          Пламене сподели кое точно от неговото тех състояние не отговаря за модифициран ,рано му е още на Росенчо за по високия клас ,а е вкарал толкова пари в машината уважаваите труда му ,всеки състезател ни е ценен дори и ГЕМАКСА

          Коментар


          • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

            Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
            Пламене сподели кое точно от неговото тех състояние не отговаря за модифициран ,рано му е още на Росенчо за по високия клас ,а е вкарал толкова пари в машината уважаваите труда му ,всеки състезател ни е ценен дори и ГЕМАКСА
            Рамата му отзад е скъсена преди задния мост.
            Не ме разбирайте погрешно-аз нямам нищо против Росен,дори ще се радвам да дойдат да ни уважат,но се чуват приказки от състезатели от този клас,че ако го пуснем да кара ще има контестации.

            Коментар


            • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

              Моето мнение,че правилника трябва да се спазва и е редно Росен да си удължи рамата,за да няма поводи за жужене.Има време до старта в Лясковец за отстраняване на такива проблемни моменти.
              ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

              Коментар


              • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                Не е само машината на Росен ,която не отговаря на изискването.Освен рама трябва да има и купе

                "2. Рама, купе
                Машините в този клас могат да бъдат модифицирани, но трябва да имат рама и фабрично купе или оригиналната самоносеща конструкция. Минималната дължина на купето заедно с рамата трябва да бъде не по-малка от разстоянието между предния и задния мост, а минималната ширина не по-малка от разстоянието между вътрешната част на гумите от една ос. Виж илюстрацията: "

                Доколкото си спомням Росен си беше удължил рамата,но купето...толкова ли е трудно да се монтират два калника от Самурай и един заден капак.

                Съгласен съм ,че Росен не е готов за прото и, че направихме компромиси ,за да не загубим състезатели ,но нека пък те не се възползват от това !

                И за да не се тълкуват кой както му е удобно ,нека пуснем примерни снимки как трябва да изглеждат машините в модифициран/както в темата за RFC/ .

                пп Аз също нямам нищо против Росен ,напротив радвам се ,че има мераклии като него.

                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                  ДА ,знае се за рамата на Росен че е по къса с няколко сантиметра до задния мост, направена му е забележка ще коригира нещата но проблема е че има още доста състезатели с леки корекции.за нас ОРГА ТИМА безопасноста на състезателите е на 100 процента затова наблягаме изцяло на КАСКИ,КОЛАНИ КЛЕТКА ,ПОЖАРОГАСИТЕЛ КОИТО ВСЕКИ СЪДИЯ ТРЯБВА ДА МУ Е НАЛИЧЕН И ИЗПРАВЕН,искаме след всяко обръщане да виждаме състезателите живи и здрави ,ако това се случва и СЛАВА НА БОГ това се е случвало винаги и след доста зрелищни обръщания значи сме си свършили перфектно работата.а проблемите с рами .мостове кабини ще ги коригираме в движение пропуските не са фрапиращи.

                  Коментар


                  • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    Не е само машината на Росен ,която не отговаря на изискването.Освен рама трябва да има и купе

                    "2. Рама, купе
                    Машините в този клас могат да бъдат модифицирани, но трябва да имат рама и фабрично купе или оригиналната самоносеща конструкция. Минималната дължина на купето заедно с рамата трябва да бъде не по-малка от разстоянието между предния и задния мост, а минималната ширина не по-малка от разстоянието между вътрешната част на гумите от една ос. Виж илюстрацията: "

                    Доколкото си спомням Росен си беше удължил рамата,но купето...толкова ли е трудно да се монтират два калника от Самурай и един заден капак.

                    Съгласен съм ,че Росен не е готов за прото и, че направихме компромиси ,за да не загубим състезатели ,но нека пък те не се възползват от това !

                    И за да не се тълкуват кой както му е удобно ,нека пуснем примерни снимки как трябва да изглеждат машините в модифициран/както в темата за RFC/ .

                    пп Аз също нямам нищо против Росен ,напротив радвам се ,че има мераклии като него.

                    Тонка да споменавам ли за други състезатели за който никой нищо не казва?Захванахте се с Росен защото всички наплашени.От цялата работа росен си сложи удължение отзад на самурая.Не му дава никакво предимство че му е намалено купето.Има калници а на всичкото отгоре АВТОМОБИЛА ИМА ВАЛИДЕН СТИКЕР ЗА ТЕХНИЧЕСКИ ПРЕГЛЕД.
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                      Нещо не мога да схвана смисъла....
                      Нека всички да дойдат и да карат ,само да не се класират на челни позиции ,че после някой конкурент
                      може да има претенции...
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                        Може да са орязани ,но калници има ,липсва само един заден капак/врата.
                        Толкова ли е трудно ?
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                          Само предни калници им липсват

                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                            Сериозни машинки,само за нашите ширини са

                            Коментар


                            • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                              Просто пример за сериозно модифицирани машини ,които могат да отговарят на изискванията за клас модифициран .И никой "копче " да не може да ти каже !


                              Ето и пример за седалка дълбоко рекаро ,отговаряща на изискванията.За информация са закупени
                              2бр по 20 лв от БМВ Е 34 ,намерих ги на вторични .
                              Смятам ,че са по-здрави от китайските спортни седалки ,за жалост са и по -тежки .
                              Монтажа ми отне един ден,колана го имам отпреди -40 лв.
                              Изпрах си ги лично и дадох протритото на тапицер-15 лв.
                              Както казва Кольо -има ли желание ,има и начин.
                              Прикачени файлове
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                Може да са орязани ,но калници има ,липсва само един заден капак/врата.
                                Толкова ли е трудно ?

                                Еми Антоне разхледай самурая на росен и тази витара ми кажи многото разлики моля те.
                                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X