Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

    Ники ,добре дошъл.
    Както казва Борко ,нека има представители от трите класа .
    Даже тези ,дето най-много ревът /шегувам се /.
    Нека да пишат тук ,за да сметнем бройката ,да не да не ни събере хотела
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • #77
      От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

      Мисля, че тук е момента да се отвори една тема, в която всеки от форума, който иска да даде по някой лев, като например-10-20-50лв. Няма да са проблем, кой колкото обича.И да се знае, че тези пари отиват за шампионата.Отделно и спонсорите,и фирмите ще се впишат в тази тема.Така могат да се подпомогнат тези състезания. А и участниците да имат хъс за първите места, и да карат всяко състезание!
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • #78
        От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

        Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
        Според мен, на тази среща трябва да присъстват не само организатори.
        На срещата трабява да присъстват представители на клубовете, които организират състезанията. В крайна сметка това са хората отговорни състезанията да се случват и решенията е нормално да се взимат от тях.

        Като гости ще присъстват и няколко от съдиите, които са участвали във всички състезания. Съдиите имат какво да кажат поради опита, който са придобили през годината и погледът им вътре в тасетата.

        Относно състезатели, няма как да дойде всеки, който пожелае. Затова е и тази тема да се дадат смислени предложения и препоръки от участниците. Те ще бъдат разледани и обсъдени от организаторите ще участват в избистряето на Траялен шампионат 2015, но не може да се очаква състезателите да диктуват правилата. Клубвете предлагат календар, правилници и уловия, който се припознае в това което се предлага се съгласява с него и участва.

        Както предлага Антон, ако се излъчи по един представител от клас, защо да не присъстват като гости? Но аз имам опасения, че по един представител ще може да изрази мението на всичките 85 екипажа от предния сезон. 85 екипажа, 85 различни мнения.

        Коментар


        • #79
          От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

          Първоначално публикуван от Пламен Златарев Преглед на мнение
          На траялно състезание "Лазарово 2008", сегашната спортна злоба беше само спортен хъс,правилникът беше една страница и имаше много романтика и емоция!
          Е ,те това е разликата!
          Кинтите развалят всяка добра идея!
          https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
          Ако се оставим на тази романтика от 2008 няма да се развиваме. От тогава досега траялът, като дисциплина се е променил съществено. Тогава всеки караше, кой с каквото има, за безопастност изобщо и дума не може да става. Това е ниво на местно състезание със състезатели от околността или както обичате да казвате "селска кушия". Това естестено е поставило началото и за времето си е било най-хубавото състезание, но сега сме 6 години напред.
          Последно редактирано от Стоян Францов; 02-11-14, 10:35.

          Коментар


          • #80
            От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

            Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
            Според мен, на тази среща трябва да присъстват не само организатори.
            Ще стане говорилня! Аз лично не вярвам в демокрацията и плурализма, но това няма значение.

            п.п. надявам се организаторите да ме поканят на срещата
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #81
              От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

              Мислех да не пиша ама пак гледам мрънка се за едно и също.
              1.Поредност на вратите
              2.Време за преминаване
              3.Половин или цяла врата.
              Аз като слаб състезател който кара главно половинки (толкова си мога) съм ЗА да ги има ама да се зачитат когато се вижда че екипажа се опитва да вземе нормално дадена врата.
              Поредноста на врати е голяма глупост.Казах го на стоян много отдавна губи се смисала на зоните.Така си стават малки затворени трасета.
              Времето за преминаване според мен е що годе добре.Защото пък много време започва се с едни я ела да поговорим стой има еди какво си.А няма движение.
              Изминалия шампионат беше интересен но пак направихте издънката с правилника.Светльо се усети и попита защо има промени посред сезон.
              За сбирка да се говори за правилник не виждам защо да ходят участници тях никой не ги ебава за нещо такаче няма смисъл.Евала правя на хора като Борко,Пламен и Зари борят се за кефа на участниците.Правят се вече трасета като за определени коли а другите да..........
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • #82
                От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

                Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                Мислех да не пиша ама пак гледам мрънка се за едно и също.
                1.Поредност на вратите
                2.Време за преминаване
                3.Половин или цяла врата.
                Аз като слаб състезател който кара главно половинки (толкова си мога) съм ЗА да ги има ама да се зачитат когато се вижда че екипажа се опитва да вземе нормално дадена врата.
                Поредноста на врати е голяма глупост.Казах го на стоян много отдавна губи се смисала на зоните.Така си стават малки затворени трасета.
                Времето за преминаване според мен е що годе добре.Защото пък много време започва се с едни я ела да поговорим стой има еди какво си.А няма движение.
                Изминалия шампионат беше интересен но пак направихте издънката с правилника.Светльо се усети и попита защо има промени посред сезон.
                За сбирка да се говори за правилник не виждам защо да ходят участници тях никой не ги ебава за нещо такаче няма смисъл.Евала правя на хора като Борко,Пламен и Зари борят се за кефа на участниците.Правят се вече трасета като за определени коли а другите да..........
                Асенчооо тъз тема е за мрънкачи....Каквото направят организаторите това ще караме.Преди състезание организатора публикува правелник ....ако си съгласен със него отиваш и караш ако не си тегпиш една майна и отиваш за риба ......
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • #83
                  От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

                  Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                  Асенчооо тъз тема е за мрънкачи....Каквото направят организаторите това ще караме.Преди състезание организатора публикува правелник ....ако си съгласен със него отиваш и караш ако не си тегпиш една майна и отиваш за риба ......
                  Меха тука не си прав защото беше казано,че правилникът няма да се поменя през сезона.Второ класираме се добре в състезанията и какво да направя да се откажа заради едно състезание ли?Може би идеята на някой е била точно такава защото правилникът вървеше срещу нас от първото състезание.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    Асенчооо тъз тема е за мрънкачи....Каквото направят организаторите това ще караме.Преди състезание организатора публикува правелник ....ако си съгласен със него отиваш и караш ако не си тегпиш една майна и отиваш за риба ......
                    .............

                    Коментар


                    • #85
                      От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

                      Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                      Меха тука не си прав защото беше казано,че правилникът няма да се поменя през сезона.Второ класираме се добре в състезанията и какво да направя да се откажа заради едно състезание ли?Може би идеята на някой е била точно такава защото правилникът вървеше срещу нас от първото състезание.
                      Честно не мога да разбера ти за какво си недоволен.Кога правилникът е бил срещу Вас?Ако е заради спонсора-добре,но ако е заради друго........

                      Коментар


                      • #86
                        От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        Асенчооо тъз тема е за мрънкачи....Каквото направят организаторите това ще караме.Преди състезание организатора публикува правелник ....ако си съгласен със него отиваш и караш ако не си тегпиш една майна и отиваш за риба ......
                        Меха сега мога да ти опиша защо говоря за правилник.
                        Стоян и всички организатори знаят много добре как трябва да се проведе един шампионат.
                        Слагам името на Стоян на първо място защото това е човека който се старае да се развиват състезанията.Кой каквото иска да казва заслужава уважение.
                        Но според мен неможе да има промени по никое време.Добре изминал сезон за другия няма да е.
                        Организаторите решавали.
                        Еми тогава разберете се кой са организатори и кой участници.Защото някакси не го разбирам.
                        АЗ ПРАВЯ ТРАСЕ И НА МЕН ТАКА МИ ИЗНАСЯ.
                        Единствено Зари и Борко тази година гледаха да направят трасета за купон и хората да се забавляват.Благодаря за което.
                        Аз както преди време ме нарекоха лигльо и мрънкач а можеби аз съм единствения който не мрънка след състезание и повреме се чувствам доволен след изминалия сезон.Научавам всеки път нещо повече.
                        Ако организаторите не се вслушват от участници всичко е загубено.Има толкова примери в България че не ми се изброява.
                        Направете си сбирка и реше какво ще е за цялата година.Но найстина надявам се да се спре с меренето с европейци и каквито и да е.Живеем в България.Можем си го по един начин.Лично на мен Евротраял в България или Испания не ми трябва.
                        Има как да стане само трябва да се разберете всички клубове.
                        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                        Коментар


                        • #87
                          От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

                          Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                          Честно не мога да разбера ти за какво си недоволен.Кога правилникът е бил срещу Вас?Ако е заради спонсора-добре,но ако е заради друго........
                          Стоян и Жоро най добре знаят за какво съм недоволен.Честно трябва много да пиша да ти изброявам примери но повярвай ми има за какво.Най-пресният пример е на Зверино за кого мислиш намалиха времето за преминаване в зоните и защо?

                          Коментар


                          • #88
                            От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

                            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                            Затова е и тази тема да се дадат смислени предложения и препоръки от участниците. Те ще бъдат разгледани и обсъдени от организаторите и ще участват в избистрянето на Траялен шампионат 2015.
                            разбира се темата е и аз всичко останало, което ни тормози.

                            Аз пък намерих адреналинка за шампионата следаващата година.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9dc693e4.png
Прегледи:1
Размер:682.2 КБ
ID:5620909
                            Последно редактирано от Стоян Францов; 03-11-14, 23:02.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

                              Това да се намали времето за престоя в зоните е доста стара тема между организаторире !
                              И в основата на тази и други причини за промени в правилника не е никой тим,участник в Българският траялен шампионат.Защото,каквото е за едните такова е и за другите..../с уважение и извинение към всички състезатели ако не е така...?/. Други са причините,които са свързани с правилното организиране на съвременно,траялно състезание.Защото в момент на дадена ситуация,каквато и да е тя,организатора трябва да реагира правилно,а учстниците да са подготвени и инструктирани преди началото на всяко състезание.Ние имаме доста сложен и порочен правилник,в основата на спорните ситуации...... ! Трябва да се изглади,и за съдии и за състезатели. И това ще се случи....!
                              Но,нищо хубаво не се е случило лесно,и нищо скъпо не е дадено дарум !
                              Така си мисля аз.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Коментари за изминалия сезон на Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014

                                Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                                Това да се намали времето за престоя в зоните е доста стара тема между организаторире !
                                И в основата на тази и други причини за промени в правилника не е никой тим,участник в Българският траялен шампионат.Защото,каквото е за едните такова е и за другите..../с уважение и извинение към всички състезатели ако не е така...?/. Други са причините,които са свързани с правилното организиране на съвременно,траялно състезание.Защото в момент на дадена ситуация,каквато и да е тя,организатора трябва да реагира правилно,а учстниците да са подготвени и инструктирани преди началото на всяко състезание.Ние имаме доста сложен и порочен правилник,в основата на спорните ситуации...... ! Трябва да се изглади,и за съдии и за състезатели. И това ще се случи....!
                                Но,нищо хубаво не се е случило лесно,и нищо скъпо не е дадено дарум !
                                Така си мисля аз.
                                Така е, а и намаляването на времето за преминаване не е промяна на правилника по средата на сезона. Пробвахме нещо по-различно с цел да се увеличи динамиката на състезанията. Имайте малко вяра и следващия сезон аз мисля, че ще е по-успешен от миналия.
                                Последно редактирано от Стоян Францов; 03-11-14, 23:18.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X