Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2012, коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

    Първоначално публикуван от Николай Руменов Преглед на мнение
    Желателно всяко едно такова състезание съдийте или някой от тях да не бъдат пряко свързани с учасниците в случая семеиство.Лагадови ! Поздрави
    Колеги,
    в правилниците на голяма част от спортовете думата спортсменство в последните години липсва. Ще се постарая това да бъде възстановено и в случая давам за пример екипаж номер 202 - Александър Трендафилов и Васил Лютачки от Самоков с Jeep Cherokee, които помагаха поне 2 часа на свои съперници.
    Що се отнася до физическото съдийство за ралито и трофито, поемам пълната отговорност.

    П.П. Всичко, което правим е в името на спорта и феърплея.
    Бъдете сигурни, че трасетата за ралито и трофито са минати многократно от организаторите с автомобили.
    Последно редактирано от venci67; 03-07-12, 21:44.
    TOYOTA LJ70 3D Common Rail
    TOYOTA BJ40 3.5D
    Венци 0887551059

    Коментар


    • #32
      От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

      Ако някой е ощетен от правилата в Трофито, това е Калин Митров с N 207, който не завърши първия ден, получи голямо наказание, което не можа да навакса, въпреки че кара перфектно следващите два дни. Но това са правилата ... и те са еднакви за всички.
      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

      Коментар


      • #33
        От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        ...аз само се возя в автомобила и не ми пука) а на пилота ми подобаващо защото човека си подготвя сам автомобила и хвърля сили и средства ...
        "Колега" по-добре си стой в къщи или карай Шумен трофи вместо да се возиш, защото твоя пилот не заслужава подобна участ. Човека досега винаги се е представял отлично и аз лично ви имах за фаворити в това състезание, докато не видях колко мъка мъка мъка има по този свят...

        Пак ти казвам имаш претенции значително превишаващти възможностите ти и въпреки, че си голям мъжага и много силен физически потърси изява другаде.
        Остави нас "мишките" да си покарваме офроуд понякога...

        Готов съм да се обзаложа, че в Шумен изведнъж пак ще ти потръгне офроуда, но този път ще си под лупата и старите номера няма да минат.

        Сега ако знаех какъв радетел на справедливоста си щях да те оставя да си висиш на котвата(която даже на знаеше как се ползава) на втория екстрем , докато изтече контролното време...вместо да ти даваме на Руслан джипа да се връзваш.

        И още нещо- аз не съм от организаторите на това състезание.
        Последно редактирано от rusev; 03-07-12, 22:34.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #34
          От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Специално искам да благодаря на момчетата с червената УАЗ-ка , че ни издърпаха от дерето след преобръщането ни. БЛАГОДАРЯ и честита ви почетна стълбица.
          Няма за какво , бихме го направили и за всеки друг който има нужда. Та нали за това е off-road -a да си помагаме. Сигурен съм , че и всеки друг би го направил.
          Състезанието лично на мен много ми хареса. До сега такова истинско трофи не бяхме карали. Екстремите особено втория ден много ми харесаха , както и на навигатора ми защото имаше доста по-малко работа от колкото през първия ден. През първия ден единствено не ми допадна че екстрема под моста е едва на 9-тия километър , затова го заобиколихме. Браво и на хората правили пътната книга , беше перфектна и всичко излизаше до метър.
          Нещото което не ми допадна са късните стартирания за тези тежки трасета , от там прибиране в бивака по тъмно и ремонтиране на джипа до рано на другия ден.
          Това че нямаше информация за класирането , нашия отбор не ни касаеше много, защото просто бяхме отишли за самото каране и положителните емоции. За това и поправяхме джипа до толкова късно всяка вечер.
          Като цяло за нашия отбор ( N 210 ) състезанието беше много добро , защото видяхме че трофито започва да се развива в правилната според нас посока. Дано да има повече такива състезания и за напред.
          http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

          Коментар


          • #35
            От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

            Браво на организаторите и специално за Наско за точното класиране и спазването на обявения край на етапа за втория ден - 20:00. Това беше и една от забележките ми, но сега като видях класирането бях много приятно изненадан. Аз нито губя, нито печеля от това, но в името на справедливостта и еднаквите правила за всички това е правилното решение.

            Коментар


            • #36
              От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

              С последните постове видях истинското лице на пловдивските организатори. Толкова голяма злоба и некомпетентност не съм виждал никога до сега . Бъдете сигурни че никога няма да присъствам на каквито и да е мероприятия организирани от вас. Чувствата са взаимни. Прекрасното трасе с изключение на моста бе провалено от организаторска некомпетентност.
              Относно Шумен , ако достигнете нивото на организацията им няма да имате грешка но злобата ви е замътила погледа. Другите участници са още под въздействие на адреналина и незнаят още на кой свят са но като се окопитят ще разберат истината.
              Приключих с вас .
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #37
                От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
                Браво на организаторите и специално за Наско за точното класиране и спазването на обявения край на етапа за втория ден - 20:00. Това беше и една от забележките ми, но сега като видях класирането бях много приятно изненадан. Аз нито губя, нито печеля от това, но в името на справедливостта и еднаквите правила за всички това е правилното решение.

                Оставането на хората по конролите и на финала 2 часа след крайното време бе не да се толерира някой, а да сме сигурни къде са всички коли, че всички се прибират и не сме загубили някой. Руси Русев остана на неговата контрола (последната) в Събота на едно било до тъмно и след като се уверихме, че никой не е в района си тръгна. Точно там около 15-20 км от трасето няма обхват за телефоните. На финала също останаха хора до последно, тъй като от там е най прекият път за връщане, и а пътната книга за бивака започва от там.
                И още нещо, трасето не беше леко, всеки водеше своята борба не само с останалите участници, но и с природата, така че финала , въпреки че закъснял, значи нещо за тях!
                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                Коментар


                • #38
                  От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  С последните постове видях истинското лице на пловдивските организатори. Толкова голяма злоба и некомпетентност не съм виждал никога до сега . Бъдете сигурни че никога няма да присъствам на каквито и да е мероприятия организирани от вас. Чувствата са взаимни. Прекрасното трасе с изключение на моста бе провалено от организаторска некомпетентност.
                  Относно Шумен , ако достигнете нивото на организацията им няма да имате грешка но злобата ви е замътила погледа. Другите участници са още под въздействие на адреналина и незнаят още на кой свят са но като се окопитят ще разберат истината.
                  Приключих с вас .
                  Такива ваши изказвания съм чел и друг път, не се напъвайте толкова, че е смешно!
                  ТЛК 80 4,2ТД-95г

                  Коментар


                  • #39
                    От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                    С последните постове видях истинското лице на пловдивските организатори. Толкова голяма злоба и некомпетентност не съм виждал никога до сега . Бъдете сигурни че никога няма да присъствам на каквито и да е мероприятия организирани от вас. Чувствата са взаимни. Прекрасното трасе с изключение на моста бе провалено от организаторска некомпетентност.
                    Относно Шумен , ако достигнете нивото на организацията им няма да имате грешка но злобата ви е замътила погледа. Другите участници са още под въздействие на адреналина и незнаят още на кой свят са но като се окопитят ще разберат истината.
                    Приключих с вас .
                    Ех колега,жалко за теб.
                    От 100 човека, само ти се намери да мрънкаш,но явно само това можеш.
                    Що се отнася за компетентност,всички видяхме защо се обърнахте на третия ден-заради твоята "компетентност".
                    Но както сам каза по-горе, " аз само се возя". Сега като се замисля , що не смениш Г-то с някоя каруца с кон-и там само ще се возиш?

                    Не ти прави чест!

                    Знаеш как се ползва ЛС във форума,но не го използваш. Реши да покажеш колко много "разбираш" от офф-роуд,но и това видяхме.

                    Хайде със здраве , пък догодина ще чакаме Г-то пак,а ти се научи да уважаваш малко труда на хората.

                    Коментар


                    • #40
                      От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      С последните постове видях истинското лице на пловдивските организатори. Толкова голяма злоба и некомпетентност не съм виждал никога до сега . Бъдете сигурни че никога няма да присъствам на каквито и да е мероприятия организирани от вас. Чувствата са взаимни. Прекрасното трасе с изключение на моста бе провалено от организаторска некомпетентност.
                      Относно Шумен , ако достигнете нивото на организацията им няма да имате грешка но злобата ви е замътила погледа. Другите участници са още под въздействие на адреналина и незнаят още на кой свят са но като се окопитят ще разберат истината.
                      Приключих с вас .
                      Трасетата и пътните книги бяха много изпипани, вярно, че органиразцията на моменти малко куцаше, но ти направи от мухата слон. Сигурен съм, че догодина, без теб, състезанието ще бъде много по-хубаво. Със здраве.

                      Коментар


                      • #41
                        От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        О да ,тактически наказания имаме през първия ден за да може да запазим автомобила здрав заради малоумни препятствия. Как може да се постави препятствие мост с малка височина където повечето автомобили немогат да минат или ако преминат ще е с помоща на трактор и то за да се приберат до бивака за ремонт. Кажи ми на т.100 от пътната книга за първия ден колко екипажа преминаха?
                        Колега,
                        В един пост пишеш, че има малоумни препятствия, в друг че трасето било перфектно. Започна сам да си противоречиш. Ще ти кажа само едно - на трасета като това Пловдивската група си прави неделните разходки, така че както казаха колегите, пристани ти единствен да разваляш хубавите емоции, които имаме от тези 4 дни.
                        Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                        0879076007 Жельо

                        Коментар


                        • #42
                          От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                          Първоначално публикуван от ghaytov Преглед на мнение
                          Браво!!!Уникални кадри,показващи истинското лице на Offroad-a!И най-вече,защо за "селски тарикати" не трябва да има адмирации!
                          От името на всички удавени под този мост искам да видя кой от организаторите ,когато е творил трасето, е успял да мине от там за да реши ,че това препятствие е предолимо и без да взема жертви !
                          http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                          Коментар


                          • #43
                            От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                            Трасето е минавано от наши автомобили за което има снимки и клипове.
                            При тестването на пътните книги ние с Антон сме минали над 90% от трасето в стегнато почти състезателно каране. Е, не без щети 1 каре, една лебедка и доста тенекии. Екстремите от втория ден даже сме ги минавали по няколко пъти, докато изберем точно тези.

                            "Пробиването" на дерето от втория ден, което респектира доста участници:
                            http://www.youtube.com/watch?v=a6c5ujn2AwY

                            Факт е че дори най тежките участъци се преминаха от по няколко автомобила.
                            Бихме се радвали да чуем мненията на участниците за степента на трудност на трасето. За догодина да се запазва ли ....
                            Прикачени файлове
                            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                            Коментар


                            • #44
                              От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                              Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                              Трасето е минавано от наши автомобили за което има снимки и клипове.
                              При тестването на пътните книги ние с Антон сме минали над 90% от трасето в стегнато почти състезателно каране. Е, не без щети 1 каре, една лебедка и доста тенекии. Екстремите от втория ден даже сме ги минавали по няколко пъти, докато изберем точно тези.

                              "Пробиването" на дерето от втория ден, което респектира доста участници:
                              http://www.youtube.com/watch?v=a6c5ujn2AwY

                              Факт е че дори най тежките участъци се преминаха от по няколко автомобила.
                              Бихме се радвали да чуем мненията на участниците за степента на трудност на трасето. За догодина да се запазва ли ....
                              Доколкото виждам на снимките ,когато е правено трасето КАЛ има ,но водата е значително по-малко ! Просто съм против насилственно трошене на джипове и естественно впоследствие на пари ,които в момента липсват в достатъчно количество на всички ! Казвам всичко това с уважение към труда на организаторите, но и като запалянко ,който не успя да участва точно поради причина удавяне и то поради объркване на трасето !
                              Последно редактирано от 4nikix4; 04-07-12, 15:54. Причина: доп.
                              http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                              Коментар


                              • #45
                                От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                                Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                                Доколкото виждам на снимките ,когато е правено трасето КАЛ има ,но водата е значително по-малко ! Просто съм против насилственно трошене на джипове и естественно впоследствие на пари ,които в момента липсват в достатъчно количество на всички ! Казвам всичко това с уважение към труда на организаторите, но и като запалянко ,който не успя да участва точно поради причина удавяне и то поради объркване на трасето !
                                Имай предвид, че обстановката по екстремите постоянно се менеше. Места, които в сряда сме минавали в неделя ставаха непроходими и обратно. Имаше съмнения, че терена ще изсъхне и трофито ще стане лесно и безинтересно, даже до последно имаше идея трасето да се усложни допълнително. Невъзможно е от началото на юни да се предвиди какво ще стане в края на месеца. Екипажа сам преценява възможностите и прави оценка на риска.

                                Под моста е минавано с обикнопвено паджеро, без блокажи, с МТ гуми с една лебетка. Признавам, тогава условията бяха други, идеята беше, че подготвен джип с три блокажа и каймани може да мине и сам. Ако водата се беше оттеглила още малко сега щеше да има упреци като на Трявна 2012.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X