Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Ивански 14-15 Юни 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

    Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
    За съжаление, ние няма да можем да.участваме. Липсата на машина и други непредвидени фактори ни спират от участие! Пожелавам успех на всички които ще участват и да се напиете и заради нас. Ще има поне обаче три други екипажа от Силистра, които се надявам да се представят достойно. Успех на всички!
    Що изневеряваш на клас БОГАТАШИ сега.Ко значи нямам машина.Поне елате да се почерпим и да си видим.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

      Коле дай някакъв списък.....кой ще кара и в кой клас?и на отказалите се предвиди някаква глоба......по бутилка виски и каса бира
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
        Той Мехата неговия джип не можа да подготви,че твоя ли,бе Жоро?Снощи е бил за риба на Дунава,поне така ми докладваха.Значи ще ядем риба в палатковия лагер?!
        Ква риба бе кви 5лева.....Бачкам събота и неделя без почивен ден .А за Жоро винаги съм готов да му помогна.Нали ми е градски .....
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

          Списъка-в събота на старта.
          Постоянно някой се обажда, че ще идва, друг се отказва, и стана такава каша...
          Към списъка от първа страница може да добавите и Любо Динев от Стара Загора, Ицо, със стария гробарски патрол, още два джипа от Силистра, и други, за които имам някакво уверение, че ще дойдат, но или не им знам имената, или не са сигурни.
          Ама то този списък не е интересен, важен е стартовия, а той ще се знае в събота сутринта.

          Искам да помоля някой от Шумен, ако е свободен утре преди обяд да дойде с мен да забиваме колове на терена. Помагачи много, ама всичките до обяд са заети. След обяд ще станем много, но преди обяд засега съм сам на трасето. Добре е да има още един човек.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

            Важно за състезателите:

            Добре е да пристигнете в петък следобяд. Настаняване, това-онова, и времето минава.
            Освен това регистрациите и прегледите ще започнат някъде към 19-19:30. За по-бързо и лесно, прегледа, попълването на документи плащането на таксата, залепването на стартовите номера ще се извършват наведнъж. Идвате с джипа в щаба(ще бъде указан къде е), и там се прави всичко гореописано.
            Добре е вечерта да минат колкото може повече джипове, за да не остават много за сутринта, че и тогава програмата е много сгъстена.
            В 9 сутринта ще ви повикаме за кратък брифинг, в 9:45 ще има второ записване(ще ви обясним на брифинга защо), и в 10:00 трябва да отворим зоните.
            Който ще идва в събота сутринта-да гледа да пристигне до 9, че инак няма да спазим графика.

            Публикувам телефона си тук, ако има проблеми-звънете.

            ​0898 942541
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

              Браво Коле,и успех,бих уважил с удоволствие мероприятието,но трябва да съживявам полу-умрялата Тойота..
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                Коле, как стои въпроса с манджата за зяпачите? Ще има ли от къде да се вземе нещо или да идваме направо подготвени? Че ние ще сме на лагер в Нови пазар
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                  Ще има кебапчийница. Или както сега му викат поевропейскому-кетъринг. Днес ходихме с човека да огледа терена, и да реши къде да си разпъне нещата.
                  Ще бъде на различни места за двата дни-възможно най-близо до "театъра на бойните действия"...

                  @ Илиян-действай по съживяването на баба Йота. Аз се бях амбицирал да съживя франко, и да го кара сина, ама не смогнах, че в последния месец носех 4 дини под една мишница...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                    Сянка , дървета им ли в лагера или ще се пържим в собствения си сос ?
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                      Няма сянка...
                      Ама то през деня ще сме на терена, а вечерта така и така се захлажда.
                      А и се очаква да вали, та няма да е жега.
                      А ако завали става да си е........ ама каквото-такова. Един дъжд ли ще ни уплаши...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                        Вероятно ще пристигнем късно вечерта. Ще ми минаваме преглед в събота ....

                        Коментар


                        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                          Ако сме трезви(ама Косьо не пие...), и има желание от двете страни-може и посреднощ да минете прегледа.

                          Иначе нищо не пречи и в събота сутрин, все пак ще има такива които ще дойдат и тогава, но предпочитаме в петък да отхвърлим колкото може повече джипове, за да не се губи време в събота.
                          Ама ако няма начин...
                          Не се притеснявай, ще ви оправим.

                          Пак да ви напомня за пътечки и котви. За модифицирания клас и за прото ще са много необходими.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Ако сме трезви(ама Косьо не пие...), и има желание от двете страни-може и посреднощ да минете прегледа.

                            Иначе нищо не пречи и в събота сутрин, все пак ще има такива които ще дойдат и тогава, но предпочитаме в петък да отхвърлим колкото може повече джипове, за да не се губи време в събота.
                            Ама ако няма начин...
                            Не се притеснявай, ще ви оправим.

                            Пак да ви напомня за пътечки и котви. За модифицирания клас и за прото ще са много необходими.
                            Котва без лебедка няма за какво да я ползвам. Иначе имам котва дето е подходяща за средно голям кораб Ще разчитам на едното желание само, и на още няколко тайни неща.

                            Коментар


                            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                              Това за котвите и пътеките беше към всички бе.

                              А рекорда за котва държи бай Матьо-неговата котва няма нужда да се забива, достатъчно е само да я хвърлиш на земята, и тя от тежестта си държи.
                              Не знам как все още си намира навигатори.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Това за котвите и пътеките беше към всички бе.

                                А рекорда за котва държи бай Матьо-неговата котва няма нужда да се забива, достатъчно е само да я хвърлиш на земята, и тя от тежестта си държи.
                                Не знам как все още си намира навигатори.
                                Говориш така щот не си виждал нашата, като я сложиш на джипа и вдига разхода с 5 на 100

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X